REKLAMA

Profil Fizofolek

zgłoś
    Problemy w związku.
    Witam Wszystkich!!! Jestem nowym maniakiem działu seks i związki !!!  1. Zanim doszło do zdrady, ona o wiele wcześniej straciła do Ciebie szacunek, coś już o wiele wcześniej nie grało. Wiele przyczyn. Z Twojej wypowiedzi jednak wynika, że jesteś misiaczek, więc.... 2. Zeszliście się po zdradzie, Ty przebaczyłeś. Ok. Fajnie. Ona teraz wali fochy i szuka do końca dziury w całym, aby Cię całkowicie znienawidzieć i mieć Cię dość i w końcu żebyś to ty Sam z nią zerwał. Zebyś po prostu myślał, że to Ty z nią zrywasz, ona zerwała z Tobą już wiele wcześniej... 3. Teraz wysyła jakieś nagie zdjęcia komuś tam. Patrzy i upewnia się podświadomie czy masz do Siebie resztki szacunku. Ty nic Qoorva nie robisz dalej, nadal.... 4. TA KOBIETA NIE MA DO CIEBIE SZACUNKU, TY ZARAZ GO DO SIEBIE TEŻ STRACISZ                                           ONA CIĘ JUŻ NIE KOCHA - Ty ją idealizujesz!!! 5. Jesteście razem, bo ma z Ciebie jakieś korzyści po prostu...albo nie ma na razie nikogo lepszego. 6. W jednym życiu masz tylko jedną szansę z jedną kobietą. Nie ma powrotów!!! Chyba, że chcesz się użerać o byle co przez całe życie, jedną nogą bujając dziecko w wózku i przeklinając w myślach - jaki ja byłem... 7. Kobiety to zimne i wyrachowane istoty - trzeba się \"ich nauczyć\"...Tak, tak. też byłem taki jak Ty :) .  Właśnie przechodzę  okres :)  po rozpadzie 6 - letniego związku. 8. Pozdrawiam wszystkie panie na forum i liczę na jakieś fanki :) O, już mi lepiej.  
    Fizofolek, 2014-05-05 18:27:37
    zgłoś
    Problemy w związku.
    Plateg9, na początek proponuje Ci przeczytać e-booka \"Co z tymi kobietami ?\" Marka Kotońskiego. Znajdziesz ją za free tutaj na forum, w blogu Samiec. Poszukaj. Warto!!! Otworzysz oczy! Gwarantuję!  Z nami facetami niestety tak jest, że idealizujemy te nasze paniusie jakie one by nie były!!! I co? i nagle się okazuje, że leżymy w swoich fekaliach z przetrąconym kręgosłupem... :) Czuję to na 100% procent, że jesteś swój chłop, dlatego już mi Ciebie żal...bo ja już niestety nie dam sobie za kobietę uciąć ręki. Ech, jakie to były piękne ideały o kobietach... Wolisz zimny prysznic samemu czy  nadal schylać się po mydełko Fa w gronie napalonych, afroamerykańskich przyjacół zza krat? :)      
    Fizofolek, 2014-05-05 23:58:30
    zgłoś
    Problemy w związku.
    Brzmisz jak opozycja użytkownika Piterski, ba, momentami wręcz parodia, a co zabawne posiadłeś Jego styl pisania. To zabieg celowy i użytkownik ten jest Ci znany? :>Zawiodę Cię Szalona Wiedźmo, nic z tych rzeczy. To jest styl 40 - letniego prawiczka. :)
    Fizofolek, 2014-05-06 11:30:00
    zgłoś
    Problemy w związku.
    Plateg9, 1. Stawiam na to, że dalej będziesz w to brnął. 2. Za jakiś czas Nam napiszesz, że już się zaręczyłeś, bo myślałeś, że to uzdrowi jej relację z Tobą. 3. Pewnego pięknego czerwcowego dnia Twoja przyszła Pani oznajmi Ci, że: Ach, było tak parno, gorąco Skarbie, płacząc przy tym, ja nie wiedziałam co się dzieje....Byłam taka rozbita i ten nowo poznany Mulat z dużym wiatrołomem mnie tylko przytulał... :) 4. Szkoda Twojego cennego czassssu i pieniędzyyyyy, bo to się źle dla Ciebie skończy......  To już stary nie jest zdrowy związek  Jak chcesz stary tkwić w czymś co już dawno gnije od środka no to..... 5. Zachowaj resztki szacunku dla Siebie, żeby móc od czegoś póżniej zacząć z nową kobietą 6. Niestety, kobietę trzeba umieć obsługiwać psychicznie i fizycznie :) , zdrowych związków jest mało. Według mnie To My Faceci jesteśmy sobie winni. Nadszedł czas kastracji facetów. Chcesz, mieć nadal 2 jaja??? Bo jedno już gdzieś się wyturlało.....    \"Masz być twardy jak ze Sparty\" - fajne, ale nie moje :P           
    Fizofolek, 2014-05-06 12:18:53
    zgłoś
    Coś ze mną nie tak?
    1. Najpierw zmień tu na forum z KawałChama na KawałCi*y. 2. Zbluzgaj, wyzwij swoją pannę, nawrzucaj jej od dziwek etc., zerwij, wyrwij, porwij, co tam dasz rady. 3. Wróć ponownie na forum. Zmień z KawałCi*y na KawałChama. :) i JESTEŚ ALFA...w końcu...  
    Fizofolek, 2014-05-11 01:23:39
    zgłoś
    Strach przed utratą drugiej połówki oraz masa innych...
    Cześć Higher69,  To co opisałeś po krótce, to wygląda tak. Ty ją \"gonisz\", zabiegasz i mówisz bajeczne słowa. Ona od Ciebie \"ucieka powoli\" i traci  zainteresowanie Tobą. Za bardzo jej pokazujesz, że jesteś Nią zainteresowany. Musisz odwrócić sytuację i sprawić, żeby to ona  zaczęła Ciebie \"gonić\". Takim zachowaniem jak teraz dajesz jej do zrozumienia, że ma już Ciebie...To tak nie działa na kobiety...Kobiety lubią tajemniczość, wyzwanie i gonienie za facetem. Nie użalaj się nad sobą... Jak chcesz dłuższego, fajnego  i zdrowego związku to  niestety musisz się trochę podszkolić. Proponuję wpisz Paweł Grzywocz na youtube. Znajdziesz tam właśnie sporo dla Ciebie. Moja rada na teraz dla Ciebie: \"oddal się od niej na jakiś czas\", zero spotkań,  słodkich misiaczkowatych sms-ów tym bardziej. Rozmowa tylko przez telefon, krótko, zwięźle na temat. Po jakimś czasie możliwe zobaczysz, że to ona znowu o wszystko zabiega i zaczyna Cię gonić.  Powodzenia
    Fizofolek, 2014-05-16 18:26:02
    zgłoś
    Kto tu szaleje?
    Innocental, Najlepsza najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo, więc słuchaj! 1. Zainteresowanie Twojej kobiety Tobą, spadło poniżej punktu krytycznego. Niestety, juz ono nigdy nie wzrośnie!!!!!Chyba, że wygrasz w Totka, no ale wtedy to sam wiesz... :)   Przeoczyłeś pewne oznaki spadku jej zainteresowania. 2. Ona już się Tobą znudziła. Jest z Tobą z miliona babskich POWODÓW czyt. KORZYŚCI. :) 3. Przygotuj sie na coraz to częstsze sprzeczki przeplatane okresami spokoju. 4. Jak Ci wyjeżdża z zaniżonym poczuciem wartości no to już po ptakach... 5. No a później Wielki Czarny HOOOY wszystko szczeli....  Tak podejrzewam, że Twoja kobieta była, jest centrum Twojego świata???Jeżeli tak, to juz nigdy nie dopuść do tego kardynalnego błędu ponownie. Pamiętaj!!! Kobieta ma być tylko dodatkiem do mężczyzny. A nie jego całym życiem....        
    Fizofolek, 2014-05-19 01:38:58
    zgłoś
    Kto tu szaleje?
    Najwięcej problemów rodzi się wtedy, gdy dwójka młodych ludzi zamiast łączyć się w swoich pasjach zachowuje się jak ludzie totalnie sobą znudzeni. O chłopie!!! Właśnie łączenie się w swoich pasjach, oprócz jakiejś małej pomocy czasami, to jest największy błąd mężczyzn. A wiesz dlaczego??? Bo to jest naginanie podstaw zdrowego związku. Jeżeli łączysz się całkowicie w pasji ze swoją kobietą i na odwrót to: - przebywacie za dużo czasu razem - po jakimś czasie jesteście już sobą znudzeni i znacie się na wylot - zamiera ciekawość partnerem i inne ważne pierdoły... :) Własne hobby i pasja to czas tylko dla Ciebie i basta!!!
    Fizofolek, 2014-05-19 13:55:11
    zgłoś
    Pomocy !
    Słuchaj szybko i na temat bo idę spać... :) Jesteś ektomorfik. W twoim przypadku tylko ćwiczenia wielostawowe. TYLKO WIELOSTAWOWE, żadne uginanie sztangielki. Dlaczego wielostawowe ? Bo powodują największy wyrzut hormonu wzrostu (GH) - on to właśnie powoduje, że będziesz \"rósł\"  z treningu na trening. Np. Przysiady z obciążeniem, podciąganie na drążku, wyciskanie na ławeczce, martwy ciąg. Resztę doczytaj i naucz się poprawnej techniki na początku.  Pamiętaj!!! Najważniejsza przy tych ćwiczeniach to rozgrzewka ( porządna, nie na odwal)  i prawidłowa technika. Jesteś teraz w najlepszym wieku, najwięcej hormonów w Twoim ciele. Będziesz rósł jak na drożdżach... :) Powodzenia
    Fizofolek, 2014-05-20 01:27:35
    zgłoś
    Pomocy !
    Nie jestem żadnym dietetykiem, ale to co mi pomogło kiedyś, bo sam jestem ektomorfikiem, to przede wszystkim dużo węglowodanów:  makarony, kasze, płatki owsiane, pizza :) . Ja jadłem czasami do porzygu, ale Ty tego nigdy nie rób. To jest masakryczny błąd!!! Jedz wszystko, o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko zechcesz. Do syta, ale nie do porzygu. Ćwiczenia wielostawowe mają to do siebie, że podwyższony metabolizm utrzymuje się po nich bardzo długo. Ile byś nie zdjadł jako ektomorfik i tak wszystko spalisz, z racji  genetyki i Twojego wieku. Póżniej, koło 30-tki :)  jest trochę gorzej. Nie rzucaj się na duże ciężary od razu. Przygotuj stawy i mięśnie treningiem z własnym ciałem. Polecam Ci np. street workout. Przebiegnij jako rozgrzewka 30-40 min. Następnie drążek w różnych uchwytach do spalenia powtórzenia, później dipy (pompki na poręczach) i na koniec pompki do upadku w różnych ustawieniach. Nie próbuj przybrać na masie na siłę. Polubisz treningi, pot i wysiłek, a masa przyjdzie jako dodatek do przyjemności, czyli treningu. Jako ektomorfik szybko wyrzeźbisz też zajebisty 6 - pak. To możesz zaliczyć do plusów u ektomorfika.             
    Fizofolek, 2014-05-25 00:26:30
1 2 3 ... 29
STRONA 1 z 29
REKLAMA