Profil Fizofolek

zgłoś
    Problemy w związku.
    Brzmisz jak opozycja użytkownika Piterski, ba, momentami wręcz parodia, a co zabawne posiadłeś Jego styl pisania. To zabieg celowy i użytkownik ten jest Ci znany? :>Zawiodę Cię Szalona Wiedźmo, nic z tych rzeczy. To jest styl 40 - letniego prawiczka. :)
    Fizofolek, 2014-05-06 11:30:00
    zgłoś
    Coś ze mną nie tak?
    1. Najpierw zmień tu na forum z KawałChama na KawałCi*y. 2. Zbluzgaj, wyzwij swoją pannę, nawrzucaj jej od dziwek etc., zerwij, wyrwij, porwij, co tam dasz rady. 3. Wróć ponownie na forum. Zmień z KawałCi*y na KawałChama. :) i JESTEŚ ALFA...w końcu...  
    Fizofolek, 2014-05-11 01:23:39
    zgłoś
    Kto tu szaleje?
    Innocental, Najlepsza najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo, więc słuchaj! 1. Zainteresowanie Twojej kobiety Tobą, spadło poniżej punktu krytycznego. Niestety, juz ono nigdy nie wzrośnie!!!!!Chyba, że wygrasz w Totka, no ale wtedy to sam wiesz... :)   Przeoczyłeś pewne oznaki spadku jej zainteresowania. 2. Ona już się Tobą znudziła. Jest z Tobą z miliona babskich POWODÓW czyt. KORZYŚCI. :) 3. Przygotuj sie na coraz to częstsze sprzeczki przeplatane okresami spokoju. 4. Jak Ci wyjeżdża z zaniżonym poczuciem wartości no to już po ptakach... 5. No a później Wielki Czarny HOOOY wszystko szczeli....  Tak podejrzewam, że Twoja kobieta była, jest centrum Twojego świata???Jeżeli tak, to juz nigdy nie dopuść do tego kardynalnego błędu ponownie. Pamiętaj!!! Kobieta ma być tylko dodatkiem do mężczyzny. A nie jego całym życiem....        
    Fizofolek, 2014-05-19 01:38:58
    zgłoś
    Pomocy !
    Słuchaj szybko i na temat bo idę spać... :) Jesteś ektomorfik. W twoim przypadku tylko ćwiczenia wielostawowe. TYLKO WIELOSTAWOWE, żadne uginanie sztangielki. Dlaczego wielostawowe ? Bo powodują największy wyrzut hormonu wzrostu (GH) - on to właśnie powoduje, że będziesz \"rósł\"  z treningu na trening. Np. Przysiady z obciążeniem, podciąganie na drążku, wyciskanie na ławeczce, martwy ciąg. Resztę doczytaj i naucz się poprawnej techniki na początku.  Pamiętaj!!! Najważniejsza przy tych ćwiczeniach to rozgrzewka ( porządna, nie na odwal)  i prawidłowa technika. Jesteś teraz w najlepszym wieku, najwięcej hormonów w Twoim ciele. Będziesz rósł jak na drożdżach... :) Powodzenia
    Fizofolek, 2014-05-20 01:27:35
    zgłoś
    Pomocy !
    Nie jestem żadnym dietetykiem, ale to co mi pomogło kiedyś, bo sam jestem ektomorfikiem, to przede wszystkim dużo węglowodanów:  makarony, kasze, płatki owsiane, pizza :) . Ja jadłem czasami do porzygu, ale Ty tego nigdy nie rób. To jest masakryczny błąd!!! Jedz wszystko, o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko zechcesz. Do syta, ale nie do porzygu. Ćwiczenia wielostawowe mają to do siebie, że podwyższony metabolizm utrzymuje się po nich bardzo długo. Ile byś nie zdjadł jako ektomorfik i tak wszystko spalisz, z racji  genetyki i Twojego wieku. Póżniej, koło 30-tki :)  jest trochę gorzej. Nie rzucaj się na duże ciężary od razu. Przygotuj stawy i mięśnie treningiem z własnym ciałem. Polecam Ci np. street workout. Przebiegnij jako rozgrzewka 30-40 min. Następnie drążek w różnych uchwytach do spalenia powtórzenia, później dipy (pompki na poręczach) i na koniec pompki do upadku w różnych ustawieniach. Nie próbuj przybrać na masie na siłę. Polubisz treningi, pot i wysiłek, a masa przyjdzie jako dodatek do przyjemności, czyli treningu. Jako ektomorfik szybko wyrzeźbisz też zajebisty 6 - pak. To możesz zaliczyć do plusów u ektomorfika.             
    Fizofolek, 2014-05-25 00:26:30
    zgłoś
    Ja, ona i jakiś facet. Poradzcie !
    Kobiety lubią być adorowane na wszelakie różne sposoby. Według mnie Twoją pannę cieszy i podnieca takie niby nękanie, dlatego nic z tym nie zrobiła do tej pory. Oczywiście tego Ci nie powie. :) Może podbija sobie swoje ego...kto wie??? Rozumiem miesiąc, dwa, max. pół roku, ale 2-3 lata \"śmierdzą\" z daleka... Ja na Twoim miejscu zabawiłbym się w detektywa i z jakiegoś nieznanego numeru napisałbym jej kilkanaście sms - ów, różnego rodzaju,  o różnych porach itd. itp., że to niby od niego. Rusz wyobraźnią i wciel się w tego typa, napisz jej rzeczy takie, których ty jej na codzień nie mówisz. Dodatkowo zaproponuj np. spotkanie i inne pierdoły - zobaczysz tym sposobem czy ona mówi Ci całą prawdę.Głupie i wredne, ale czasami możesz dowiedzieć się tylko w taki sposób całej prawdy... Wszystko oczywiście na własną odpowiedzialność... :) Jak to mówią KOCHAJ, UFAJ, ALE SPRAWDZAJ!!! 
    Fizofolek, 2014-06-10 17:32:16
    zgłoś
    Niewiadoma z Ex..
    Stary, ona jest z kimś innym, zrozum to. Ma Cię głęboko w dupie.... Przestań wpierdalać te prochy. Odstaw je, bo zrobią z Ciebie ZOMBIE.... Zacznij uprawiać jakiś sport, który podbije Ci Testosteron i zaleje ciało Serotoniną po treningu. Zapisz się na sztuki walki, tylko szybko... Masz jaja, tylko pozwól im znowu urosnąć, bo się skurczyły.... Po jakimś czasie, którymś treningu z kolei; spotkaniu z fajną, nowo poznaną brunetką :) ...- Zrozumiesz, KIM JEST TWOJA WYIMAGINOWANA PANI..................          
    Fizofolek, 2014-06-26 16:29:39
    zgłoś
    Przeszłość kobiety
    Stefanie Stefanowiczu, jak będzie fajna, soczysta i ciasna to bierz w ciemno... Jak będziesz czuł się jak w studni artezyjskiej to po prostu uciekaj...  
    Fizofolek, 2014-06-27 14:00:14
    zgłoś
    pocałować czy najpierw porozmawiać ?
    Najlepiej to wystaw jej flaka i  zapytaj się czy gra na flecie płaskim...poprzecznie prążkowanym.... :) A tak na poważnie to zacznij uprawiać jakiś sport, boks, gry zespołowe, niech testosteron zacznie płynąć w twoich żyłach bo inaczej to za miesiąc będziesz pytał czy najpierw łapiecie za \"pufę\" czy może lewą pierś.....  A tak ogólnie to CO TO KURWA JEST ??? Pozdrawiam autora i trzymam kciuki ;)
    Fizofolek, 2014-07-01 23:43:07
    zgłoś
    Gdzie poznawać dziewczyny?
    LudzieNapisano wczoraj, 23:05 Jest 1 lipca a ja nie znalazłem sposobu jak kogoś poznać. Jak to takie oczywiste to uchylcie mi rąbka tajemnicy a nie ucinajcie rozmowę. 1. Najpierw stwórz sobie życie czyli: praca, hobby, rozrywka, sport, książki, zainteresowania i inne pierdoły.  2. Jako, że jesteś początkujący zacznij biegać i czytać książki, żebyś umiał się kurwa wysłowić przy fajnej niuni... 3. Codziennie rób jedną rzecz, której się boisz... 4. Codziennie zagaduj  przynajmniej jedną osobę, gdzieś tam gdzie chcesz, żeby się nie bał jak już trafisz na gadkę z jakąś słodką malinką.... 5. NASZE ŻYCIE TO KURWA JEDEN WIELKI EKSPERYMENT, WIĘC WSADŹ SWOJE WYMÓWKI DO KOSZA I EKSPERYMENTUJ... 6. AAAA  i  zakładaj kondony :) 
    Fizofolek, 2014-07-02 19:26:37
1 2 3 ... 22
STRONA 1 z 22
REKLAMA