REKLAMA

Profil radekv23

zgłoś
    Konkurs Davidoff Challenge Contest rozstrzygnięty!
    ja szukam w wyszukiwarce, bo tak nie ma odnośnika chyba tak btw. to nic nadzwyczajnego w konkursie davidoffa nie wygrało mój pomysł był znacznie lepszy, a pewnie i znalazły się lepsze od mojego, które również nie zostały uwzględnione. Może wszystkich nie czytano nawet
    radekv23, 2010-11-10 23:46:22
    zgłoś
    Emigracja na stałe
    Sprawa wygląda tak bardzo poważnie zastanawiam się nad emigracją na stałe. W grę wchodzą 4 państwa:-Australia-Nowa Zelandia-USA-KanadaKtóry kraj waszym zdaniem będzie najlepszy na spędzenie reszty życia? W jakim będą największe perspektywy? Najlepsze warunki życia?
    radekv23, 2011-12-17 23:35:39
    zgłoś
    Emigracja na stałe
    \'Wujas\' napisał(-a):Jak masz zrobionego inżyniera to wal do Niemiec Mega dobre zarobki, dużo pracy.Ja zawsze marzyłem o stanach Mimo, że tam jest ``kryzys`` to i tak żyją lepiej niż my Ja jestem w Irlandii radzę sobie całkiem dobrze, więc Niemcy odpadają. Angielski znam biegle, Niemieckiego nic. Ale chciałby się przenieść, gdzieś dalej. Mam wykształcenie wyższe i doświadczenie więc progi wymagań spełniam do tych krajów.
    radekv23, 2011-12-18 01:31:14
    zgłoś
    Emigracja na stałe
    \'Hogg\' napisał(-a):Kolego: masz wyższe wykształcenie, jesteś samodzielny, mieszkasz i pracujesz za granicą, gdzie jak piszesz nawet Ci się powodzi i prosisz o poradę na anonimowym forum? Stary, tutaj większość (sądząc po wypowiedziach na forum) to nastolatki/studenci w dużej mierze będący na garnuchu u mamusi, a wiedza o życiu opiera się na dość luźnych przemyśleniach i snuciu wirtualnych planów na przyszłość. Przypomina mi się wątek: gdzie zainwestować pieniądze,w którym "rekiny biznesu" doradzali pytającemu. PozdrawiamAle czy ja muszę się opierać na opiniach większości? Wystarczy, że jedna będzie na poziomie i coś pomoże w decyzji.
    radekv23, 2011-12-20 15:52:53
    zgłoś
    Emigracja na stałe
    \'mitotropin\' napisał(-a):To zapytam jesli chodzi o USA - kto z Was wziął udział w Green Card Lottery na 2013 rok?Ja, oczywiście.
    radekv23, 2011-12-20 15:54:15
    zgłoś
    Emigracja na stałe
    \'Joe napisał(-a):Ty powiedz kolego, co ci się w naszym pięknym kraju nie podoba?Tak jak koledzy już pisali. Pracuję za granicą, pracowałem w Polsce no i jest ta różnica. hehCo do Skandynawi no właśnie ten klimat to nie dla mnie, bo też brałem ją pod uwagę.
    radekv23, 2011-12-20 15:58:30
    zgłoś
    Emigracja na stałe
    \'bryant66\' napisał(-a):triple post oh yeah @Wujas Masz jakieś sprawdzone info dotyczące inżynierów w Niemczech? Szczerze mówiąc ten temat mnie interesuje, nawet bardzo, a w sieci można znaleźć naprawdę sprzeczne informacje. Oczywiście chodzi o sytuację, że mieszkasz w Niemczech i tam wydajesz zarobione pieniądze, a nie o wyjazdy na kontrakty.HAT-TRICK
    radekv23, 2011-12-20 16:54:25
REKLAMA