Profil dregdill

 • avatar
  zgłoś
  Fajny film wczoraj widzialem...
  Też ostatnio widziałem :Wyścig z czasem:, film bardzo w porządku, ciekawy pomysł, ale widzę, że nie jestem odosobniony we wrażeniu, że czegoś w nim brakowało... Choć sam nie wiem, czego..."Listy do M." też widziałem w kinie i mi się podobało, pośmiałem się - nie jest to cukierowana, przedobrzona komedia romantyczna, można się pośmiać A co do top 10 z tego roku, to musiałbym dłużej pomyśleć, bo strasznie dużo filmów oglądam i już mi się miesza, co jest z tego roku, a co z poprzednich Ogólnie na pewno moim odkryciem tego roku jest serial "Jak poznałem Waszą matkę"
  dregdill, 2011-12-27 13:49:24
 • avatar
  zgłoś
  Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
  A czytaliście coś Larssona Stiega? Która jego ksiązka jest najlepsza Waszym zdaniem?
  dregdill, 2011-12-27 13:57:40
 • avatar
  zgłoś
  Buty
  \'Altair\' napisał(-a):Ja z swojej strony bardzo polecam buty firmy caterpillar ,mam już 2 sezon i jestem naprawdę zadowolony.Zgadzam się, również polecam buty CAT. Obecnie mam podobne do tych . Mega wygodne, mega wytrzymałe. Praktycznie nie do zdarcia.
  dregdill, 2011-12-29 13:47:04
 • avatar
  zgłoś
  Co myślicie o e-papierosach?
  \'Hogg\' napisał(-a):E-papieros... brzmi tak samo jak onanizm w zastępstwie seksu z kobietą. Można oczywiście, tylko po co?Heh, to nie tak wygląda, kolego, często właśnie żeby się przespać z kobietą nie możesz śmierdzieć fajkami, wiadomo też, że papierosy mają negatywny wpływ na zdrowie, w tym na potencję, więc bywa tak, że żeby liczyć na seks z babką, palić nie możesz . Odpowiadać na Twoje pytanie "po co" zamieniać fajkę na e-fajkę, mógłbym cały dzień - bo zdrowie, bo zapach, bo cena akcyzy, bla bla bla - jest milion argumentów, wymieniłem 3 najważniejsze. Wkurzył mnie jakiś wcześniejszy post o tym, że e-papierosy nie są męskie. I wydaje mi się, że to zależy, jakie, ja palę silvra i wg mnie wygląda zajedobobrze, jest w połowie czarny a w połowie srebrny, mi się podoba . Nie ubywa mi męskości przez to, że go palę, wg mnie męskość tkwi w czymś innym, ale to chyba rozmowa na inną okazję... A, jeszcze odnośnie reklamy z Lubaszenką - tragedia...
  dregdill, 2012-03-07 15:55:35
 • avatar
  zgłoś
  Dobre książki.
  Masterton? Klasa średnia, King jest dużo lepszy...
  dregdill, 2012-03-07 16:01:23
 • avatar
  zgłoś
  Co Cię wk***ia...?
  A mnie sama polityka... Jak słucham wiadomości, to mi się ciśnienie podnosi...
  dregdill, 2012-03-07 16:02:39
 • avatar
  zgłoś
  Brzytwa
  A u mnie w domu jest jeszcze bardzo porządna brzytwa po moim dziadku Jednak ja nie zdecydowalbym się na jej używanie, dużo wygodniej jest golić się maszynką elektryczną, bez żadnych pianek i kremów.
  dregdill, 2012-03-09 12:11:28
 • avatar
  zgłoś
  Problemy z szybkim wytryskiem
  Trochę mnie tu niektórzy zjechali, ale dzięki za wszystkie odp. Już mi bliżej do 30, niż do 18., tak więc... Ćwiczę rózne metody, które polecaliście i na razie bez zmian, ale może muszę jeszcze poczekać... Co do środków, to pytałem o konkretne, już sam poszukałam i dlatego pytałem np. o Climax Control, bo wydaje się być spoko, ludzie piszą o nim na forach, mogę podać skład, żeby ktoś jeszcze rzucił okiem. To Corregie to chyba faktycznie pomyliłem A o co chodzi z tym cynkiem? Zapamiętam sobie też ten sok pomidorowy i papryczki, no i zobaczymy, co będzie, ale już mnie to nieźle irytuje...
  dregdill, 2012-04-11 11:56:48
 • avatar
  zgłoś
  Czy warto zacząć znajomość przez internet ?
  Ja się przyłączam do głosów, żeby teraz się maturą zająć, a nie dziewczyną, bo jeszcze za dużo czasu Ci to zajmie, a maturka kiepsko pójdzie... Wiem, że łatwo się mówi, no ale... A tak w ogóle, to nie macie jakiś wspólnych znajomych? Po maturze, w czerwcu, to jakieś imprezy się pewnie szykują, poszukaj może jakiegoś wspólnego kontaktu.
  dregdill, 2012-04-11 12:02:23
 • avatar
  zgłoś
  Tabletki antykoncepcyjne przez nia
  Mnie się też wydaje, że mogła mieć źle dobrane, bo teraz jest taki wybór tabletek anty, że jak nie, to inne sprawią, że będzie zabezpieczona i nic się w jej organizmie nie zmieni.
  dregdill, 2012-04-11 12:06:39
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA