REKLAMA

Profil fotobike21

zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    Panowie, dziękuję za pomoc. Jeżeli chodzi o trening na siłowni, to sprawa jasna. Wystarczy podążać za wskazówkami MH, ogolnie mam problemy ze zgubieniem wagi. Robiąc treningi zacząłem wykonywać 3 serie po 20 powt. na ćwiczenie, ale nie wiem czemu rosnę w masę mięsniową chociaż nie chce:/ Mam nadzieję, że temat bedzię cały czas w toku. Pozdrower.
    fotobike21, 2009-01-09 22:20:47
    zgłoś
    Przyzwyczajenie
    Sądzę, tak jak Shaq. Ja jestem ze swoją Pania domu prawie 2 lata. Po 2 miesiącach znajomości zamieszkaliśmy ze sobą. Stary pierwsze miesiące to była makabra... Dopiero po jakimś czasie powiedzmy "przyzwyczailiśmy" się do siebie. Ciesz się, że nie stroi się itd. Tak jak koledzy mówią, ona czuje się przy Tobie bezpiecznie. Sądzę też, iż takie zachowanie kierowane jest tez i tym, że poprostu ona nie musi się juz starać o Ciebie brachu, po tak długim czasie dorośliście do bycia ze sobą. Tak ja myślę, mogę być w błędzię.
    fotobike21, 2009-01-09 22:48:43
    zgłoś
    Tatuaż
    Tatuaż, problem od wieków...Ja swój robiłem prawie 2 lata temu, przymierzałem się do niego około 3 miesięcy. Warto się zastanowić, chociaż jest możliwość usuniecia, koszt jak mnie pamięć nie myli do 100zl za cm2(nie wiem ile w tym prawdy). Ale niestety i tak zostanie jakiś rodzaj skazy, blizny, w miejscu gdzie był tatuaż. Istnieją też biotatuaże, "schodzą" po 5 latach, też jakieś rozwiązanie. Swój mam na lewym przedramieniu, symbol śmierci, mały nie rzuca sie w oczy, jestem zdrowy(bo i tak robiłem badania). Kwestia gustu, jeżeli można to tak ująć.
    fotobike21, 2009-01-09 23:07:10
    zgłoś
    Nie no spoko, że rosną, ale ja mam już rozstępy na rekach, udach, powoli na klatce. W ramieniu podskoczylem o około 7cm, klatka też sporo, problem tylko z tym brzuchem i udami:/
    fotobike21, 2009-01-09 23:10:57
    zgłoś
    Analog lepszy od cyfrówki
    Zgadzam się z autorem. Lustrzanki nawet pełno klatkowe typu Sony A900 itp czy najnowsze Canon'y nie mają co się równać z lustrzanką. Chociaż tu mógłbym polemizować z autorem na temat Sigmy gdzie modele oznaczone symbolami SD10 i SD14 mają nowe matryce(Foveon X3), które działają na zasadzie błony(Chociaż nie miałem możliwości pstrykania tymi modelami). Cyfrowe lustrz. mogą być lepsze tylko pod kilkoma względami: 1)opłacalność, kupujemy korpus + obiektyw i zapominamy o kosztach filmu itp, bo wydrukowac mozemy nawet sami foty2)Live View i podgląd zdjeć po wykonaniu3)są prościejsze w obsłudze(nie musimy przejmować się wymianą filmu)a do tego oferują szeroki wachlarz czułości filmu, co przydaje się w sporcie, w słabych warunkach oświetleniowych(jednak czarno-białe zdjecię bez "ziarna" to nie to samo;)4)dostępność na rynku
    fotobike21, 2009-01-10 08:51:01
    zgłoś
    Praca fotografa
    Od jakiegoś czasu staram się stworzyć portfolio, które przekonałoby przyszłego pracodawce, że to ja powiniennem przebywać w studio i rozkręcać biznes, a nie facet który przyszedł 5 min przede mną. Nie będę ukrywał, że jestem amatorem tyle, że po prostu fotografia to hobby rodzinne. Jeżeli są na forum jakiekolwiek osoby, które zajmują się fotografią zawodowo prosiłbym o pomoc. Zastanawiam się także nad samozatrudnieniem, aby uwieczniać śluby, imprezy, itp. Nad czym się spupić przy portfolio przy przekonać mlodą pare czy firmę, że warto we mnie zainwestować na ten jeden dzień. Jakie obiektywy by się przydały? Czy w zupełności wystarczą z ogniskową do 150mm czy warto inwestowac w superzoom'y typy 70-300mm?Jeszcze jedno... Jestem w posiadaniu Pentax'a czy można zainwestować w lampę na początek Sunpak'a, czy Cobra, lub inne odpowiedniki?
    fotobike21, 2009-01-10 09:01:09
    zgłoś
    Ogólnie postaram się rozejrzeć za takimi wynalazkami farmaceutyki Najdłuższe rozstepy mam na lewym ramieniu, do 5cm Mam nadzieje, że szanowna pani mnie zrozumie, ostatnio starałem się wytłumaczyć, że potrzebuje strzykawke do zalania amortyzatora przy rowerze, to aż wezwała szefa sklepu... takie tam...Dzięki jeszcze raz za pomoc.
    fotobike21, 2009-01-10 21:40:38
REKLAMA