REKLAMA

Profil ArekJukos

zgłoś
    Poznanie dziewczyny i co dalej ?
     Byłem dobry, opiekuńczy, spełniałem zachcianki. Byłem \"misiem\". W zamian dostałem kopa w cztery litery. Pozwolę sobie zacytować jak wygląda schemat: jesteś dobry dla dziewczyny - przegrałeś.Jesteś miły - da dupy innemu.Jesteś pomocny - jej to nie obchodzi. Jesteś egoistą - wygrałeś.Jesteś bezczelny - da Ci dupy.Jesteś indywidualistą - jesteś szczęśliwy. Taki prosty schemat, a jest w nim tyle prawdy :) Od razu poprawił mi się humor, gdy to tylko przeczytałem :)
    ArekJukos, 2016-08-11 22:32:21
    zgłoś
    Co zrobić, żeby była dziewczyna wróciła?
    Kobiety mają to do siebie, że jak już \"przejadą\" się na jakimś facecie, to raczej nie są skore próbować z nim ponownie. To ma sens, bo w końcu \"męskiego kwiatu, to też pół światu\" i jak już nie ten, to inny.Tak samo jest z wpadnięciem do strefy przyjaźni z dziewczyną. Łatwo jest dać się zakwalifikować jako przyjaciel, ale wyjść z tego, to już nie takie proste :)
    ArekJukos, 2016-08-11 22:45:25
    zgłoś
    rozmowa o uczuciach czy walczyć ?
    W sumie to w społeczności uwodzicieli istnieje taka zasada, że to kobieta powinna pierwsza powiedzieć \"kocham Cię\", oraz - jeśli już chodzi o związek - to raczej facet nie powinien o to specjalnie zabiegać, przynajmniej w tak bezpośredni sposób.Prosta rada - stań się interesujący, a ona sama zacznie zabiegać o to, abyście byli razem. A będąc facetem \"potrzebującym\", tylko zabijasz swoją atrakcyjność i w dodatku bardzo skutecznie.
    ArekJukos, 2016-08-11 22:52:56
    zgłoś
    Wk***ia mnie że nie mam zarostu
    Jeśli już będziesz zarastał, to zatęsknisz za czasami, gdy zarostu nie miałeś. \"Cudze chwalicie, a swojego nie znacie\". Spójrz na to, jak na zaletę. Ja golę się prawie codziennie i czasem mam tego naprawdę dość. W dodatku mam twardy męski zarost, który potrafi być naprawdę uporczywy. I tak szczerze, wolałbym już chyba nie mieć tego zarostu. Ale to kiedyś się przekonasz jak to jest :)
    ArekJukos, 2016-08-11 23:01:00
    zgłoś
    Sposób na rozkochanie kobiety?
    To jest właśnie to, czego zdecydowana większość facetów najwyraźniej nie potrafi pojąć. Kobieta wyraźnie dake do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, a facet dalej swoje. Marzy mu się już związek i wspólne życie, a ona oddala się coraz bardziej. Chłop przez uporczywe myślenie zakochuje się w niej coraz bardziej i pcha się w coraz większe bagno...A czy nie lepiej po prostu dać sobie spokój i rozglądać się za inną? Dziewczyn jest naprawdę sporo i naprawdę szkoda marnować czasu dla tej jednej, kiedy w gruncie rzeczy wszystko już stracone.
    ArekJukos, 2016-08-12 23:54:38
    zgłoś
    Pytanie do wyjątkowo owłosionych samców.
    Ja osobiście nigdy nie ogoliłbym sobie włosów na nogach i rękach. Nie wyobrażam sobie faceta, który nie ma włosów w tych miejscach. Co prawda niektórzy mają mocniejszy zarost, a niektórzy słabszy, ale moim zdaniem punktem honoru jest pozostawienie tego tak, jak stworzyła to matka natura.
    ArekJukos, 2016-08-13 00:01:43
    zgłoś
    Seks i związki okiem kobiet: co siedzi w jej głowie?
    Miłych facetów na pewno nie lubią. Jednak gdy wielu nowicjuszy naczyta się jakichś \"magicznych instrukcji uwodzenia\" w necie, to bardzo często przesadza w drugą stronę. Zaczynają być tacy chamscy, że nie da się z nimi normalnie porozmawiać.Należy pamiętać, że taka arogancja leży naprawdę daleko od prawdziwej pewności siebie. Jeśli komuś brakuje tej pewności, to nadrabia to właśnie pewnego rodzaju agresją w zachowaniu i ciągłymi atakami na innych. A takie zachowania świadczą tylko o niskim poczuciu własnej wartości i kompleksach - no a na tym dużo kobiet nie poderwie - chyba, że ktoś gustuje w desperatkach :)
    ArekJukos, 2016-08-13 15:57:50
    zgłoś
    Nie przepadam za niektórymi członkami mojej rodziny
    Jeśli każdy z rodziny nienawidziłby każdego z pozostałych jej członków, to patologia. Moim zdaniem tak samo dziwne i niespotykane jest, jeśli cała - nawet wielka rodzina - pała miłością i uwielbieniem do każdego członka z tej rodziny.No ale jeśli zdarzy się, że ktoś kogoś nie lubi, to po prostu naturalne i nie ma co się przejmować :)
    ArekJukos, 2016-08-13 16:10:06
REKLAMA