REKLAMA

Profil arush

zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na mięśnie brzucha
    Czy można robić brzuszki trzymając odważnik za głową jak tak przeważnie ćwiczę, ale chcę wiedzieć czy sobie nie szkodzę w ten sposób
    arush, 2009-08-23 19:01:43
    zgłoś
    Jak ją poderwać w klubie?
    Jakoś mi się wierzyć nie chce, że dziewczyny tak bardzo wszystko obserwują i analizują zwłaszcza po odrobinie alkoholu. To taki psychologiczny "bullshit"(znaczy się nie wszystko jest takie złe) zawarty w tym artykule a nie prawdziwe zachowanie dziewczyn. Według mnie dziewczyny raczej patrzą na to jak wyglądasz, jak się ruszasz na parkiecie. Zaciekawił mnie akapit "Zadbaj o tło", czyli mam się zadawać z ludźmi gorszymi od siebie, żebym lepiej wyglądał. Może od razu zacznę wynajmować bezdomnych i zabierać ich na imprezy, wtedy żadna mi się nie oprze.
    arush, 2009-09-08 22:57:46
    zgłoś
    Kobieta najlepszym kumplem faceta
    Jest możliwa taka przyjaźń pod warunkiem, że dziewczyna jest średnia z urody, bo jak wiadomo piękna dziewczyna trochę alko i w człowieku budzi się bestia. Miałem parę takich ładnych przyjaciółek i nie za bardzo wyszło tzn było dobrze, ale nie w ten sposób co powinno. Jednak teraz mam taką przyjaciółkę i naprawdę to jest świetna sprawa. Kumpel tak cię nie wesprze jak dziewczyna, nie przytuli no chyba, że to "inny kumpel" Ona ma bardzo ładne ciało ale z urodą no powiedzmy, że mogę z nią pójść do zoo i nikt jej nie zacznie karmić Mogę tak pisać bo ona zna moje poczucie humoru i naprawdę jest świetna i mądra no i trochę starsza (3 lata). Jedyna dziewczyna z jaką spałem w jednym łóżku i .... tylko spałem i się wyspałem
    arush, 2009-10-27 19:06:18
    zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na mięśnie brzucha
    Dzięki za odpowiedź bardzo szybką Jednak zaryzykowałem i teraz robię 8 x z 20 kg(2x10) i potem bez odpoczynku odrzuczam 10 kg i robie kolejne 8 powtórzeń, no i na koniec już ile mogę bardzo powoli w pełnym skupieniu bez obciążenia i tak 3 serie nieraz dodaje ćwiczenia na skośne. Naprawdę "rozsadza" mięśnie świetnie
    arush, 2010-02-05 00:31:43
    zgłoś
    10 zmian w diecie dla większych mięśni
    Wszystkie leki czy proszki powinno się popijać wodą. Kiedyś czytałem, że mleko wchodzi w jakąś reakcje z kreatyną niwelując jej działanie
    arush, 2010-04-07 11:07:30
    zgłoś
    Women's Health już w Polsce!
    Ciekaw jestem jaka pani będzie na okładce czy będzie to polska czy zagraniczna, modelka czy celebrytka ?
    arush, 2013-04-02 17:26:19
REKLAMA