REKLAMA

Profil fikacz

zgłoś
    Dieta redukcyjna do oceny
    Witam.Mam 18 lat i ważę 72 kg (po redukcji od grudnia kiedy ważyłem koło 84) przy 182 cm wzrostu.Nie chce już zbijać masy mimo że została mi fałdka mała a chce zrobić troche masy mięśniowej, (kostka na brzuchu, rozbudować ramiona). Do tej pory dzięki regularnym ćwiczeniom już zarysowałem trochę brzuch głównie górne partie i resztę mięśni ; ale wiadomo, że do wakacji chce się więcej Byłem zawodowym pływakiem (czołówka polski swego czasu, 12 treningów tygodniowo) ale odkąd skończyłem z pływaniem troszke się zapuściłem - stąd owe 84 kg było w każdym bądź razie wytrzymałość zostałaRobię trening ogólnorozwojowy z mens health - 3 razy w tyg (4 tygodnie do formy czy jakoś tak sie nazywa) i trening na brzuch ze styczniowego chyba runners world (3 razy w tyg). Do tego troche własnych ćwiczeń, biegi 4-5 razy w tygodniu (co najmniej godzinne), raz w tygodniu basen + sauna. Niewiele mam sprzętu dlatego robie taki trening z mens healtha który go nie wymaga xDD Wychodzi z tego z reguły jeden dzień całkowitej regeneracji.Co do diety to mam coś takiego:6:00 Śniadanie:1) 2 kromki chleba pełnoziarnistego, jedna z łososiem, druga z masłem orzechowym2) zielona herbata3) ew. jogurt naturalnyLUB1) owsianka + błonnik 2) zielona herbata3)80 g twarogu białego chudegoLUB 1) jogurt naturalny + muesli + 80g twarogu białego chudegoLUBjajecznica z 2-3 jajek ze szczypiorkiem11:00 Przekąska w szkole 1) grejpfrut lub jabłko lub pomarańcza lub garść orzechów laskowych albo migdałów2) 250 ml mleka z odżywką białkową14:30 Posiłek w szkole: 1)sałatka (rukola, różne gatunki sałat, trochę kukurydzy, ew. fasoli czerwonej) z szynką szwarclandzką LUB piersią kurczaka LUB tuńczykiem 2) kawa17:30 obiad1) pierś kurczaka + warzywa, (wyjątkowo jakieś ziemniaki lub makaron)LUB grillowany tuńczyk z warzywami, LUB pstrąg LUB wołowina z warzywami21:00 kolacjajogurt naturalny + np truskawki , albo twaróg biały chudy, albo sałatka z rybą, albo 2 jajkaTRENINGpo treningu ODŻYWKA BIAŁKOWAno i 2 godziny przed snem nie wcinam już z regułyCo o tym myślicie? Jakieś zmiany?Pozdrawiam
    fikacz, 2012-04-16 00:15:22
    zgłoś
    W takim razie w ktorych posilkach dostarczac wegle i w jakiej postaci zeby budowac miesnie a nie robic tluszczu? Trening robie kolo 22/23 bo ucze sie do matury i mam ograniczone mozliwosci czasowe - dlatego po treningu jest pozno i staram sie nie jeść.
    fikacz, 2012-04-16 13:56:29
    zgłoś
    nie ma się co obawiać a tymczasem czekam na konkretne rady
    fikacz, 2012-04-16 19:38:53
    zgłoś
    Dieta modela na większe mięśnie
    \'*Luki*\' napisał(-a):Widze, ze po raz kolejny mieszaja mi sie wazne rzeczy. A do myslacych inaczej raczej nie naleze. Tak wiec moze w MH powinni jasniej formulowac niektore kwestie? Chyba, ze tylko ja jestem taki, co myli fakty Luki1 gram białka dostarcza podobną ilość energii co 1 gram węglowodanów
    fikacz, 2012-05-15 08:24:24
    zgłoś
    Crossfit
    WitamBartas6 zaraziłeś mnie crossfitem Wiele lat trenowałem pływanie na wysokim poziomie, w sumie zawsze ćwiczyłem, ale teraz po obejrzeniu dziesiątków filmów o crossfit i poczytaniu na ten temat dochodze do wniosku że moja sprawność jest do dupy w porównaniu z nimi Tak czy inaczej biore się za to i będę się w miarę możliwości dzielił informacjami na ten temat.A tymczasem - jaki sprzęt jest niezbędny do crossfitu? Chciałbym wiedzieć na co przeznaczyć troche pieniędzy, co może być przydatne, ze względu na to, że mam miejsce do ćwiczeń (garaż) i zapał do pracy Pozdrawiam ;]
    fikacz, 2012-05-27 20:46:18
    zgłoś
    Crossfit
    \'Zielony_Ranger\' napisał(-a):Też po przeniesieniu siłowni w inne miejsce mam zamiar zacząć z crossfitem Wg. mnie to przede wszystkim sztanga, hantle, drążek, dodatkowo skakanka, może być piłka lekarska, jak dasz radę to kółka odpadają atlasy i inne tego typu sprzętyno to musze zdobyc sztangę, z resztą sobie poradze nawet kettlbelle mam xDskąd bierzecie WOD (te treningi dnia) czy jakos tak. bo podobno kazdy trening powinien byc inny...jeszcze jedno pytanko - mozna to łączyć z ćwiczeniem na siłowni? Mam karnet na cały miesiąc bez ograniczeń i szkoda by mi było żeby sie zmarnował xD
    fikacz, 2012-05-27 23:51:28
    zgłoś
    Crossfit
    ale świetna stronka szkoda że nie ma polskiego odpowiednika...dzięki
    fikacz, 2012-05-28 10:26:59
REKLAMA