[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil arcanus

zgłoś
    Dyskoteka
    Ja zauważyłem ze w dniach w których są imprezy karaoke sporo ludzi tańczy w parach bo przy zwykłej techniawie raczej ciężko więc może wypróbuj tego typu imprezy. Bijuu nie przesadzaj z ta idiotyczna czynności. Ja też nie przepadałem za tańcem bo nie umiałem tańczyć ale zapisałem sie na kurs i im bardziej mi to wychodzi tym bardziej to lubię.
    arcanus, 2009-10-03 15:35:56
    zgłoś
    3 lata młodsza dziewczyna czy warto ??
    W doświadczenia ja mam 22 lata moja dziewczyna 18. Czasami zdarzają się sytuacje w których stanowi to jakiś problem ale nic czego nie dało by się przezwyciężyć a na dłuższa meta ja widzę tylko plusy Ogólnie rzecz biorąc dziewczyny w wieku 18 lat oglądają się głownie za studentami i to nie jest żadna nowość. Dopóki ona ma więcej niż 16 lat i dasz rade z nią wytrzymać (zazwyczaj to jest wiek krejzolstwa itp co może irytować) to różnica wieku nie ma znaczenia
    arcanus, 2009-10-04 18:17:28
    zgłoś
    "Daj mi jeszcze jedną szansę"
    Czasami warto się rozstać żeby sprawdzić czy to było coś wartego zachodu. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział, docenisz coś co masz dopiero wtedy kiedy to stracisz, i drugie jeżeli coś kochasz puść to wolno jeżeli wróci jest Twoje Ja jestem za druga szansą ale tylko jeżeli powód rozstania był błahy.
    arcanus, 2009-10-04 18:22:18
    zgłoś
    Siłownia+basen- jak połaczyc
    ja trenuje pon śro piat sob a basen zaliczam we wto i czw. Niedziela jest wolna udaje sie do światyni Co do reszty to właśnie tez byłbym zainteresowany radami.
    arcanus, 2009-10-11 21:32:09
    zgłoś
    Anime
    U mnie anime nie przechodzi, po prostu nie daje rady na to patrzeć
    arcanus, 2009-10-19 11:37:17
    zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    Mnie zaciekawił komentarz Adamka ze nikogo się nie boi w wadze ciężkiej w takim razie jak bym go puścił odrazu na głęboką wodę czyli Wałujew . Ciekawe czy jego sie nie boi ja bym sie bał.
    arcanus, 2009-10-25 12:15:17
    zgłoś
    Studia dzienne a praca
    Studiuje informatykę na politechnice jestem na 5 roku i dalej ciężko załapać sie do stałej pracy bo mam sporo zajęć (głownie bezsensownych ale trzeba je odbębnić typu ochrona środowiska czy prawo autorskie). Ale np do 3 roku włącznie nie wyobrażam sobie pracy taka miałem orke a do tego jeszcze w weekendy robiłem certyfikaty na innej uczelni. Ogólnie jeżeli chcesz skończyć dobre studia ze spora wiedzą to trzeba sie zdecydować albo studia albo praca.
    arcanus, 2009-11-02 14:27:26
    zgłoś
    Jaka czapka pasuje do płaszcza
    zależy jeszcze jaki masz ten płaszcz
    arcanus, 2009-11-03 12:10:36
    zgłoś
    najszybszy sposób na spalanie
    a używał ktoś pasów neoprenowych? jakieś opinie?
    arcanus, 2009-11-11 18:01:23
    zgłoś
    [jaki to model?] elegancka koszula z ciekawym dodatkiem
    jak uda Ci się znaleźć daj znać
    arcanus, 2009-11-19 21:09:19
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij