REKLAMA

Profil przemor2468

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Witam wszystkich, mam takie pytanie czy ktoś z was miał styczność ze spalaczem ANIMAL CUTS i może wyrazić sensowną opinię na temat tego suplementu. Jestem na redukcji i zastanawiam się nad zakupem ale wolał bym nie wydawać pieniedzy w błoto a może ktoś jest w stanie polecić mi jakąś alternatywę??? pozdro:)
    przemor2468, 2010-04-15 14:11:19
    zgłoś
    \'Hacker\' napisał(-a):Brałem ale mój organizm źle po tym reagował przy pierwszym cyklu ale spadłem z fatu.Hacker a ile spadłeś z fatu co masz na myśli pisząc o złej reakcji organizmu jakie to były objawy???\'Adam\' napisał(-a):Universal robi jedne z lepszych supli, ale anima cuts tylko przy końcowym etapie wycinki, tak samo jak cytolean, czy mitotropin z gaspari nutrition.teraz wszedł nowy spalacz xtreme thyrobnurn i do zakupu dodawany jest kaliper więc myślę, że to może być dobra alternatywa Ja właśnie szukam czegoś na końcowy etap jak wiadomo na początku spala się najszybciej TT z czasem coraz wolniej schodzi TT i potrzebuje się wspomódz, stosowałeś któryś z tych supli możesz się na ten temat bardziej rozpisać??
    przemor2468, 2010-04-16 01:27:24
    zgłoś
    \'Adam\' napisał(-a):Stosowałem Super Cuts 3 z universala i przy diecie oraz dobrym treningu zrzuciłem na tym w miesiąc 4 kg - jedyny minus to częste oddawanie moczu (ma właściwości diuretyczne). A co do Thyroburn to jest mocno chwalony, daje mega pobudzenie i ludzie nie mogą po nim zasnąć to jest minus jeśli ćwiczysz wieczorem. Na pewno na redukcji kupię Thyroburn bo zachęca mnie do tego kaliper, który daje możliwość sprawdzania poziomu tkanki tłuszczowej.Ok dużo się tu nie dowiedziałem ale pewno się zdecyduje w obecnej sytuacji 4kg to dla mnie dużo dietę mam dobrze rozpisaną także powinno być efektywnie, po jak i w trakcie stosowania ANIMAL CUTS postaram się napisać jak na mnie działa ten spalacz:)
    przemor2468, 2010-04-16 20:36:17
    zgłoś
    Ile macie cm w bicepsie?
    Każdy tu tak o bicepsie się rozpisuje ale nikt nie powiedział że kluczową rolę w wielkości naszego bicepsa odgrywa mięsień trójgłowy ramienia (triceps) ponieważ jest większy, dlatego przywiązuję do niego nieco więcej uwagi jak do bicepsa na treningach przy wzroście 170 mam 36-37cm w łapce:D
    przemor2468, 2010-04-18 23:06:07
    zgłoś
    Zakupiłem wczoraj Cutsa jak narazie wrażenia po dwóch dniach stosowania bardzo dobre, wczoraj brałem tylko po połódniu pierwszą dawkę czułem się dobrze może trochę bardziej pobudzony ale to raczej z faktu że mam coś nowego i możliwe że dobrze na mnie podziała tym bardziej po otworzeniu puchy w saszetki po 9 kolorowych kapsułek w każdej:D hehe mieszkam na akademiku a w pokoju mam kumpli którzy wolą browar od siłowni także ich miny były bezcenne gdy patrzyli na mnie jak bym conajmniej sie szprycował jakimś koksem heheDrugiego dnia jak nigdy wypiłem 4x 1,5litrowe butelki wody srodek strasznie moczopędny, poza tym żadnych jak to jeden kolega napisał wyżej złych reakcji organizmu
    przemor2468, 2010-04-18 23:19:50
    zgłoś
    Ile macie cm w bicepsie?
    \'Waldemar\' napisał(-a):Sądzę że to dlatego, że wszyscy już to wiedzą od dawnaMoże i racja Kolego
    przemor2468, 2010-04-19 13:34:24
    zgłoś
    Polski Messi
    GŁOS ODDANY
    przemor2468, 2010-04-19 13:48:58
    zgłoś
    Teoria wielkiego wybuchu
    Pan Bóg pyta Adama i Ewę:- Kto chce sikać na stojąco?- Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam.- W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm xDI tak się to wszystko zaczeło
    przemor2468, 2010-04-19 13:50:44
    zgłoś
    Ile białka można przyswoić w jednym posiłku
    Mam takie pytanie do Kolegów. Kiedyś w MH wyczytałem, że zapotrzebowanie człowieka na białko to 2g na kg masy... ale jakiej masy ogólnej czy mięśniowej???
    przemor2468, 2010-04-22 11:07:40
    zgłoś
    Ile białka można przyswoić w jednym posiłku
    \'Misiou\' napisał(-a):hehehehhe. Nie ma tak dobrze. Chodzi o ogólną masę ciałaOk dzięki kolego czyli przy wadze 70 kg potrzebuje 140g białka, czy lepiej przyjmować większą ilość ???
    przemor2468, 2010-04-22 11:26:53
1 2 3 ... 65
STRONA 1 z 65
REKLAMA