Profil dregdill

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Też ostatnio widziałem :Wyścig z czasem:, film bardzo w porządku, ciekawy pomysł, ale widzę, że nie jestem odosobniony we wrażeniu, że czegoś w nim brakowało... Choć sam nie wiem, czego..."Listy do M." też widziałem w kinie i mi się podobało, pośmiałem się - nie jest to cukierowana, przedobrzona komedia romantyczna, można się pośmiać A co do top 10 z tego roku, to musiałbym dłużej pomyśleć, bo strasznie dużo filmów oglądam i już mi się miesza, co jest z tego roku, a co z poprzednich Ogólnie na pewno moim odkryciem tego roku jest serial "Jak poznałem Waszą matkę"
    dregdill, 2011-12-27 13:49:24
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    A czytaliście coś Larssona Stiega? Która jego ksiązka jest najlepsza Waszym zdaniem?
    dregdill, 2011-12-27 13:57:40
    zgłoś
    Buty
    \'Altair\' napisał(-a):Ja z swojej strony bardzo polecam buty firmy caterpillar ,mam już 2 sezon i jestem naprawdę zadowolony.Zgadzam się, również polecam buty CAT. Obecnie mam podobne do tych . Mega wygodne, mega wytrzymałe. Praktycznie nie do zdarcia.
    dregdill, 2011-12-29 13:47:04
    zgłoś
    Co myślicie o e-papierosach?
    \'Hogg\' napisał(-a):E-papieros... brzmi tak samo jak onanizm w zastępstwie seksu z kobietą. Można oczywiście, tylko po co?Heh, to nie tak wygląda, kolego, często właśnie żeby się przespać z kobietą nie możesz śmierdzieć fajkami, wiadomo też, że papierosy mają negatywny wpływ na zdrowie, w tym na potencję, więc bywa tak, że żeby liczyć na seks z babką, palić nie możesz . Odpowiadać na Twoje pytanie "po co" zamieniać fajkę na e-fajkę, mógłbym cały dzień - bo zdrowie, bo zapach, bo cena akcyzy, bla bla bla - jest milion argumentów, wymieniłem 3 najważniejsze. Wkurzył mnie jakiś wcześniejszy post o tym, że e-papierosy nie są męskie. I wydaje mi się, że to zależy, jakie, ja palę silvra i wg mnie wygląda zajedobobrze, jest w połowie czarny a w połowie srebrny, mi się podoba . Nie ubywa mi męskości przez to, że go palę, wg mnie męskość tkwi w czymś innym, ale to chyba rozmowa na inną okazję... A, jeszcze odnośnie reklamy z Lubaszenką - tragedia...
    dregdill, 2012-03-07 15:55:35
    zgłoś
    Dobre książki.
    Masterton? Klasa średnia, King jest dużo lepszy...
    dregdill, 2012-03-07 16:01:23
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    A mnie sama polityka... Jak słucham wiadomości, to mi się ciśnienie podnosi...
    dregdill, 2012-03-07 16:02:39
    zgłoś
    Brzytwa
    A u mnie w domu jest jeszcze bardzo porządna brzytwa po moim dziadku Jednak ja nie zdecydowalbym się na jej używanie, dużo wygodniej jest golić się maszynką elektryczną, bez żadnych pianek i kremów.
    dregdill, 2012-03-09 12:11:28
    zgłoś
    Problemy z szybkim wytryskiem
    Trochę mnie tu niektórzy zjechali, ale dzięki za wszystkie odp. Już mi bliżej do 30, niż do 18., tak więc... Ćwiczę rózne metody, które polecaliście i na razie bez zmian, ale może muszę jeszcze poczekać... Co do środków, to pytałem o konkretne, już sam poszukałam i dlatego pytałem np. o Climax Control, bo wydaje się być spoko, ludzie piszą o nim na forach, mogę podać skład, żeby ktoś jeszcze rzucił okiem. To Corregie to chyba faktycznie pomyliłem A o co chodzi z tym cynkiem? Zapamiętam sobie też ten sok pomidorowy i papryczki, no i zobaczymy, co będzie, ale już mnie to nieźle irytuje...
    dregdill, 2012-04-11 11:56:48
    zgłoś
    Czy warto zacząć znajomość przez internet ?
    Ja się przyłączam do głosów, żeby teraz się maturą zająć, a nie dziewczyną, bo jeszcze za dużo czasu Ci to zajmie, a maturka kiepsko pójdzie... Wiem, że łatwo się mówi, no ale... A tak w ogóle, to nie macie jakiś wspólnych znajomych? Po maturze, w czerwcu, to jakieś imprezy się pewnie szykują, poszukaj może jakiegoś wspólnego kontaktu.
    dregdill, 2012-04-11 12:02:23
    zgłoś
    Tabletki antykoncepcyjne przez nia
    Mnie się też wydaje, że mogła mieć źle dobrane, bo teraz jest taki wybór tabletek anty, że jak nie, to inne sprawią, że będzie zabezpieczona i nic się w jej organizmie nie zmieni.
    dregdill, 2012-04-11 12:06:39
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA