[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil bernardhopkins

zgłoś
    Trening do oceny
    Witam,od jakiegos czasu przegladam forum MH i postanowilem zasiegnac Waszej opinii w sprawie treningu,ktory planuje rozpoczac.na poczatek chcialbym przedstawic swoj staz treningowy itpwiek 20 lat, 182 cm wzrostu,79 kg wagi,cwicze z ciezarami niecale 2 lata,cwiczenia na silowni laczylem przewaznie z koszykowka,gdyz trenowalem 6 lat ta dyscypline sportu.w poprzednie wakacje oraz tej zimy bralem monohydrat kreatyny,dzieki czemu od pierwszego kontaktu z kreatyna przybralem na wadze 8 kg i nabralem troche masy miesniowejobecnie moim celem jest redukcja tkanki tluszczowej,nabranie sily i zlapanie kondycjijak wiemy bardzo wazna role odgrywa dieta wiec moze ja przedstawie na poczateksniadanie: platki kukurydziane+ musli+ mleko2 sniadanie: jogurt naturalny+musli+ banany/jablkaobiad: ryz/makaron + kurczak + jakis sos (przewaznie sos spagetti lub curry-przepisy ze strony MH)podwieczorek: 3-4 jajka na twardo + salatka z pomidora i cebuli z jogurtemkolacja: salatka z tunczykiem i jajkiem + serek wiejskiteraz chcialbym przedstawic plan treningu.na moj trening skladac sie beda cwiczenia silowe jak i biegi roznego rodzaju ale o tym nizejponiedzialekklatka+barki+tricepstrening biegowy trening interwalowy o wysokiej intensywnosci(mozemy go znalesc w kwietniowym numerze)jezeli ktos nie ma dostepu do podanego numeru to trening trwa 20 minut i w tym czasie wykonujemy i wykonujemy w nim sprinty na 85,90 i 100% sprinty w okreslonym czasie a przerwy spedzamy aktywnie na 40% naszego maxawtorek pompki klasyczne,pompki na tricepsy(nie znam dokladnej nazwy cwiczenia,pompki szwedzkie ale nie dam sobie uciac reki za to),podciaganie na drazku,skakanka40 minut biegu "swoim" tempemsrodaklatka+plecy+biceps i triceps(w seriach laczonych)trening biegowy z poniedzialkuczwartekcwiczenia dokladnie takie same jak we wtorek(Trening biegowy rowniez)piatekplecy+barki+bicepstrening interwalowy z poniedzialkusobotacwiczenia z ciezarem wlasnego ciala takie same jak we wtorekzamiast 40 minutowego biegu w sobote planuje przesiasc sie na rowercwiczenia silowe w poniedizalek,srode i piatek bede robic z hantlami i sztangaaby trening byc bardziej efektowny planuje branie odzywek a mianowicie Nitrobolon II na sile i CLA na utrate tkanki tluszczowejNitrobolon planuje brac przez 5-6 tygodni,CLA podobno mozna brac dluzejdo tego wszystkiego niezbedne bylyby cwiczenia miesni brzucha ale nie wiem ile razy w tygodniu powinieinem je trenowac.myslalem ze 3 razy wystarcza ale z 2 strony Arnold cwiczyl brzuch codziennie Prosze o pomoc w ocenie mojego planu i wyrozumialosc z racji tego ze jestem nowy:PJezeli dotarles do tego miejsca to znaczy ze jestes bardzo wytrwala osoba
    bernardhopkins, 2010-04-29 13:38:11
    zgłoś
    Trening do oceny
    nie znam mas niektorych produktow wiec postaram sie podac jak najwiecej.a wiec:sniadanie: 3 duze garsci platkow kukurydzianych,garsc musli i 400 ml mleka 3,2%2 sniadanie: 400 g jogurtu naturalnego + 3 lyzki musli+ 3 srednie banany lub 3 jablkaobiad:100 g brazowego ryzu/100 g makaronu spagetti + 300 g piersi z kurczaka(jezeli sos robie na bazie jogurtu naturalnego to do tego 100g jogurtu + 3 lyzki majonezu)podwieczorek:3-4 duze jajka,2 srednie pomidory+mala cebula+200g jogurtu naturalnegokolacja: puszka tunczyka w duzych kawalkach z wody(niestety nie pamietam wagi tego tunczyka,puszka jest wg mnie malych rozmiarow)+2 jajka+ 200g serka wiejskiegotak to mniej wiecej wyglada
    bernardhopkins, 2010-05-01 21:20:11
    zgłoś
    Trening do oceny
    pierwszy trening czyli bieganie planuje miedzy sniadaniaminajpierw sniadanie,bieganie i 2 sniadanie.trening na silowni planuje miedzy obiadem i podwieczorkiem.mam 5 posilkow i zostaje sprawa tych owocow z 2 sniadania.to moze one beda tym 6 posilkiem?powiedzmy ze miedzy 2 sniadaniem i obiadem bedzie odstep 4-5 godzin.miedzy tymi dwoma posilkami zjem te owoce z 2 snaidania.tak chyba lepiej?czy tez nie bardzo?
