[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil ArekII

zgłoś
    Podciąganie, brak efektów.
    Witam wszystkich :)Od kilku tygodniu próbuję ćwiczyć podciąganie. Oczywiście nie mogę podciągnąc się ani razu i próbowałem opuszczania, pół podciągnięć, podciąganie z nogami na krześle itp. a od środy robię trening  50 podciągnięć. Niestety do tej pory nie mogę się podciągnąć ani razu.Jak to robię? Oczywiście łapię za drążęk, nogi do tyłu skrzyżowane i się podciągam ale mogę tylko tyle że w łokciu mam kąt 90 stopni i koniec. Mogę tak kilka razy się podciągnąć ale ani razu nie mogę zrobić pełnego podciągnięcia. Gdzie jest problem? Czy po prostu trzeba na to czasu? a jeśli tak to po jakim czasie będę mógł się podciągnąć przynajmniej 1? Czekam na pomoc i z góry dziękuję :(
    ArekII, 2013-07-19 20:34:51
    zgłoś
    W tej chwili ide tym treningiem. http://www.podciaganie.pl/program-50-podciagniec/ponizej-4-podciagniec. Wczoraj skończyłem już trzeci dzień i można powiedzieć że klatka jest co raz bliżej drążka ;d  Jeśli do końca tego treningu nie będę mógł się podciągnąć to go zmienię.A czy pompki na krzesłach coś dadzą w kwestii podciągania czy to jest zbędne?
    ArekII, 2013-07-22 10:33:12
    zgłoś
    Dziękuje wszystkim za profesjonalne odpowiedzi :) Nie spodziewałem się tak szybkiej i miłej reakcji z waszej strony :)Leif, a co sądzisz o podciąganiu się z nogami na krzesełku? Według ciebie opuszczenia są bardziej efektywne ?
    ArekII, 2013-07-22 11:26:33
    zgłoś
    Jak ją w sobie rozkochać?
    Witam. Mam problem z dziewczyną. Znam pewną dziewczynę od dłuższego czasu ale od nie dawna zauroczyłem się w niej w lub zakochałem. Nie mam pojęcia jak ją w sobie rozkochać. Ogólnie to się spotykamy i mamy jechać w góry na wakacje ale wydaje mi się że to nie jest dlatego że ona coś do mnie czuje tylko zwkłe więzi koleżeńskie. Jakie macie pomysły? Czy pocałunek z nienacka to będzie dobry pomysł ? Czy po prostu jej wyznać to co do niej czuje ale czy to nie zawcześnie ?
    ArekII, 2013-07-22 11:32:07
    zgłoś
    Bieganie / Running
    Ja osobiście biegam od ponad 5 lat i mój trening wygląda tak.poniedziałek- bieg na 12 minśroda- bieg na 8 kmpiątek bieg na ponad 20 kmOd ponad roku jadę tego typu treningiem i jest bardzo fajnie ale jak na razie kontuzja :)
    ArekII, 2013-07-22 11:47:38
    zgłoś
    Mamy po 17 lat ale proszę nie pisz że bawie się w dziecinadę bo wiek w uczuciach nie gra roli według mnie ; )
    ArekII, 2013-07-22 13:09:25
    zgłoś
    A dorzucić podciąganie podchwytem bo przed chwilą podciągnąłem się podchwytem pełne dwa razy :D
    ArekII, 2013-07-22 16:31:00
    zgłoś
    Leif, nie o to mi chodziło :D bardziej mi chodziło o to że według mnie sprawy miłosne są tak samo ważne i bolesne dla 17latka jak dla 25 latka :)
    ArekII, 2013-07-22 16:58:31
    zgłoś
    Mi chodziło czy jeśli będę wykonywał  podciągnięcia podchwytem to czy szybciej zacznę podciągać się nachwytem oczywiście nie zapominając o opuszczaniu :)
    ArekII, 2013-07-23 10:07:29
    zgłoś
    Leif, a jeśli będę stosował opuszczanie według tego programu co mi podałeś to za jaki czas będe mógł się podciągnąć? Nie mówię tutaj abyś mi podał precyzyjną date ale przynajmniej w przybliżeniu : )To postanowiłem że będę codziennie ćwiczyć tylko że na zmianę- raz pompki, a raz podciąganie : ) I tyle z ćwiczeń mi zostało bo biegać nie mogę :(
    ArekII, 2013-07-23 11:52:14
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij