Profil bernardhopkins

zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Chelsea Londyn i Real Madrytfinal CL?jestem za Jose Mourinho zrobil z Interu druzyne ktora,powiedzmy sobie szczerze,nie miala jaj a teraz jest potworem.zrobil druzyne ktora potrafila w 10 wytrzymac ataki FCB.Inter zawsze kojarzyl mi sie z Ronaldo,od paru tygodni-z Jose Mourinho.swoja droga niezly byl mecz o puchar ligi europejskiej.Atletico chyba zasluzenie wygralo.
    bernardhopkins, 2010-05-13 11:01:58
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    mam pytanie.jezeli danego dnia mam trening biegowy ale neistety pogoda nei dopisze,to zamierzam skakac na skakance.stad pytanie.ile powinienem skakac na tej skakance zeby efekt byl taki sam jak po 40 minutach biegania?skakanka szybciej daje wycisk wiec chyba nie trzeba skakac 40 minut?
    bernardhopkins, 2010-05-13 11:09:15
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    chyba wybiore ta opcje z rownym tempem przez 40 minut.dzieki za rade
    bernardhopkins, 2010-05-13 11:23:36
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    wiadomo ze lepiej jak zespol wygrywa atakiem a nie obrona,bo to jest zwyczajnie gra ladniejsza dla oka.mozna powiedziec ze Inter gral "antyfutbol" ale styl w jakim sie bronil jest imponujacy.moze taktyka na caly mecz byla inna,moze Inter wcale nie mial sie bronic,nie dowiemy sie tego bo niejaki motta wylecial z boiska a atakowac w 10 przeciwko 11 Barcelony to chyba dosyc ryzykowne zagranie
    bernardhopkins, 2010-05-13 18:55:29
    zgłoś
    Matura, studia, praca, plany na przyszlosc
    \'Shwhite\' napisał(-a):Studiuję Finanse i Rachunkowość specjalizacja Finanse Przedsiębiorstw. Uważam, że to dobry wybór zważywszy na możliwości rozwoju jak i wachlarz zawodów np. Analityk finansowy, Audyt, doradca inwestycyjny, różnego rodzaju prace w działach księgowości itd. itd.a jakie jest zapotrzebowanie na osoby po takich studiach?i jaka jest mozliwosc podjecia pracy w tym kierunku podczas studiow?chodzi mi o to czy studenci,ktorzy ucza sie zaocznie maja szanse na znalezenie niezle platnej pracy juz podczas nauki
    bernardhopkins, 2010-05-13 23:37:44
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    brzuszki z uniesionymi nogami 4x20unoszenie nog lezac na plecach 4x20machanie hantelkami na boki 4x20 na kazda stronedo tego krecenie dupa na twisterze 10-15 minutzeby sobie dowalic mozesz tez jako 3 cwiczenie wrzucic rowerek 3x do oporutak wyglada moj plan na brzuch
    bernardhopkins, 2010-05-14 19:44:00
    zgłoś
    Do Shwhite: widze ze jestes dobrze poinformowana osoba i siedzisz w temacie planowalem cos takiego ze bede studiowac rachunkowosc i finanse zaocznie i przy tym pracowac najlepiej w jakims banku.podobno praca za biurkiem czyli jakies spotkania z klientami w banku to praca stabilna,chociaz tak jak mowisz,nie obejdzie sie bez dodatkowych szkolen bo doksztalcac sie trzeba caly czas.z 2 strony,jak przegladam oferty w internecie w dziale "bankowosc/finanse" to 80% ofert to przedstawiciel handlowy.jak wiadomo to nie jest jakas super bezpieczna praca,gdyz jestes uzalezniony od tego ilu ludzi namowisz na Twoj produkt,tyczy sie to glownie ludzi z umowami agencyjnymi.ale czasami mozna sie natknac na oferte gdzie jest pensja podstawowa+prowizja.i stad moje pytanie.czy jezeli mialbym slabszy miesiac to trace tylko prowizje czy po podstawowej pensji tez mi poleca?wiesz jak to wyglada?
    bernardhopkins, 2010-05-15 08:52:20
    zgłoś
    Shwhitetak sie zastanawiam nad ta praca przedstawiciela,tylko obawiam sie wlasnie tego ze bede miec slabszy miesiac i mi podziekuja.gdybym mial doswiadczenie w branzy to inna sprawa,ale nigdy nie pracowalem w finansach,stad moje obawy.niektore firmy prowadza takie ankiety internetowe,cos na zasadzie testow psychologicznych,gdzie pytania sie powtarzaja.przeszedlem taki test pozytywnie w Aviva Comercial Union,dostalem propozycje pracy,niestety na zasadzie umowy agencyjnej.nie wiem czy taki test jest robiony "tak dla jaj" czy faktycznie pokazuje ze dana osoba sie nadaje na przedstawiciela.wspomniales ze Twoj klient sprzedaje karty kredytowe i radzi sobie calkiem niezle.zarobki przedstawicieli napewno nie sa male.napewno wynosza troche ponad srednia krajowa.tylko nie wiem jak radza sobie mlodzi ludzie bez doswiadczenia,stad moje obawy.
    bernardhopkins, 2010-05-15 20:27:15
    zgłoś
    Buty do koszykowki
    tak,zgadza sie.1 to rozgrywajacy a 2 to rzucajacy.wiekszosc butow to high i to w nich graja przewaznie koszykarze.z prostego powodu.chodzi o kostki i ich ochrone.buty Kobego,ktore wyszly pod koniec poprzednich wakacji poczatkowo zebraly rozne opinie wlasnie ze wzgledu na swoja wysokosc.jak pokazal czas buty sa bezpieczne i na najwyzszym poziomie.mozna odniesc wrazenie ze niektore buty to midy ale to high pelna geba.sa buty ktore sa bardzo wysokie,cos ala podwyzszony high ale takie pary mozna policzyc na palcach jednej reki.najwyzsze buty jakie sa na rynku to chyba jordan 8,tak mi sie przynajmniej wydaje.zawodowi koszykarze zmieniaja model obuwia co sezon-jezeli ogladasz NBA to widzisz ze wiekszosc koszykarzy nosi ten samo model obuwia (przewaznie Nike Hyperize,wczesniej Hyperdunk).kolega odradza Ci LeBrony?domyslam sie ze chodzi o wczesniejsze modele,sam mialem LeBrony 4,przyznam szczerze ze byly ciezkie jak betonowe buty,jednak LeBron 7 to podobno inna bajka,przez ta podeszwe sa lekkie i mocne jednoczesnie.zreszta widze ze nie tylko ja je polecam ogolnie lepiej nie zalowac na buty,z takich w okolicach 200 zl chyba najlepiej wypadaja Converse Wade'a,ale chyba lepiej wpakowac troche wiecej w Nike(Hyperize,Hyperdunk lub LeBron 7),takie jest moje zdanieP.S.Nike Dunk High to nie buty do grania ale do chodzenia na codzien
    bernardhopkins, 2010-05-15 22:58:25
    zgłoś
    Prosze Panstwa,jest sprawa.od jakiegos czasu mysle o tym jak ma wygladac moje zycie zawodowe w przyszlosci i moja wizja wyglada mniej wiecej tak.po 1wszym semestrze politechnika wyslala mnie na wakacje,od czerwca zaczynam prace na prawdopodobnie 3 miesiace (zwykla wakacyjna praca).jak mozna przeczytac wyzej,planuje studia zwiazane z finansami i prace z tym zwiazana (bylbym happy gdybym znalazl cos takiego juz od wrzesnia).jezeli nie znalazlbym pracy w tej branzy to szukalbym czegokolwiek za niezle pieniadze czyli powiedzmy 2-2.5 miesiecznie.teraz najwazniejsza sprawa.po paru miesiacach stalej pracy chcialbym brac kredyt na mieszkanie i samochod.z tym mieszkaniem sprawa wyglada tak ze wynajmowalbym np 2 pokoje studentom a 1 pokoj bylby dla mnie.i teraz rodzi sie pytanie.czy sa i jakie sa szanse na to zebym dostal taki kredyt?powiedzmy na 300 tys.jezeli w sprawie kredytu wiek jest brany pod uwage to mowie.mam 20 lat.slyszalem ze mozna dostac kredyt jezeli ma sie stala prace przez conajmniej 4 miesiace i dochody na poziomie 1700-1800 zl ale nie wiem ile w tym prawdy.prosze o rady
    bernardhopkins, 2010-05-19 20:32:39
1 2 3 ... 71
STRONA 1 z 71
REKLAMA