[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil elbartel

zgłoś
    Mięśnie brzucha- kolejnosc
    Możecie mi powiedzieć jakie są ćwiczenia na poszczególne partie mięśniowe brzucha ??? (Dół, skośne,prosty ,środkowa część ,górna część)Pozdro
    elbartel, 2009-03-19 18:00:33
    zgłoś
    Ideał kobiety?
    Mój ideał to średniego wzrostu blondynka bądź brunetka to zależy jak sie patrzy na całokształt ładne duże oczy jak blondynka to niebieskie a jak brunetka to bardzo ciemne . Usta muszą być "wyraziste" ale bez przesady . Karnacja niech będzie pośrednia miedzy latynoską a słowianką ... Jeśli chodzi to musi być zgrabna , długie nogi jędrne piersi piękne kobiece dłonie smukła sylwetka i umiejętność pięknego kobiecego poruszania sie tym pięknym ciałem ( To prawie wszystko jeśli chodzi o wygląd )
    elbartel, 2009-03-23 16:47:12
    zgłoś
    Jak łączyć ćwiczenia ???
    Witajcie . Mam do was pytanie dotyczące kolejności wykonywania i łączenia ćwiczeń . Chcę ćwiczyć poszczególne partie mięśni :-Triceps-Biceps-Klatka-Plecy: Część górna (konkretnie motyle)-Przedramiona-Barki Treningi chcę wykonywać 3 razy w tygodniu i chcę że by na jednym treningu były ćwiczone 2 partie mięśniowe . Jak najlepiej je łączyć , co z czym ???Pozdrawiam
    elbartel, 2009-03-26 14:27:25
    zgłoś
    Jak łączyć ćwiczenia ???
    No dzięki dzięki A czy mogę zamienić nogi na przedramiona bo nie chcę ich ćwiczyć ??? Macie jeszce jakieś propozycje 2 ćwiczeń na 3 treningi w tygodniu ???
    elbartel, 2009-03-26 15:45:27
    zgłoś
    Jak łączyć ćwiczenia ???
    Nie no nogi mam spoko właśnie chcę górę rozwinąć A co powiecie na moje zestawienie?:Triceps-Plecy Biceps-KlatkaBarki-Przedramiona Co wy na to ???
    elbartel, 2009-03-26 16:57:48
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    moim skromnym zdaniem najlepszy film jaki kiedykolwiek oglądałem to Forrest Gump .
    elbartel, 2009-03-28 23:50:40
    zgłoś
    Formuła 1 - Do boju, Kubica!
    A ja jeszcze dodam coś od siebie co do Kubicy . Moim zdaniem nie jest na pewno słaby ale jakoś go nie lubię za bardzo jeśli jest jakis wyścig to jakoś mi nie zależy na tym że by wygrał ale też nic się nie stanie że wygrał . Bardziej cieszę sie z tego że to jest polak i że o nas słychać (czasem w F1) a nie z sympatii do niego...
    elbartel, 2009-03-28 23:58:43
    zgłoś
    Co lepsze: ABS czy A6W???
    Co waszym zdaniem jest lepsze i dlaczego ??? Stosowaliście to kiedyś i jakie było rezultaty ???A chodzi mi konkretnie o ABS czy A6W...
    elbartel, 2009-04-23 17:27:05
    zgłoś
    Ale dlaczego tak uważasz ???
    elbartel, 2009-04-23 20:33:04
    zgłoś
    Czyli że by zlikwidować tłuszcze bardziej sie opłaca robić .... co??? ( Jak coś to dopiero zaczyn brzuszki )
    elbartel, 2009-04-23 22:17:59
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij