[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil alek

zgłoś
    brzuch
    Sołtys ten link który dałeś jest świetny Robiłem kiedyś A6W ale ABS jest lepszy jak dla mnie. 8 min jak dla mnie bomba ;]
    alek, 2009-05-23 20:07:36
    zgłoś
    MMA czy Muay Thai
    Ogólnie sprawa przedstawia się następująco:Nie ma najlepszej sztuki walki. Wszystkie sztuki na swój sposób są świetne. Trzeba samemu popróbować kilku i zostać przy tej która najbardziej odpowiada twojemu stylowi, charakterowi. Ja chodziłem 1.5roku na Taekwondo i jak dla mnie bomba pomimo iż były tam tylko walki nożne . Byłem tez na kilku treningach kravki do której podchodzę dosyć sceptycznie. Tam trzeba chodzić przynajmniej rok żeby te wszystkie chwyty w razie zagrożenia zadziałały automatycznie.Tak wiec jeśli :Chcesz poprawić swoja kondycje no i pewność siebie to polecam : Taekwondo , K1 , Muay Thai Należysz do osób wyważonych spokojnych dobrym rozwiązaniem będzie Aikido - przez wielu niedoceniane możne okazać się zabójcze Nie zapominajmy także o walce w parterze która nie sadze ze ci się przyda w barze , na ulicy ale warto o tym wspomnieć - Bjj , Judo.Na koniec : Najwazniejsze to miec DOSWIADCZONEGO trenera! Bez tego sukcesu nie bedzie.Pozdrawiam
    alek, 2009-05-23 20:34:10
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    A ja bylem wczoraj w komisji [130zl przytuliłem ] i była ze mną taka dziewczyna która nie wyglądała jak laska z playboya ale miała tak niesamowity wyraz twarzy i te oczy że jak patrzyliśmy na siebie to czułem ze to może być to Minusem jest to ze jak o 4 rano skończyłem to zamiast poprosić ja o telefon , spotkanie powiedziałem tylko cześć :/ I teraz muszę kombinować jak dostać jej numer telefonu. Jak już będę miał jej numer to wykminilem ze zadzwonię i powiem "Zapomniałem ci powiedzieć ze masz piękne oczy" i zaprosić ja na spotkanie. Jak coś się wydarzy dam wam znać Co do książek typu "jak poderwać dziewczynę" Przeczytałem raz tytułu nie pamiętam ale tez doszedłem do wniosku ze czytając takie książki robisz się typem "maczo , co to nie on" wystarczy jeden trafiony komplement i ona będzie twoja a nie jakieś "książkowe porady" i Oczywiście BYCIE SOBĄ!Pozdrawiam . Idę odespać :]
    alek, 2009-06-08 15:42:45
    zgłoś
    Czy Panowie uważają że gra na gitarze to dobry wabik na dziewczyny?
    Wszystko co jest oryginalne [granie na gitarze, gotowanie] jest wabikiem Nie każdy potrafi przecież grac na gitarze , gotować. Wiec dla ciebie to dodatkowy + . Kobieta woli kogoś oryginalnego niż jakiegoś muła przynajmniej nie będzie się nudzić. ;]
    alek, 2009-06-13 12:17:54
    zgłoś
    Nadmierne pocenie
    Tez mam problem z nadmiernym poceniem pod pachami. Osobiście używam dezodorantu aloesowego który neutralizuje zapach w 100% ale niestety/stety ;] nie hamuje wydzielania potu i najgorzej jest z białymi t-shirtami bo widać plamy :/ Zastanawiam sie wlasnie nad dezodorantem z dodatkiem srebra ciekawe czy to pomaga.
    alek, 2009-06-14 13:10:23
    zgłoś
    Nadmierne pocenie
    \'ToY napisał(-a):To jedynie botoks wam zostaje Albo obcięcie pach Tak na poważnie to jest to w pewien sposób krepujące , ale trzeba tez uważać co się stosuje bo całkowite zahamowanie potu jest niewskazane.
    alek, 2009-06-14 19:50:20
    zgłoś
    Jak przybrac na masie?
    Luki dobrze pisze Szlag mnie trafia jak piszą "ważę ileś tam ile , mam 180 cm coś tam ćwiczę itp itd potrzebuje diety na masę pomóżcie"My nie jesteśmy tutaj specjalistami ale poprzez nasza ciekawość , dążenie do celu , poznania własnego organizmu jesteśmy w stanie ułożyć sobie dietę która nie będzie perfekcyjna aczkolwiek widać rezultaty.Sam około rok temu bylem chudy straszliwie ale chęć zmiany doprowadziła mnie do interesowania się dietą , zdrowym trybem życia itd. [miedzy innymi zacząlem kupowac Men's Health ] Teraz widzę rezultaty ale człowiek uczy się cale życie wiec nie można przestawać.Dlatego wszystkim co chcą zacząć trenować polecam poszukać w internecie , w książkach ciekawych artykułów na temat ćwiczeń , diety które z połączeniem z wytrwałością dadzą efekty. Ale pamiętajcie ze każdy organizm jest inny i wy znacie swój najlepiej.Pozdrawiam.
    alek, 2009-06-16 19:08:21
    zgłoś
    Jak przybrac na masie?
    Brylant ja sobie spokojnie jem a ty mi takie filmy zapodajesz Filmik - Panowie jeśli tak można ich nazwać są co najmniej żenujący Nie dość ze 0 proporcjonalności [cóż z tego ze ma 60cm w bicu ] kondycji pewnie 0 , w wieku 40 lat zegna się z życiem. Gratuluje Tak ogólnie myślą ze są fajni
    alek, 2009-06-16 21:23:25
    zgłoś
    Ciekawostki ze świata
    HAHA "nie wiedziała ze jest w ciąży" dla mnie dramat A słyszeliście o tej dziewczynie co poszła do salonu tatoo po 3 gwiazdki na twarz a "piękny" tatuażysta zrobił jej aż 56 Najlepsze jest jej tłumaczenie ze zasnęła podczas robienia tatuażu . Zainteresowanych link :
    alek, 2009-06-17 22:13:49
    zgłoś
    skakanka a bieganie
    Niszczy ten filmik Co do skakanki zakupiłem w dosyć "dziwnych" okolicznościach bo jak kupowałem skakankę w sklepie sportowym to "miła" ekspedientka mało co nie padła ze śmiechu [ciekawe czemu.. :/ ]No i kicam sobie raz po raz po 30 min dziennie. hahaNiby taka skakanka prosta rzecz a cieszy. Lepsze minimum z maksimum niż maksimum z minimum. ;]
    alek, 2009-06-17 22:30:50
1 2 3 ... 163
STRONA 1 z 163
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij