[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil animalunleashed

zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    Chodzi mi oczywiście, o środek. Co wieszacie na wieszakach a co składacie w kostkę? Ja np. na wieszakach mam kurtki i koszule, a także spodnie materiałowe, które sie gniecą, krawaty wiszą bezpośrednio na koszulach, do których pasują. Natomiast w kostke składam bluzy, dżinsy i koszulki...a u Was jak to wygląda?
    animalunleashed, 2009-03-20 16:37:55
    zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    No u mnie ciuchy do treningu też leżą na całkiem osobnej półce, aczkolwiek o ich ułożeniu już aż tak bardzo nie dbam ;p
    animalunleashed, 2009-03-20 17:48:17
    zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    Pafii :1. Jak coś Ci nie pasuje nie musisz nic pisać...2. "Czy autor tematu ma problem ze składaniem majtek i skarpet (o tych elementach nic nie wspomina)?" - Zanim coś napiszesz zastanów się czy to ma sens, skoro sie o to nie pytam to nie mam z tym problemu, sam o tym wspomniałeś, więc może Ty masz z tym problem...żal takich ludzi...3. Sprawdź temat tego działu na forum...z czym jest związany, i czy szafa ma coś z tym w ogóle wspólnego...uświadomie Cie, że ma...i nikt Cie tu nie pyta o dokładny opis Twoich ciuchów w szafie bo mnie to w ogóle nie interesuje...przeczytaj uważnie temat i kilka razy się zastanów zanim coś napiszesz, ile Ty masz lat 10? 12?
    animalunleashed, 2009-03-21 13:08:28
    zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    Ja jestem spokojny xD
    animalunleashed, 2009-03-21 14:07:39
    zgłoś
    Witamy w szkole dżentelmenów
    Świetny artykuł!!
    animalunleashed, 2009-03-21 19:23:06
    zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    Dobrze, że w ogóle prali xD Lepiej ręcznie niż wcale
    animalunleashed, 2009-03-21 23:05:22
    zgłoś
    300 Spartan
    Witam. Czy ktoś z Was ma: Mens health 04/2007? Był tam opisany trening Gerarda Butlera, który przygotowywał się do roli króla Leonidasa w filmie 300. Miałem tą gazete, ale jakiś rok temu przepadła z winy mojego znajomego Czy ktoś ma może skan tych kilku stron o treningu do 300? Chodzi mi tylko o ten temat nie o całą gazete... A i tak w ogóle trening ten jest zamieszczony także na www.menshealth.com i jest tam bardzo popularny, miło było by zobaczyć go na polskiej stronie.
    animalunleashed, 2009-05-01 19:24:48
    zgłoś
    300 Spartan
    Mi chodzi o ten trening gdzie wykonuje sie 300 powtórzeń w 6 ćwiczeniach...
    animalunleashed, 2009-05-01 20:05:11
    zgłoś
    300 Spartan
    Na temat tego treningu można wypowiadac się długo, ale post ten powstał aby ktoś wysłał skan tych kilku stron z Polskiego kwietniowego wydania z 2007 roku, jeżeli ktoś ma to bardzo prosze, no chyba, że admin zamiesci na stronie...
    animalunleashed, 2009-05-01 20:25:40
    zgłoś
    Gerard Butler: spartański trening gwiazdy
    Podziękowania dla Admina. Ten artykuł bardzo mi się przyda.
    animalunleashed, 2009-05-16 11:29:38
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij