REKLAMA

Profil beloved

zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Czas zawsze stanowi pewną barierę, ale na szczęście nie nie do przejścia. Jestem studentem i doskonale wiem jak trudno jest rozplanować czas mając zajęcia porozrzucane przez cały dzień od rana do wieczora. Grunt to samozaparcie i narzucenie sobie dyscypliny . Mam taki patent, że myśląc o czekających mnie efektach zdrowego trybu życia łatwiej mi znaleźć czas na wszystko to co jest potrzebne by to osiągnąć.Życzę powodzenia i gratuluje wyboru rzucania palenia Happy New Year!
    beloved, 2008-12-27 20:32:05
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    Podpisuje się pod opiniami kolegów - już myślałem, że ktoś na dobre zaniedbał ten serwis, a tu taka miła niespodzianka Cieszy oko i ma dużo sensownej treści - i zanosi się na więcej
    beloved, 2008-12-27 20:37:06
    zgłoś
    Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego
    Przeglądając oferty też bym miał problemy z wyborem odpowiedniego Dlatego preferuję opcję WinAmp + dobrej klasy, elegancko wyglądające w pokoju głośniki
    beloved, 2008-12-27 20:47:37
    zgłoś
    Kardigan wraca do łask
    Moda zawsze wraca ciekawe kiedy będzie wielki powrót dzwonów..
    beloved, 2008-12-27 20:54:26
    zgłoś
    Nie kuś komara
    Kiedyś słyszałem (nie wiem czy to fakt czy mit), że znaczenie ma też podobno krew sama w sobie - jedną komary lubią bardziej, a inną mniej.. To by poniekąd wyjaśniało skąd w całym towarzystwie komery lgną przeważnie do mnie (o higiene nóg dbam )
    beloved, 2008-12-27 21:30:03
    zgłoś
    P.O. prezesa karpia
    Trudno wygrać z tradycją niestety.. Wiele rodzin uznałoby sandacza a la italiano na polskim wigilijnym stole za profanację
    beloved, 2008-12-27 21:33:20
    zgłoś
    Możliwości sporo, to fakt, każdy może sobie wybrać coś co mu odpowiada Ja osobiście mam wzmacniacz podpięty do komputera, a do wzmacniacza dwie piękne i stare kolumny Altus, niestety już nieprodukowane. A szkoda, bo stary Polski przemysł audio był klasą samą w sobie! Jestem bardzo zadowolony z takiego połączenia. Słuchanie muzyki z komputera jest dla mnie dużo bardziej wygodniejsze niż słuchanie płyt CD. Ale to już kwestia gustu.. Niektórzy lubią oldschool i słuchają winyli
    beloved, 2008-12-27 21:47:59
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    A ja sobie nigdy nic nie zakładam na nowy rok bo nigdy nie wychodziło Staram się by nowe cele przychodziły wraz z ukończeniem poprzednich, ale mimo wszystko chciałbym by nowy rok był przede wszystkim dobrym rokiem A ponadto chciałbym gładko zaliczyc kolejny rok studiow i regularnie trenowac.
    beloved, 2008-12-28 10:47:35
    zgłoś
    60 sekund odlotu
    Oj to na pewno Do tej pory największy skok adrenaliny miałem na bangee - swojego czasu na rynku ustawili dźwig do bungee jumpingu. Trzeba przyznac, że sceneria lotu robiła swoje . Chciałbym kiedyś spróbowac skydivingu..
    beloved, 2008-12-28 13:38:28
    zgłoś
    Foobar też jest dobrym programikiem, podoba mi się jego system katalogowania. Ja jednak jestem od lat przyzwyczajony do winampa - będąc wzrokowcem cenię go też za wygląd, ładnie prezentuje się na pulpicie . A jesli chodzi o korektor to z calej tej trojki co wymieniles wydaje mi się, że najgorszy zostal zastosowany w Media Player..
    beloved, 2008-12-28 13:44:29
1 2 3 ... 24
STRONA 1 z 24
REKLAMA