REKLAMA

Profil Aroni

zgłoś
    Siłownia- plan dla kobiet
    Przy jej wzroście i z taką wagą nie sądzę, żeby miała dużo tego tłuszczu do spalania. Ja bym na jej miejscu zastosował trening siłowy. Bo na tym co podałeś mięśni za bardzo nie wyrobi, za mało siłowni. A siłówka dobrze jej zrobi, spali co zbędne, poprawi swoją muskulaturę i zobaczysz jakich pięknych kształtów nabierze :wub:Rozpisywać mi sie o tym nie chce szczegułowo, bo było by tego dużo, ale mówię Ci, poszukaj dla niej treningu siłowego na internecie i zobaczycie efekty.
    Aroni, 2013-02-02 14:11:56
    zgłoś
    Męskie hobby.
    Moje największe pasje są dosyć uniwersalne jak dla faceta;- siłownia i bodybuilding- mechanika i wszystko co tylko związane z motoryzacją :wub:A inne hobby i rzeczy które też bardzo lubię, jednak nie mam na tyle czasu żeby się im poświęcać to;- pirotechnika- inne sporty- fizyka i inne nauki, nowe technologie, technika itp- komputery, ciekawe gry i trochę programowania- elektronika- hodowla roślinek egzotycznych  ^_^
    Aroni, 2013-02-02 15:10:49
    zgłoś
    Przywitalnia
    Witam. Arek, lat 18 ze Ślunskiej wsi :P . Na forum wpadłem dziś pierwszy raz i od razu mi się spodobało, więc zostanę na dłużej i mam najdzieję że czegoś się dowiem, jak i coś wniosę nowego na forum.Pozdro !
    Aroni, 2013-02-02 21:21:43
    zgłoś
    Atrakcyjność Faceta
    Leif dobrze gada. Wygląd czyli uroda jest owszem dużym atutem, każdy w końcu przy pierwszym kontakcie zwraca uwagę właśnie na to. Ale atrakcyjność to coś innego, tak jak to ujął poprzednik. To też połączenie Twojego wyglądu, osobowości i charakteru. Na prawdę niektórzy faceci mimo tego, że może nie są przedstawicielami tzw przystojniaków, potrafią niesamowicie zwracać uwagę kobiet na siebie i zachowują się tak, że kobiety są nimi oczarowane. No i to jest atrakcyjność moim zdaniem. A co lubią kobiety i na co zwracają uwagę.. no to już dłuższa lektura. Możesz poszukać książek o tym, bo jest kilka godnych uwagi ;)
    Aroni, 2013-02-03 15:38:20
    zgłoś
    Kreatyna + leki na odczulanie
    Yup, i ja potwierdzę. Kreatyna to substancja, która występuje naturalnie w organiźmie w różnych postaciach. Dodatkowa suplementacja na 99,9% nie będzie miała nic do leków które przyjmujesz.
    Aroni, 2013-02-03 19:01:06
    zgłoś
    Ból bicepsa
    Ból pulsujący w mięśniu...? WIęc jeśli to na pewno mięsień Cię boli, to po prostu go uszkodziłeś zapewne. A w tym przypadku jednak wskazana jest przerwa w Twoich treningach, bo musisz dać czas na regenerację. Możesz uzywać jakichś maści pomocniczo, ale bez odpoczynku i tak za wiele nie zdziała. Ja bym sobie odpuścił na przynajmniej tydzień tą piłkę ręczną. Zdrowie jest ważniejsze, a tak to pewnie i tak nie jesteś zbyt wydajny na tych treningach, skoro boli Cię ręka.
    Aroni, 2013-02-10 11:44:03
    zgłoś
    Pompki - cały trening w jednym ćwiczeniu
    Na takie same, jak przy normalnych pompkach... No jak sobie zarzucisz ciężaru na plecy to trochę brzuch bardziej obciążysz, ale poza tym to nic.
    Aroni, 2013-02-13 19:18:24
    zgłoś
    Pompki - cały trening w jednym ćwiczeniu
    Pytałeś jakie mięśnie będą pracować to Ci odpisałem. No ale pominąłem to co raczej oczywiste, czyli że mięśnie będą intensywniej pracować. Pompki są faktycznie podobne technicznie do wyciskania, ale to nie to samo. Więc same efekty przy większym ciężarze mogą być lepsze, choć to też zależy jak będziesz ćwiczył.
    Aroni, 2013-02-14 22:23:29
    zgłoś
    Uwodzenie w klubie, pubie
    A tam, czepiacie się chłopaka. Po prostu chce się czegoś więcej dowiedzieć o prawdziwym uwodzeniu a wy go gnoicie. Są tacy ludzie co bardzo poważnie do tego podchodzą i traktują uwodzenie jak swojego rodzaju pasję. I nie chodzi tutaj juz tylko o to, żeby zaciągnąć laskę do łóżka, ale o samą ideę uwodzenia. Różni ludzie mają różne powody dlaczego to robią; chcą być lepsi od innych, sami chcą sobie coś udowodnić, lub po prostu nauczyć się radzić z kobietami w każdej sytuacji itp. Nie ma co wnikać, jego sprawa. Co do samego uwodzenia to fakt, nie ma żadnej uniwersalnej zasady. No i właśnie tutaj może się wykazać rasowy uwodziciel, bo taki potrafi się dostosować do każdej sytuacji i dobrze ją rozegrać.Jak dla mnie tutaj najważniejsza jest psychologia i psychika. Pewnych reakcji podświadomych nie da się oszukać. Do tego kobiety to bardzo uczuciowe i emocjonalne istoty... Dobrze opanujesz tą wiedzę, to kobiety stoją przed Tobą otworem ( taka dwuznaczność :P ) I potem widzisz, możesz być niski, łysy, przy kości a laskę poderwiesz lepszą, niż nie jeden przystojniak. ;) Co prawda takie \"granie\" komuś w psychice podchodzi pod pewnego rodzaju manipulację, ale co jak co istota uwodzenia jest zachowana :ph34r:
    Aroni, 2013-02-14 22:55:18
    zgłoś
    Problem ze skurczami
    Zapewne czegoś Ci po prostu brakuje i dobra dieta i suplementy w formie minerałów i witamin powinny załatwić sprawę.Aczkolwiek gdybać można długo. Idź do tego lekarza, zrobi Ci jakieś proste badania i sprawa będzie jasna.
    Aroni, 2013-02-14 23:05:22
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA