REKLAMA

Profil Begrezen

zgłoś
    Pompki: przepis na większą klatkę
    Ja jestem w końcowej fazie drugiego etapu że tak powiem ;> I efekty są dość zadowalające, przyznam że pompki już wcześniej nie były mi obce, w szkole na wuefie zrobiłem najwięcej ^^ ćwiczyłem w domu i to były pompki \"tylko na raz\" inaczej ujmując - jedna seria - 100 pompek. Obecnie moge powiedzieć że znacznie poprawiła się moja siła, od razu poszedłem na hardkora i jak pisało \"wykonuj 10-15 w każdej serii\" zawsze wykonuję 15 :P ale teraz mam wątpliwości co do fazy 3, które niebawem mnie czeka :D Jest tam napisane, że wykonujemy ćwiczenia z fazy 2 jako obwód, czyli jedno po drugim, ale nie napisane ile serii ma być? Mam to sam określić? I cięzko mi sobie to troche wyobrazić-pompka z szerokim rozstawem rąk na podwyższeniu + pikowe = dostawne (tak to widze :D)-dostawne-pikowe z odbiciemProsze o odpowiedź :)
    Begrezen, 2014-08-23 19:28:33
    zgłoś
    Odpowie ktoś, bo właśnie skończyłem 2 fazę ;)
    Begrezen, 2014-08-29 19:14:56
    zgłoś
    Problem z niedokończonym arytułem
    Mam na myśli ten artykuł: http://www.menshealth.pl/fitness/Pompki-przepis-na-wieksza-klatke,4463,2Chodzi mi o fazę 3. A mianowicie, chyba jako jedyny, przeszedłem w pełni przez 2 poprzednie fazy, a w fazie 3 jest ten problem, że autor chyba już chciał szybciej skończyć i olał fazę 3. Brakuje informacji:ile serii tego obwodu? i ile czasu przerwy między seriami.Chciałbym, żeby autor artykułu się tym zainteresował. Przekażcie mu to, skontakujcie z nim czy coś, bo z tego co widzę, po napisaniu artykułu, już nigdy więcej do niego nie zagląda, a użytkownicy skazani są na innych użytkowników. Ale niestety czasem ta pomoc jest za mała.Podsumowując: prosze o odpowiedz na powyższe pytania i uzupełnienie arytkułu. Pozdrawiam.   PSJeśli temat napisałem w złym dziale to go przenieście :)
    Begrezen, 2014-08-31 20:58:22
    zgłoś
    pompki klasyczne robiłeś?
    Begrezen, 2014-09-05 14:24:30
    zgłoś
    Zmiana zdjęcia
    kogo to obchodzi? administracja ma nas w dupie, ona umie tylko artykuły pisać...
    Begrezen, 2014-09-06 19:02:00
    zgłoś
    Halooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    Begrezen, 2014-09-11 16:37:55
    zgłoś
    Depilacja męska intymna
    Przytoczę pewien cytat:\"Golisz klatę, ręce, nogi? Nie zapomnij po drodze ogolić swojej cipki\"Niech to będzie pewną radą
    Begrezen, 2014-09-17 17:41:39
    zgłoś
    Dobra kijowa ta odpowiedź, ale lepsza taka niż żadna.Po pierwsze:Tyle czasu mineło, że już dawno skończyłem ten trening.Po drugie:\"Wykonuj pompki z fazy 2 jako obwód, czyli jedno ćwiczenie po drugim, bez żadnej przerwy między nimi.\"Nie mam pojęcia po co tu wstawiłeś ten cytat z fazy III. Myślisz, że go nie doczytałem? W fazie III tekstu jest tyle, że naprawde....Pytałem o czas przerwy między seriami, a nie ile między pompkami(?), to chyba logiczne, że w jednej serii nie ma żadnych przerw, dopiero po niej jest, dlatego nazywa się to seria. Tak więc pierwsza część postu zupełnie nie potrzebna. Twoje szczęście, że w drugiej części postu o tym wspomniałeś.Po trzecie:\"4 obwody, 1-2 minuty odpoczynku między obwodami.\"Serio? Ty tak strzelałeś na ślepo czy podałeś jakieś liczby, że posta nabić?W fazie drugiej mamy: 4x15 z szerokim rozstawem, 4x15 pikowe, 4x15 dostawne, 4x15 pikowe z odbiciem. Razem: 240 pompekW fazie trzeciej (według Ciebie): 4 obwody, w każdym obwodzie są 4 pompki, a więc 4x4 = 16 - jeśli to jest jedna seria, a mają być 4 to ponownie mnożymy razy 4 i mamy 64 pompki. Cofamy się w rozwoju chyba co?Ta różnica między fazą II a III nie jest taka mała. Ja wykonywałem 10 obwodów(jako jedna seria) i 4 takie serie. To chyba jest bardziej korzystne rozwiązanie, czyż nie?Fajnie by było, żeby ogarnąć jakoś ten artykuł, by inni użytkownicy nie mieli problemów, ale jak widze, tu panuje samowolka i nikt nie strzeże tego forum. Szkoda...
    Begrezen, 2014-09-17 17:57:41
    zgłoś
    To jest co najmniej śmieszne, po jednym obwodzie przerwa 1-2 minuty? W porównaniu do fazy II, w której było o wiele więcej pompek w każdej serii, a nawet samych serii było o wiele więcej, to poziom spada bardzo nisko. Jaki jest sens wykonywać te obwodziki?Moje rozumowanie jest raczej bardziej efektywne... Mówisz, że nikt nie miał problemu z tym treningiem. To dlatego, że praktycznie nikt go nie ukończył, można wywnioskować to z samego tematu, ludzie kończyli to na fazie 2 lub po prostu zapominali o tym treningu ;<
    Begrezen, 2014-09-18 21:29:10
    zgłoś
    Depilacja męska intymna
    Bo lepiej być ograniczonym umysłowo niż być wydepilowaną niemeską cipeczką  :P To prawda, ale musze wam zasmucić, szczególnie autora tematu - nie jestem ograniczony umysłowo, ba, nawet wręcz przeciwnie, jestem inteligentnym człowiekiem, który ma jeszcze jakieś wartości w tym dzisiejszym świecie. Między innymi, golenie pleców(?) to czynność pedalska a nie dbanie o higienę, mógłbyś się przyznać chociaż, że to nie dla dziewczyny robisz tylko dla chłopaka :PJakie są zalety bycia \"niecipką\" ?- po pierwsze zaoszczędzisz na salonach kosmetycznych i innych pedalskich zachciankach- po drugie będąc na tej siłowni czy basenie będzie walić od Cb respektem z bycia mężczyzną, a nie pizdusiem, no chyba że masz jakieś tam kompleksy- po trzecie zaoszczędzisz czas na depilacji ^^ITD.Właściwie co sie bede rozpisywał, najlepiej przeczytaj to http://hausersite.blogspot.com/2014/09/chciabys-byc-mezczyzna.htmlNie jest to długie, ale jakże prawdziwe :D Pisząc ten temat, twoim założeniem było zdobycie \"info\" na temat salonów, zamiast tego, spotkałeś się z lekkim buntem, jak myślisz dla czego? Odpowiedź jest prosta:To forum MENSHEALTH a nie WOMENHEALTH.
    Begrezen, 2014-09-19 18:18:37
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA