REKLAMA

Profil adamsgom

zgłoś
    Kreatyna od A do Z
    \'LilPeneros\' napisał(-a):UWAGA: większa dzienna ilość kreatyny wcale nie musi przełożyć się na efekty, a małe, dzienne dawki pozwalają na kilkumiesięczną, ciągłą suplementację (wtedy bierzesz 0,03 g na kilogram masy ciała - co daje dla 100 kg osoby 3 g kreatyny dziennie).Mnie zainteresowalo to zdanie , czy taka suplementacja malymi dawkami przez dluzszy okres czasu ma sens i czy ktos sie do tego stosowal ?
    adamsgom, 2012-03-09 22:45:49
    zgłoś
    Kreatyna od A do Z
    \'Venso\' napisał(-a):Masz problemy czytania ze zrozumieniem ?? Odstaw lepiej ten koks.Jak masz sie obrazac i nabijac sobie posty takimi plytkimi tekstami to radze zebys odpuscil i wcale sie nie udzielal .Dzieki Drapieżca za konkretna odpowiedz , zadalem to pytanie bo zastanawiam sie czy moge odniesc jakies korzysci wspomagajac sie tym suplementem a propo treningu pilkarskiego i ogolnorozwojowki a wnioski wyciagne sam .
    adamsgom, 2012-03-12 23:49:48
    zgłoś
    Kreatyna od A do Z
    \'Venso\' napisał(-a):W tym temacie przynajmniej 2x padła dawka 0,03 g kreatyny na kg jako odnosząca skutek, poparta badanami, a ty jeszcze to kwestionujesz, to należy ci się odpowiedni komentarz. Drapieżca odpowiedział ale generalnie nie na Twoje pytanie.Jużnie powiem kto tu się obraził..Slusznie zauwazyles ze zadalem pytanie ale z interpretacja zdania juz u Ciebie gorzej bo niczego nie kwestionowałem . Odnosze wrazenie ze strasznie sie nosisz swoja osoba szczegolnie jesli zauwazysz ze ktos na forum jest nowy no ale coz miano napinacza widocznie jest Ci pisane , skoro na wlasnym podworku nie mozna to internet jest dobra alternatywa - to zrozumiale . Co do kreatyny pozwol ze sam zdecyduje co bedzie dla mnie korzystniejsze . EOT
    adamsgom, 2012-03-13 23:57:49
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Jestem tego samego zdania co kolega wyzej , szkoda czasu na A6W , zacznij od ABS II a szybciej zobaczysz rezultaty , gdy bedziesz juz bardziej zaawansowany sprobuj robic spiecia z obciazeniem . Najpierw dopal ten brzuch do tego stopnia az nie bedzie widac zalania a cala praca bedzie bardziej efektywniejsza .
    adamsgom, 2012-05-20 12:56:42
    zgłoś
    Offtop
    Jezeli dobrze usztywnisz i odciazysz staw to znacznie wczesniej mozesz powrocic do podanych cwiczen , najwazniejsze w pierwszych dniach od skrecenia to oklady z lodu i ulozenie nogi przeciwobrzekowe (noga wyzej niz reszta ciala).W razie mozliwosci jezeli obrzek sie zmniejszy np podczas kapieli sproboj duzym palcem u stopy pisac litery alfabetu(granica jest odczuwanie bolu) , tak zeby przywrocic w miare porzadana ruchomosc w stawie , zabojstwem jest wrzucanie skreconej kostki w gips. Wracaj do zdrowia.
    adamsgom, 2012-07-04 22:36:46
    zgłoś
    Co się kryje w narkotykach?
    Bledem jest twoja interpretacja , autor mial na mysli alkohol i porownal 2 osoby , jedna ktora potrafia wypic pol litra wodki = 500 g do osoby ktorej do upojenia wystarczy tylko 100 g .
    adamsgom, 2012-08-09 11:45:21
    zgłoś
    Problem z cerą (przetłuszczanie się i trądzik)
    Czasami jak czytam komentarze osob ktore twierdza ze tradzik powstaje z brudu albo wylacznie niewlasciej diety to noz sie otwiera w kieszeni bo chyba nigdy nie mialy z ta choroba do czynienia . Wiem jak wplywa na psychike mlodej osoby bo sam przez to przechodzilem , chociaz w moim przypadku problem byl bardziej zaawansowany i mial podloze genetyczne . Nie wiem jak sytuacja wyglada u Ciebie , jaki to rodzaj tradziku i stadium rozowuju ale pierwsze co powinienes zrobic zeby sobie pomoc to wybrac sie do wykwalifikowanego dermatologa ktory od lat zajmuje sie problemem tradziku . Ja wybralem kuracje Izotekiem i jestem bardzo zadowolony, ma naprawde spektakularne rezultaty .Koszt i czas trwania jest zalezny od przyjmowanej dawki (u mnie trwalo to pol roku , koszt miesieczny ok 200 zl ). Pod okiem specjalisty i co miesiecznej kontroli gra jest naprawde warta swieczki . Moga zdarzyc sie skutki uboczne typu , krwotoki z nosa czy wysuszonej sluzowki ale da sie to wytrzymac, jednak w twoim przypadku wymagana jest zgoda rodzica poniewaz jestes niepelnoletni . Po zakonczonej terapi odpowiednia higiena + ewentualnie jakis retinoid zewnetrzy przepisany przez dermatologa do smarowania i mozna cieszyc sie naprawde gladka cera . Na wszystkie inne masci szkoda pieniedzy i czasu bo tylko minimalnie zniweluja problem . Wybor nalezy do Ciebie , powodzenia .
    adamsgom, 2012-09-07 00:27:23
    zgłoś
    Trening 100 pompek w 6 tygodni
    Co do tabaty to proponuje polaczyc te 3 zestawy w jeden obwod tak jak proponuja na koncu artykulu , swietna sprawa i naprawde mozna sie spocic
    adamsgom, 2012-09-11 15:17:37
    zgłoś
    Trądzik,pryszcze,wypryski
    Ci, co mają trądzik odżywiają się tak, że muszą go mieć.Ci, co go nie mają - wcale nie muszą jeść idealnie, oni po prostu nie jedzą na tyle źle, żeby trądzik wystąpił. To wszystko.Ja nie wierzę, ja wiem. Gdyby rzeczywiście tak było to ten problem szybko można by rozwiązać w skali światowej i dermatolodzy nie byliby potrzebni . Wiem z własnego doświadczenia ze sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje , mimo dobrze skomponowanej diety(co faktycznie może zmniejszyć problem) i tak musiałem przejść kuracje Izotretynoina , efekt był zadowalający jednak po roku znowu wszystko zaczęło wracać tylko w zmniejszonej formie , u mnie znacząca role odegrała kwestia genetyki .  
    adamsgom, 2013-02-14 14:39:37
    zgłoś
    Odgrzewany makaron a krosty na twarzy! POMOCY!
    Powiedz jaka dostałeś dawke i na jakim etapie leczenia jesteś ( który miesiąc , tydzień ) .
    adamsgom, 2013-03-06 21:43:29
STRONA 1 z 2
REKLAMA