REKLAMA

Profil marcinxc

zgłoś
    Papierosy
    Z dniem dzisiejszym rozpoczynam walkę z "nałogiem", no niestety, ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu... Paliłem przez ok. 4lata, miałem różne przerwy, a to brak możliwości zakupu na odludziu, brak funduszy czy tez faktyczna chęć rzucenie palenia. Jednak zawsze wracałem do palenia. Teraz postanawiam definitywnie z tym skończyć i to bez żadnych "sztucznych wspomagaczy" lecz silna wolą, dietą + sport! Mam nadzieję, że mi się uda, jestem bardzo zdeterminowany, większość znajomych już rzuciła, jak idę z paczką do klubu to jestem jedyny w gronie, który pali, choler**e sie z tym czuję, na dodatek czytając ostatnie newsy, przeczytałem, że sejm ma głosować za całkowitym ograniczeniem palenia w m.publicznych=dodatkowa motywacja>bo głównie tam paliłem Pozdrawiam!
    marcinxc, 2010-03-04 18:20:33
    zgłoś
    Smartphone vs Iphone 3gs
    Hmm...co do Iphona, nie mogę za dużo powiedzieć-nie miałem znajomy miał i sobie chwalił za pisanie sms-ów to tyle na temat wymysłu Apple.Teraz się wypowiem na temat smartphone'ów, posiadam SAMCA Omnię i bardzo ją sobię chwalę, ma wszystko o czym piszesz, tzn. pakiet Office'a, również można w nim korzystać z poczty, massa gier na WIN Mobile po wgraniu paru dodatków można zamienić go w cudo mam na myśli np. player'y, odt.filmów, itp.Tak więc jestem za smart...Jak uzbieram więcej gotówki planuję zakup htc hd2<<< również win mobile, firma htc ostatnio naprawdę robi świetne telefony.
    marcinxc, 2010-03-04 18:30:58
    zgłoś
    Piwo
    DęboweGrolschHeineken
    marcinxc, 2010-03-20 18:18:39
    zgłoś
    Szukam perfum ->
    Z tego co się orientuję, jeśli chodzi o zapachy, to Gilette produkuje tylko wody po goleniu, bynajmniej nie spotkałem nigdy wody toal. Gilette.
    marcinxc, 2010-03-21 23:11:52
    zgłoś
    sklepy internetowe
    /bonprix.plGeneralnie lepiej przejść się raz na jakiś czas po sklepach i zaopatrzyć się w więcej ciuchów, przynajmniej ja tak robię, zbieram kaskę dłuższy czas, a później na zakupy
    marcinxc, 2010-03-25 16:38:04
    zgłoś
    Test Vichy
    Paczka otrzymana, leżała na poczcie
    marcinxc, 2010-04-26 15:44:59
    zgłoś
    Test Vichy
    Tak, tzn. ze skrzynki wyjęła je mama i "nie spieszyła się" z przekazaniem mi jego Ale generalnie dostałem.
    marcinxc, 2010-04-26 18:22:35
    zgłoś
    Przerwa w działaniu strony
    Zdecydowanie lepiej działa i sama strona MH, jak i forum, duzy +!!!
    marcinxc, 2010-05-05 19:06:57
    zgłoś
    Nokia z symbianem i wi fi
    Skoro ma być tania, z czystym sumieniem mogę polecić Nokię N80, sam ją kiedyś miałem i ani razu mnie nie zawiodła
    marcinxc, 2010-11-04 14:43:12
    zgłoś
    Zostań władcą hormonów
    Sensowny i bardzo ciekawy artykuł, tylko stosować się w pełni do tych zasad to już inna sprawa
    marcinxc, 2010-12-07 01:31:48
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA