REKLAMA

Profil Cintra

zgłoś
    Sposób na kaca
    na kaca najlepsza praca...albo nie pić... ale polecam też kawę z cytyną...
    Cintra, 2013-12-03 22:45:49
    zgłoś
    Co chcielibyście zmienić na stronie MH?
    Generalnie jest ok, jak dla mnie...;-)
    Cintra, 2013-12-03 23:38:19
    zgłoś
    Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
    Templariusze odkąd pamiętam temat mnie kręci...;-)Co by pierwszy post był właściwy - zapraszam wszystkich do dyskusji na tematy religijne, mitologiczne, związane z ET, Biblią, Kabałą, Wedami. Tutaj niech będą wklejane wszelkie cytaty, filmiki do YT, niech się toczy luźna rozmowa i POGODNA wymiana zdań, bez skakania sobie do gardeł ani nie wmawiania \"moja racja jest mojsza niż twojsza\". Tutaj chodzi o wymianę poglądów, nie udowadnianie swojej racji.Super satyrt rysunkowa...ja tez wierż w spiskową teorię dziejów i film z Gibsonem mi się przypomniał ;-)
    Cintra, 2013-12-03 23:46:38
    zgłoś
    Co się kryje w jogurcie?
    Ja rzadko jadam jogurty a jak już to...te z dodatkami ;-)
    Cintra, 2013-12-03 23:49:34
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Aaaa Jacksonowe to wszystko dobre, no moż eGodzilla ciut słabszy, ale efekty fajne były i ta stylistyka przedwojenna...;-)No i jak sie za Tolkiena wziął to jedzie z tematem i dobrze mu to wychodzi,  ja po cichu marże, z ejak przerobi Tolkiena to za Thorgala sie weźmie, oj marzy się, marzy...;-)
    Cintra, 2013-12-03 23:53:20
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Apropos słyszałam ostatnio, że po \"skonczeniu\" z Tolkienem, jacksonowi się marzy wyreżyserowanie Tin Tina...no ciekawe ;-)
    Cintra, 2013-12-21 00:02:07
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Mnie się ten cover podobahttp://www.youtube.com/watch?v=av4Yznp5XPM
    Cintra, 2014-07-15 16:52:19
    zgłoś
    Alergie i nietolerancje
    Kiedyś na pomidory alergia ale czasem myślę, ze tylko na niektórych ludzi ;-0
    Cintra, 2014-07-15 16:54:49
    zgłoś
    Seksowne polskie gwiazdy?
     Basia Kurdej - Szatan w czerwonej sexy - kiecce na bosko wygladała jak wamp! Zawsze była świetan, dlatego wybieram sie na film z nią (Dzien dobry. Kocham cię) zobaczyć jak gra, bo śpiewa całkeim fajnie (tak spiewać też umie).
    Cintra, 2014-10-31 22:36:49
    zgłoś
    Co jej mieszkanie powie Ci o niej?
    O ciekawe co powie? 
    Cintra, 2015-03-04 17:09:40
REKLAMA