    bernardhopkins, 2010-05-02 22:08:17
    zgłoś
    Trening do oceny
    CYTAT(Bender @ 02-05-2010, 21:30) a kiedy szkoła albo praca? niestety szkola wyslala mnie na przymusowe wakacje ogolnie ostatnio znalazlem duzo wolnego czasu wiec chcialbym go jak najlepiej wykorzystac;)praca od czerwca wiec zostalo troche czasu;)czyli jak Waszym zdaniem moglaby wygladac kolacja?bo nie do konca rozumiem pojecie "katabolizm"...
    bernardhopkins, 2010-05-02 22:45:32
    zgłoś
    Trening do oceny
    Dziekuje za pomoc
    bernardhopkins, 2010-05-02 23:33:32
    zgłoś
    Okładka, kto znany na pierwszą stronę?
    chetnie poznalbym trening i diete Brada przed "Troja".a poza nimDwight Howard-gwiazdor Orlando Magic,niedawno goscil na okladce amerykanskiego MHAlain Bernard-"Mariusz Pudzianowski" wsrod plywakowtrening Hugh Jackmana tez pewnie bylby hitem
    bernardhopkins, 2010-05-08 19:59:21
    zgłoś
    kurza klatka
    tez mam kurza klatke i pare lat temu lekarz zalecil mi plywanie na basenie,szczegolnie zabka gdyz ona najbardziej wchodzi w miesnie klatki piersiowej.z Twoich parametrow wnioskuje ze jestes chudy a wiadomo ze kurza klatka to wada kosci.tak jak poradzili poprzednicy,musisz nabrac masy i wada klatki nie bedzie tak widoczna.w Twoim wieku mialem podobna wage i wzrost i ta klatka tez byla dla mnie ciezarem.nabralem masy i jest znacznie lepiej.czas na Ciebie:P
    bernardhopkins, 2010-05-09 19:07:08
    zgłoś
    kurza klatka
    przejrzyj dzial "dieta",zobacz jakie sa proponowane diety na mase,uloz cos na tej podstawie,daj do oceny i bedziemy myslec dalej.ogolnie zasada jest prosta-zdrowe odzywianie i 6 posilkow dziennie.do tego oczywiscie dochodzi trening w silowni zeby nabrac tej upragnionej masy miesniowej
    bernardhopkins, 2010-05-09 19:42:39
    zgłoś
    wąsy u kobiet
    Flaga na twarz i za ojczyzne
    bernardhopkins, 2010-05-12 10:14:27
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Chelsea Londyn i Real Madrytfinal CL?jestem za Jose Mourinho zrobil z Interu druzyne ktora,powiedzmy sobie szczerze,nie miala jaj a teraz jest potworem.zrobil druzyne ktora potrafila w 10 wytrzymac ataki FCB.Inter zawsze kojarzyl mi sie z Ronaldo,od paru tygodni-z Jose Mourinho.swoja droga niezly byl mecz o puchar ligi europejskiej.Atletico chyba zasluzenie wygralo.
    bernardhopkins, 2010-05-13 11:01:58
1 2 3 ... 107
STRONA 1 z 107
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij