REKLAMA

Profil bender

zgłoś
    Uzależnienie od masturbacji :)
    Mam 20 lat, i poważny problem . Mam dziewczynę, jest mi z nią bardzo dobrze, prowadzimy życie seksualne, może nie robimy tego tak często jak ja tego potrzebuję, ale uprawiamy seks 1,2 razy w tygodniu. Od przeszło 4-5 lat masturbuję się , i nie mam na myśli sporadycznego onanizowania się, ja robię to 5-6 razy w tygodniu. Za nim zacząłem się spotykać z moją dziewczyną myślałem, że jestem sam, dojrzewam to chyba nic złego . Lecz teraz gdy jestem już prawie rok z nią wciąż nie przestałem tego robić. Kładę się wieczorem spać i nie mogę bez tego zasnąć, po prostu jeżeli to zrobię zasnę 5 minut później, jeżeli tego nie zrobię będę się przewalał z boku na bok przez następne dwie godziny. Chciałem się was poradzić jak można się od tego uwolnić. Nie nabijajcie się ze mnie i nie piszcie, że sprawa wygląda jak z barvo. Proszę o jakoś poradę
    bender, 2009-08-29 01:06:30
    zgłoś
    Jestem osobą, która ma bardzo słąby charakter. W życiu wyrzuciłem już 50-60 paczek fajek mówiąc, pieprzę to od teraz nie palę. A wciąż kupuję następne. Nie pójdę do żadnego specjalisty, jak mnie ząb boli to wolę go wyrwać niż pójść do dentysty . Nie jestem w jakieś desperacji, chciałem tylko dowiedzieć się co o tym sądzicie. Cieszę się, że nikt nie uznał mnie za dewianta a nim się niestety czuję...
    bender, 2009-08-29 23:53:37
    zgłoś
    Oczywiście wolę kochać się z dziewczyną, ale raz w tygodniu, a czasem jak dobrze wiatr zawieje to dwa razy w tygodniu to dla mnie za mało
    bender, 2009-08-30 21:30:11
    zgłoś
    Solarium.
    W zimie chodziłem stosunkowo często raz na dwa tygodnie, głównie ze względu na trądzik... ale to nic nie pomaga, występuje powiedźmy, że tkz. efekt yo-yo Czy solarium jest zniewieściałe? Moim zdaniem jest, ale uwierz mi, że kobieta prędzej zwróci na Ciebie uwagę jak będziesz opalony . Wiadomo, jeżeli opalisz się na słońcu, to opalenizna nie zejdzie Ci nawet w miesiąc, na solarium, sam wiem po sobie, że ona nie wytrzyma dłużej jak dwa tygodnie.
    bender, 2009-09-01 08:34:49
    zgłoś
    Mój problem wciąż trwa, wciąż robię to w tych samych ilościach. Jakiś miesiąc temu byłem z dziewczyną na urlopie przez 7 dni za granicą. Tam też nie uprawialiśmy seksu często, może trzy razy. Nie masturbowałem się cały tydzień.
    bender, 2009-09-04 08:30:17
    zgłoś
    Reprezentacja Polski (piłka kopana...)
    Ja np. mam żal do PZPN że wybrali Leo na trenera. Nie wiem dlaczego ktoś wybiera na trenera 70 letniego dziadka, który już się pewnie wstaje trzy raz w nocy na oddanie moczu. Piłka to jest sport, w którym ciągle styl gry się zmienia, ja uważam, że Leo jest już za stary żeby ustawiać drużynę w nowoczesny sposób. A propos ustawienia, przecież to jest śmieszne. Gramy mecz u siebie z teoretycznie dużo słabszym zespołem, musimy ten mecz koniecznie wygrać... dlaczego trener w takim razie ustawia nas w defensywnym 4-5-1 bzdura totalna! w takim spotkaniu bardziej racjonalne byłoby 3-4-3 . Wiem, na pewno nie znam się lepiej od Leo i niech nikt nie waży się mi pisać -skoro jesteś tak mądry to dlaczego sam nie prowadzisz reprezentacji :D:D, ale chyba każdy mi przyzna, że ustawienie zespołu było błędem trenera. Jeden z pracy jaką wykonał Leo przez ostatnie trzy lata jest fakt, że nie powoływał cały czas tych samych dziadów. Od czasów Wójcika, Engela a na Janasie kończąc Ci trenerzy brali w zasadzie tylko swoich kumpli do reprezentacji . Wójcik, brał swoją drużynę z Olimpiady w Barcelonie czy byli w formie czy nie, czy grali gdziekolwiek czy grzali ławę od 3-4 latach jak np. Brzęczek we Włoszech. Janas oczywiście upodobał sobie piłkarzy, których sam trenował często na siłę widać było chłopaków z Wronek. Engel za to kumpli z Poloni Warszawa, a jeszcze na mundial zabrał 31 letniego prawego pomocnika Sibika, zamiast np. wtedy 17 letniego Kubę Błaszczykowskiego .
    bender, 2009-09-06 07:35:22
    zgłoś
    ShoutBox
    CYTAT(sven @ 03-03-2010, 1:00) Ufff i dobrze.Wiem, że mógłbym sobie sam tego poszukać, ale od tego właśnie chyba są fora.... a co k...a jest shout box?
    bender, 2010-03-03 22:48:35
    zgłoś
    Pomysl na nowa rubryke w MH (sonda)
    Powiem szczerze, że do mnie jakoś to nie trafia... to znaczy przeczytać zawsze można , ale jeżeli chodzi o te ich rady to :/ tak jakoś negatywnie do nich podchodzę
    bender, 2010-03-03 22:49:17
    zgłoś
    Brak orgazmu
    Moja dziewczyna nie ma ze mną orgazmów... to znaczy chodzi mi o normalny seks, doznaje orgazmów tylko przy seksie oralnym, raz czy dwa razy miała tylko ze mną orgazm podczas zwykłego stosunku. Robiliśmy to już w wielu pozycjach. Nie jest może jakąś strasznie wstydliwą osobą, ale raczej nie przepada jak grzebię jej w cipce, szukając punktu G :/.Czasami może za szybko strzelam, czy kobieta szybciej dojdzie jak będę robił to szybko i mocno, czy raczej jak będę to robił w jednym tempie średniej prędkości ruchy, czy jest to sprawa indywidualna. Ona mówi, że jedna kobieta woli tzn. częściej dostaje orgazm przy seksie a inna przy oralnu, ale wydaje mi się, że nie wie co mówi.Który z was jest na tyle odważny żeby się przyznać do czegoś takiego? Który z was jest tak wielką p.zdą jak ja i nie potrafi dogodzić dziewczynie? Który z was potrafi mi coś doradzić?
    bender, 2010-03-03 22:57:57
    zgłoś
    Problem z ABS-EM ..
    Próbowałeś zacząć ćwiczyć z pasem neoprenowym? może tak spróbujesz thermo speeda?
    bender, 2010-03-03 23:01:57
1 2 3 ... 70
STRONA 1 z 70
REKLAMA