REKLAMA

Profil agata

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Z tych filmów, które poleciłeś oglądałam "Narzeczony mimo woli". Nie przepadam zbyt specjalnie za komediami romantycznymi no ale wybrałam się na to do kina. (Sandra Bullock genialnie zagrała swoją rolę). Film ok, można się pośmiać. Z tym, że wniosków jakiś głębszych wyciągnąć się nie da. "Bez mojej zgody" świetny film, świetna fabuła. Polecam wszystkim. Przeważnie przewiduję zakończenie filmu a tu było zupełnie inaczej dlatego u mnie zyskuje dodatkowe punkty. "Braveheart" chyba każdy oglądał ten film a jeżeli nie to powinien. Nie oglądałam go w BlueRayu. Super film, na samym końcu nie da się nie uronić łzy. Należy jeszcze przy tym filmie zwrócić uwagę na ścieżkę dźwiękowa, która jest absolutnie fantastyczna, genialna aż brak mi słów.
    agata, 2010-01-25 14:03:23
    zgłoś
    Ja byłam na tym filmie już jakiś czas temu i też to był mój pierwszy raz z filmem 3D. Co prawda po dwóch godzinach już zaczęła mnie boleć pupa i uszy od okularów ale wytrzymałam. Podobał mi się, zwrócę również uwagę na świat Pandory po prostu genialny! Bardzo bajkowo To drzewo dusz przepiękne i to coś co z niego leciało fascynujące. Standardowy był wątek miłości. Facet wchodzi do obcego stada zakoch**e się w dziewczynie związanej z ważnym członkiem stada a potem ona zakoch**e się w nim porzucając tamtego...
    agata, 2010-01-25 23:39:59
    zgłoś
    Idź obejrzeć bo naprawdę warto
    agata, 2010-01-25 23:49:29
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    CYTAT(Alek @ 26-01-2010, 0:47) Ostatnio zauważyłem że pojawiła nam się kolejna Kobieta na tym "samczym" forum. Dobrze oby tak dalej.No i skorzystam z okazji. Witam Pannę Agatę która na razie wypowiada się w temacie filmów ale myślę że kwestią czasu jest kiedy zacznie udzielać się w dziale Seks/Związki. Kobiece rady - bezcenne.Witam serdecznie wszystkich Dziękuję za powitanie.
    agata, 2010-01-26 00:20:35
    zgłoś
    \'brylant\' napisał(-a):Jak bym był modem to bym Cię zjechał,a zresztą i tak to zrobie-nie spoileruj koboieto!!!Wyleciało mi z głowy, że nie wszyscy jeszcze oglądali ten film. Wszyscy, którzy się oburzyli moim wpisem (a rzeczywiście nie powinnam tak napisać i rozumiem wasze zbulwersowanie) bardzo przepraszam! (więcej to się nie powtórzy )
    agata, 2010-01-26 10:47:58
    zgłoś
    Jeszcze tego pożałujesz, draniu...
    Miałam taką sytuację. Poznałam chłopaka w pizzerii gdzie zawsze jadałam w przerwach na uczelni (on tam pracował). Był sympatyczny i miał piękne oczy. Widywaliśmy co dwa tygodnie bo tak miałam zjazdy. Tak minęło sporo czasu. Pewnego dnia pod pizza leżała karteczka do mnie z numerem telefonu żebym się odezwała i coś tam. Napisałam. Spotykaliśmy się (czysto koleżeńsko), było ok, do czasu gdy stwierdziłam, że coś z nim jest nie tak. Wiedział gdzie pracuję więc przychodził i przesiadywał 5 godzin, czasami dłużej. Przychodził po mnie po pracy żeby do domu odwieść. Chował się za drzewami, pisał smsy "pięknie dziś wyglądasz", liściki jakieś. Postanowiłam urwać znajomość lecz on się nie odczepił. Pewnej nocy wracałam do domu a on stał po ciemku z kwiatami umarłam wtedy ze strachu!! Powiedziałam DOŚĆ!! Nie pochodził z mojego miasta (chwała Bogu). Wykrzyczałam mu żeby się wynosił, że nigdy nie będziemy parą i nie chce go widzieć na oczy już nigdy. Wyjechał. Więcej go nie widziałam.
    agata, 2010-01-26 17:19:29
    zgłoś
    Jeszcze tego pożałujesz, draniu...
    CYTAT(brylant @ 26-01-2010, 18:51) A co myslisz o facetach którzy próbuja w ten sposób-dają swój nr tel z jakimś liścikiem,?ja zrobiłem tak 3 razy ,skutek był zawsze pozytywny,chodź każdy zakończył się inaczej Myślę, że to jest świetny sposób na rozpoczęcie znajomości. Takie pierwsze koty za płoty. Poza tym pierwszy ruch wykonany teraz jak to się dalej potoczy zależy od drugiej osoby. Urzekł mnie tym liścikiem bo to takie inne było, niestandardowe Zdobył punkt na dzień dobry. Zwracałam mu uwagę nie raz żeby dał mi trochę luzu, żeby nie obserwował ale nic nie docierało. Dałam mu do zrozumienia, że nie tędy droga.
    agata, 2010-01-26 18:59:28
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    Odwiedzałam wasze forum od 2 miesięcy jako gość. Potem zaczęłam czytać blog Svena aż przeczytałam cały, postanowiłam podpowiedzieć temat wpisu lecz do tego była potrzebna rejestracja. I w ten sposób się tu znalazłam. Poza tym jak czytam wasze niektóre dyskusje to padam ze śmiechu np. gdzie chłopak jakiś napisał esej bardzo niezrozumiałym językiem i TOY się zbulwersował, wszyscy się wkurzyli i te cięte riposty...
    agata, 2010-01-26 23:20:31
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    Poza tym rozmawiacie na luzie o sprawach, o których nie usłyszałabym od kolegów ( np. była rozmowa o goleniu się w różnych miejscach). Poznaję też specyfikę myślenia faceta od wewnątrz lepiej nie mogłam trafić
    agata, 2010-01-26 23:25:16
    zgłoś
    dziewczyny z klubów
    CYTAT(magdalena @ 27-01-2010, 0:29) Agata, ja tez witam ps. ja od moich kolegów slyszlam o goleniu... balam sie że w koncu bedą chcieli pokazac co golą i jak heh. Ale kilku Panów tutaj trzyma poziom i dzieki nim to forum jest inne niz wszystkie, lepsze.Serdecznie się zrobiło
    agata, 2010-01-26 23:33:23
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA