REKLAMA

Profil Adik21

zgłoś
    Jaki strój na obronę?
    Oceniać będą Cię za wiedzę, a nie za dopasowanie stroju, ważne żeby elegancki był;P moim zdaniem będzie to pasować, tylko nie bierz tego czerwonego krawata.
    Adik21, 2015-02-10 20:21:46
    zgłoś
    Bycie nieśmiałym i problemy z nowymi znajomościami
    Może nawiąż nowe znajomości przez internet - poznajcie się trochę, może przez telefon czy skype troche porozmawiajcie ze sobą i gdy poczujesz tą lekkość rozmowy to realnie się spotkać. Musisz przede wszystkim znaleść podłoże Twojego problemu z nieśmiałością... a w takich wypadkach kilka spotkać z psychologiem pomaga.
    Adik21, 2015-02-17 14:26:03
    zgłoś
    Fani motocykli - są jacyś?
    Ja posiadam Kawasaki ninja 900, jest moc! Jestem ogromnym fanem motocykli i często kupuję różne dodatki do swojego. Wśród moich znajomych panuje moda na CRAsH Pady (moje mam z Womet Tech). Moze pokażesz swoją maszyne?
    Adik21, 2015-02-20 10:54:16
    zgłoś
    Magia dwóch kół..
    Zima to najlepszy czas na gruntowne przygotowanie swojego motocykla na sezon :) Ja zaopatrzyłem sie w crash pada silnika i zawieszenia :) Nie mogłem się powstrzymać i w zeszłym tygodniu wyjechałem na drogi... Moje 2 koła prezentują sie pięknie :) dodatki kupiłem na  http://womet-tech.pl/. Jestem zadowolony!  :ph34r:  B)
    Adik21, 2015-02-27 11:43:19
    zgłoś
    Motocykl 125 cm3: skorzystaj ze zmiany prawa
    Towarzystwo mojego młodszego brata bardzo ucieszyło się na ta wieść :) No moje już może trochę mniej, bo w większości mamy kat.A.  Dla wszystkich, którzy rozglądają się za kupnem takiego motocykla przedstawiam możliwości - http://www.motocykle-125.com.pl/lista-prawo-jazdy-b/ Z kolei dla tych, którzy zarażą się pasją dwóch kółek mogę polecić bardzo dobrej jakości dodatki do pojazdu z WOMET Tech. Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych :)
    Adik21, 2015-03-03 11:32:12
    zgłoś
    Dążyć do swoich marzeń i celów czy jednak je zmieniać?
    W zyciu przydarzają się nam rózne sytuacje i choćby z tego względu trzeba czasami modyfikowac nasze plany na przyszłośc choc marzenia zawsze pozostaja i uważam, że z nich nigdy nie warto rezygnować ! :)
    Adik21, 2015-03-11 09:59:32
REKLAMA