REKLAMA

Profil bialasswk21

zgłoś
    Trening na masę z laboratorium NASA
    Witam wszystkichjest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałem się przywitaćSIEMA:)od dawna przeglądam treningi na tej stronie i każdy z nich coś daje, ponieważ wzmożony wysiłek mięśni zawsze powoduje wzrost tkanki (regeneracja włókien), ale to wiemy chyba wszyscy.(książka medyczna, encyklopedia - tkanka mięśniowa, jeśli ktoś chciałby polemizować)chodzi tylko o pożądany efekt i czas jego osiągnięcia, jeśli ktoś chce mieć 45cm w bicepsie to bez suplementów itp. (trening hard, dieta) nie ma co marzyć.przy okazji mięśnie kulturystów, powiedzmy <90kg (chociaż ja zawsze widziałem tych wielkoludów:P) nie wyglądają naturalnie, chodzi mi oczywiście o sam wygląd, a nie o sposób nabycia, tak więc mieszanie kulturystyki z treningami w MH jest powiedzmy nie proporcjonalne.Sam trenuje Capoeirę od paru lat i i nie narzekam na sylwetkę (181cm, 83kg), chociaż na początku mojej przygody też robiłem treningi siłowe (jednak bez diety czy suplementów, tylko regularność), takie jak propaguje DON, ale z czasem sama capoeira wystarczyła do utrzymania (częściowo do wzrostu) siły, rzeźby, masy.Do czego dożę, wszystkie techniki treningowe są dobre, należy tylko określić cel i wybrać najlepszy program:)dziękuje za uwagę
    bialasswk21, 2011-07-12 20:17:01
    zgłoś
    Sztuki walki: siła mięśni, siła spokoju
    \'Sir napisał(-a):Muay Thai to sztuka walki agresywnej, uczy obrony i ataku, ale większość elementów jest agresywną formą walki.Judo trudno nazwać sztuką obrony, co prawda parter jest świetny, ale sam w sobie to niepełna sztuka walki.Ju-Jitsu to także nie jest w 100% forma walki defensywnej. W dużym zakresie zawiera techniki agresywne.Wszystkie wymienione tutaj sztuki walki w tym artykule to w większości defensywne style.Karate czy Kung Fu uczy sztuki opanowania, panowania nad ciałem i duchem. Unikania walki.Capoeira to nie sztuka walki, a taniec z elementami akrobatyki.Jedyną sztuką wymienioną, a nieco agresywną jest taekwondo, które na początku miało służyć wojsku.Jednak stało się popularne i zaczęto normalnie ją trenować i obecnie jest to raczej forma walk pokazowych, turniejowych.Aikido to najbardziej defensywna sztuka walki, zupełnie pozbawiona agresywności.Główny cel to obrona własna bez narażania zdrowia napastnika, ciekawa sprawa.Sztuka walki to sztuka walki nie zależnie od tego czy jest agresywna czy może bardziej obronna.Co do Judo i Capoeiry to dziwi mnie twoja wypowiedź, móbłbyś ją rozwinąć? Oczywiście Capoeira nie jest juz tak nastawiona na walke ale stwierdzenie że to nie jest sztuka walki to troche przesada.Do autora tekstu: Capoeira nie oznacza "kopania w rytmie salsy". Nie ma jednoznacznego tłumaczenia wiec capoeira to capoeira:P
    bialasswk21, 2012-05-24 14:58:42
    zgłoś
    Tai chi/joga/rytuały tybetańskie
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Według katolików rebirthing może prowadzić do zniewolenia lub opętania demonicznego. Potwierdzeniem tego mają być liczne przypadki osób zniewolonych, egzorcyzmowanych przez kapłanów Kościoła rzymsko-katolickiego.Sorry że tak odświeżam temat ale WTF z tym cytatem?
    bialasswk21, 2012-05-24 15:18:06
    zgłoś
    Trzeźwym okiem
    Zadzam się z kolega, co do artykulu, strasznie przesadzony.¹
    bialasswk21, 2014-12-31 01:42:06
    zgłoś
    Trzeźwym okiem
    Zadzam się z kolega, co do artykulu, strasznie przesadzony.¹
    bialasswk21, 2014-12-31 01:42:08
REKLAMA