REKLAMA

Profil damn

zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Jak spędzam wolny czas ?? hmm.. biorąc pod uwagę że jestem tegorocznym maturzystą wiec tego czasu wolnego za wiele nie ma (pomimo tego, że nie uczę się dużo), do tego siłownia 4 razy w tygodniu czego nie zaliczyłbym jako forma spędzania wolnego czasu, to jest po prostu integralna część mojego życia już od prawie 2 lat, ale w weekendy wieczorami praktycznie zawsze znajdę czas na wypad ze znajomymi na miasto, w tygodniu w wolnej chwili lubię posłuchać muzyki, obejrzeć jakiś dobry film lub po prostu poczytać ciekawe fora internetowe P.S To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich
    damn, 2010-04-25 15:03:31
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Jak by ktoś potrzebował rady w kontaktach z kobietami, proszę bardzo :
    damn, 2010-04-25 16:06:31
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Ostatnio dosyć często słucham 3 Doors Down, oraz 30 Seconds to Mars.Oprócz tego polecam muzykę Hansa Zimmera - świetne ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak m.in. Gladiator, Black Hawk Down czy Pearl Harbor. Jeżeli interesujecie się też muzyką elektroniczną to polecam audycje State of Trance Armina Van Buurena. Pozdrawiam
    damn, 2010-04-25 16:25:32
    zgłoś
    Reklamy
    @up : hehe reklama MEGA !! Jak już jesteśmy przy piwie to polecam tą oraz oczywiście inne reklamy Bud Light. Są rewelacyjne
    damn, 2010-04-28 20:30:16
    zgłoś
    KBB - Klub Bez Balastu
    @KeMoT1977 : Gratuluję świetnego wyniku Totalna metamorfoza z tego co widać na zdjęciachP.S. Czasami zastanawiam się co jest trudniejsze : -Nabrać ok. 10 kg w miarę beztłuszczowej masy mięśniowej będąc ektomorfikiem, czy stracić tyle samo masy tłuszczowej będąc endomorfikiem ?Peace
    damn, 2010-05-02 11:22:16
    zgłoś
    Ekstremalne sporty - ekstremalne filmiki
    Polecam !Co do Base Jumpingu - chciałbym kiedyś tego spróbować bo podejrzewam, że emocje niesamowite ale raczej nigdy mi się to nie uda.
    damn, 2010-05-02 15:58:11
    zgłoś
    Ekstremalne sporty - ekstremalne filmiki
    @ElBartel :To jest właśnie base jumping a dokładnie "Wingsuit Base Jumping".Różni się od zwykłego tym, że skoczek ma na sobie specjalny strój który zwiększa powierzchnię nośną i zmniejsza prędkość opadania.
    damn, 2010-05-02 22:41:51
    zgłoś
    Głód
    Czytałem ostatnio na innym forum o pewnej ciekawej rzeczy mianowicie o posiłku na noc składającym się z węglowodanów :CYTATPrzed snem powinniśmy mieć wysoki poziom serotoniny, który wywołuje w nas uczucie snu i odpręża nas zarówno fizycznie jak i psychicznie. Kiedy spożywamy posiłek bardzo bogaty w węglowodany od razu pojawia się tak zwany "leń kimacz". W momencie stajemy się zmęczeni bardzo senni chce nam się spać i na nic innego nie mamy ochoty to właśnie wynik wysokiego poziomu serotoniny. Następuje zwiększenie poziomu tryptofanu aminokwasu, który w momencie dotarcia do mózgu zmienia się w serotoninę.Jak wiadomo i tutaj na forum i ogólnie w sporcie istnieje taka teza, że węglowodany spożywane w godzinach nocnych są czymś złym i nieodpowiednim, ponieważ spożywając je przyczyniamy się do wzrostu tkanki tłuszczowej. Co za tym idzie według tej teorii posiłek ostatni powinien być wyłącznie białkowy ponieważ białko ochroni nas przed katabolizmem nocnym. Jednak białko jest ubogie w tryptofan więc nie powinno stanowić naszego ostatniego posiłku wciągu dnia. Aminokwasy białkowe utrudniają transport tryptofanu do mózgu zaś węglowodany są transporterem tryptofanu!Dzięki węglowodanom w nocy i co za tym idzie wysokim poziomem serotoniny możemy liczyć na lepszy sen lepszą regeneracje i mniejsze problemy z usypianiem.Posiłki białkowe przed snem obciążają wątrobę i zaburzają jej pracę. Wątroba w nocy powinna ODPOCZYWAĆ i gromadzić glikogen. Wątroba w godzinach nocnych gromadzi glikogen w godzinach rannych go wyrzuca do krwiobiegu. Więc jedząc białko na noc przeszkadzamy wątrobie w wypoczynku ponieważ musi ona przerabiać białko stąd też mogą się pojawiać problemy ze snem.Jeżeli ostatni posiłek wciągu dnia jest węglowodanowy o niskim IG to wspomagamy wzrost poziomu serotoniny wątroba powoli trawi węgle a my spokojnie odpoczywamy. Śniadanie składać się powinno tylko i wyłącznie z białka! Tak jak wspomniałem wcześniej wątroba rano wyrzuca glikogen więc jedząc rano węglowodany zaburzamy ten proces.Metoda jedzenia węglowodanów na noc może być nazwana metodą nie wtrącania się. Dajemy organizmowi pracować jak powinien na danej płaszczyźnie i nie wtrącamy się w jego procesy.Według mnie dosyć ciekawe, odmienne podejście do tematu posiłku przed snem.Pozdrawiam
    damn, 2010-05-02 23:37:13
    zgłoś
    zagadać w autobusie
    CYTATtrzeba korzystac z sytuacji, jesli dziewczyna Ci sie podoba i widzisz,ze i ciebe zauwazyla,to musisz do niej zagadac.Nie mozna marnowac takich okazji!No właśnie to jest niby takie banalne, ale często nie korzystamy z takich sytuacji. Hustla miał szczęście, że nie skończyło się na spojrzeniach
    damn, 2010-05-03 14:17:06
    zgłoś
    Przerwa w działaniu strony
    A myślałem, że tylko u mnie coś jest nie tak. W sumie to wyszło na dobre bo nieczynność forum zmotywowała mnie do powtórzenia materiału na maturę Pozdro
    damn, 2010-05-05 19:09:46
1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18
REKLAMA