[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Alleksy

 • avatar
  zgłoś
  Pasty wybielające warto?
  Według mnie jedynym skutecznym rozwiązaniem jest picie mniejszej ilości kawy...cokolwiek zrobisz, a nie ograniczysz przyczyny, to i tak problem będzie powracał. Odnośnie past nie są tak skuteczne jak reklamują w telewizorze (testowałem i nie było efektu WOW). Po drugie jakiś czas temu przeczytałem, że stosowanie past nie jest szczególnie dobre dla zębów bo mocno ściera szkliwo....
  Alleksy, 2015-03-31 15:29:00
 • avatar
  zgłoś
  Test sprawnościowy: czy masz formę olimpijczyka?
  Haha faktycznie mało wymagający ten test sprawnościowy:)
  Alleksy, 2015-03-31 15:34:14
 • avatar
  zgłoś
  Krzywa przegroda nosowa a wydolność
  Wiem, że wątek nie jest nowy, ale może komuś pomoże. Jakiś czas temu rozpocząłem przygodę z bieganiem - byłem mocno wkręcony, motywacja była. Okazało się, że bardzo szybko łapię zadyszkę (wiem, że oddycha się ustami, ale warto wesprzeć się  też wentylacją przez nos).Po treningu miałem też problem, żeby uspokoić oddech. Myślałem na początku że to moja kiepska forma, ale po dłuższym czasie trenowania problem się utrzymywał. Okazało się po wizycie u laryngologa, że też mam problem ze skrzywioną przegroda nosową (artykuł: Skrzywiona przegroda nosowa). Najpierw podobnie jak ty, olałem sprawę, ale zaczęły pojawiać się też dość częste stany zapalne zatok. No i w końcu się skusiłem na zabieg i jak ręką odjął wszystkie problemy - stanów zapalnych nie mam, problemów z oddychaniem też nie.
  Alleksy, 2015-03-31 15:48:18
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij