REKLAMA

Profil erdi

zgłoś
    płatki
    Ja swój poranny posiłek przygotowuję w następujący sposób:-płatki owsiane górskie - nie błyskawiczne(są gorsze smakowo i chyba mniej odżywcze) gotuje na gazie w garnku z mlekiem, gdy temperatura będzie dosyć wysoka przelewam do miseczki-gdy mleko z płatkami ostygnie dodaje miód, mieszam i dorzucam orzechy laskowe i włoskie, rodzynki, otręby i czasami suszone moreleCałość daje dobrego kopa, jest smaczna i odżywcza : )Edit:W weekendy na odmianę jadam płatki ryżowe.
    erdi, 2010-03-23 22:57:34
    zgłoś
    Fetysz
    A nikt z Was nie zwraca uwagi na zgrabną, drobną i kształtną stópkę w ładnej skarpetce? Mnie to strasznie intryguje i przykuwa wzrok : )
    erdi, 2010-03-23 23:05:53
    zgłoś
    Aikido: droga do doskonałości
    Niestety często takie treningi dają zgubną pewność siebie - szczególnie u zaczynających. A wzmianka o efektywnym i skutecznym uniknięciu noża jest dosyć zabawna.
    erdi, 2010-03-24 20:33:41
    zgłoś
    Pompki na piłce
    A może właśnie problem leży w Twoich ramionach? Nie są zbyt silne lub nie zostały jeszcze przystosowane do takich ćwiczeń. Jeżeli chodzi o piłkę to najlepiej nadaje się według mnie piłka siatkowa - którakolwiek od Mikasa. Oczywiście nie może być napompowana "na kamień".
    erdi, 2010-03-25 15:27:27
    zgłoś
    Pompki na piłce
    CYTAT(ziarnisty @ 25-03-2010, 16:46) Erdi napisał że piłka do siatki- nie wiem nie testowałem ale jeżeli chodzi o ciśnienie w niej to ja jestem zdania że jednak powinno być na maksa. pozdroNie może mieć maksymalnego ciśnienia, bo jest po prostu wtedy twarda jak kamień. Źle się taką amortyzuje na przedramionach i jest niebezpieczna - szczególnie dla zawodnika na polu obrony czyhającego na piłkę od atakującego A powracając do tematu. Możesz na samym początku robić pompki na płaskiej powierzchni z blisko położonymi do siebie dłoniami(odległość jak na piłce). Takim sposobem na pewno dobrze przygotujesz ramiona do wspomnianego przez Ciebie ćwiczenia.
    erdi, 2010-03-25 16:23:28
    zgłoś
    Nietypowe pytanko
    Taki stan może być także spowodowany zmianą pór roku. A właściwie diametralną zmianą temperatury jaka nastąpiła w ostatnich dniach. Być może za dużo przebywałeś na słońcu i tak zareagował Twój organizm. Możliwe też, że jesteś na coś uczulony. Jeżeli Twój stan nie ulegnie poprawie to radziłbym niezwłocznie skonsultować się z lekarzem w pobliskiej przychodni.Edit:A co do uścisku między uszami i innymi dolegliwościami. Nie miałeś/masz czegoś z zatokami?
    erdi, 2010-03-26 14:32:25
    zgłoś
    Ma pan coś do jedzenia?
    Cyganie to prawdziwa plaga. Niejednokrotnie widziałem chłopaszków grających na akordeonie w autobusie lub tramwaju. Raz nawet weszli do Mc'Donalda. Takie sytuacje jeszcze jestem w stanie przebaczyć, ale raz naprawdę poczułem się zgorszony. Wychodząc z niedzielnej mszy, przed kościołem kucała cyganka w podeszłym wieku z odkrytą połową ciała - nie miała piersi, a w jej miejscu ściągnięta skóra z różnymi przebarwieniami, złuszczeniami. Najgorsze jest to, że małe dzieciaki musiały na to patrzeć. A tutaj taki mały lans przez Romów
    erdi, 2010-03-26 14:55:39
    zgłoś
    Stylowe swetry
    CYTAT(milowy @ 30-03-2010, 14:10) sweterki i koszule...hmmm... ale koszule lekko wystające spod sweterka, a żeby dorwać stylowe sweterki to trzeba dobrze poszukać, a nie teraz wszędzie tylko w paski...ehhhh... najlepiej to chyba w lumpie (vintageshop.pl np.) albo w outletach dorwać no i na allegro można także coś znaleźć. Gdzie wy polecacie?Paski są przerażające. Ostatnio próbowałem znaleźć dla siebie fajną polo w jednolity kolor. Niestety na razie nie udało mi się, a przyczyną niepowodzenia były właśnie paski na nich albo jakieś plejaskie napisy A jeżeli chodzi o swetry to niektóre naprawdę ładnie się prezentują. Podkreślają sylwetkę i z dobrze dobraną resztą wygląda się elegancko.
    erdi, 2010-03-30 19:13:38
    zgłoś
    Masturbacja
    CYTAT(Bender @ 03-04-2010, 12:45) Przyznam się, że nie robiłem tego już tydzień, miałem w nocy sen erotyczny i obudził mnie wytrysk trzeci raz mnie to spotkało w życiu...ostatni raz jakieś 4 lata temu. Dziwne zdarzenie, czy jest powszechne?Jest powszechne i niejednokrotnie spotkałem się z stwierdzeniem lub nawet faktem, że świadczy to tylko o zdrowiu mężczyzny - tak samo jak z porannym drągiem
    erdi, 2010-04-04 00:04:19
    zgłoś
    Wybielanie zębów
    Ostatnio miałem skaling+piaskowanie i jestem bardzo zadowolony z zabiegu. Nie tylko zęby uległy wizualnej poprawie, ale także zostały odkryte pewne ubytki spod przebarwień lub kamienia, które zostały w późniejszym czasie oczyszczone wiertłem i wypełnione. Kiełki teraz są gładziutke, wypolerowane i dostały połysk. Za całość zapłaciłem 220zł.Tak jak polecała mi dentystka, tak polecam Wam również zakupienie sobie nici dentystycznej z fluorem
    erdi, 2010-04-10 18:18:21
1 2 3 ... 89
STRONA 1 z 89
REKLAMA