REKLAMA

Profil szwircu

zgłoś
    Piwo
    Paulaner zdecydowanie - zaczarował mnie w zeszłym roku, w upalny dzień czerwcowy po jednym z egzaminów
    szwircu, 2009-04-23 07:26:06
    zgłoś
    Za co kochasz futbol?
    Pamiętam jak byłem młodszy to nie było chyba dnia żebym z kolegami w piłę nie pograł na podwórku. Przedewszystkim cudowne uczucie gdy strzeli się bramkę, nieważne w jakich okolicznościach. Mimo iż nie jestem zapalonym kibicem, oglądam często najlepsze akcje na Eurosporcie . Natomiast w samym futbolu uwielbiam też te zagrania nieudane dla graczy - które jednak widzom dostaraczają śmiechu co nie miara
    szwircu, 2009-04-23 07:31:17
    zgłoś
    Miód
    ad. 2 ja mam ten komfort, że mój sąsiad posiada kilka działek obok pasieke, a jego pszczółki "pasą się" w ogródku mojej mamy, rodzaj nektaru wpływa chyba jedynie na walory smakowe, sam pamiętam że w okresie gdy mama sadziła w ogrodzie dużo przypraw, miód miał taki jakby mocniejszy aromatad.3 po zalaniu herbaty najpierw czekam aż sie naparzy i troszkę przestygnie, dopiero wtedy dodaję miód - podobno traci część swoich właściwości przy zbyt wysokiej temperaturze pozdrawiam
    szwircu, 2009-04-24 08:26:34
    zgłoś
    Miód
    Wyznacznikiem jakości miodu jest proces jego krystalizacji, jeśli się ścina i tworzy taka jednolitą masę to znaczy że to prawdziwy miód - jak ktoś woli w płynnej postaci to wystarczy po prostu lekko go podgrzać. Te sklepowe podróbki często są cały czas klarowne i mają jak na "miód" dość krótki okres przydatności do spożycia .
    szwircu, 2009-04-25 13:55:23
    zgłoś
    Hugh Jackman: twardy jak Wolverine
    CYTAT(Antril @ Apr 27 2009, 16:41 PM) Fakt Jason Statham w Death Race wyglądał jak posąg, bardzo dobra rzeźba przy całkiem pokaźnej masie. Tak powinien wyglądać facet, a nie banda kulturystów, którzy wyglądają jak zdeformowane na ostrym koksie świenie. Niektórym podoba się taka sylwetka, dla mnie - kalectwo.chyba że kulturystów klasycznych (np. Jerzy Pisulski) gdzie są ścisłe limity wagowe powiązane ze wzrostem, moim zdaniem dość rozsądne nawet dla kogoś kto nie jest kulturystą pozdrawiam!! "Kulturystyka klasyczna mężczyzn:do 170,0 cm: (wzrost - 100) + 2170,1-175,0 cm: (wzrost - 100) + 4175,1-180,0 cm: (wzrost - 100) + 6180,1 cm i więcej: (wzrost - 100) + 8** A) Dla zawodników o wzroście powyżej 190 cm do 198 cm obowiązuje limit wagiciała według wzoru: (wzrost - 100) + 9 kg Dla zawodników o wzroście powyżej198 cm i więcej obowiązuje limit wagi ciaławedług wzoru: (wzrost - 100) + 10 kgWszyscy ci zawodnicy startują w jednej kategorii: powyżej 180 cm"(Dane z forum kfd.pl)
    szwircu, 2009-04-27 20:08:25
    zgłoś
    Motocykle
    CYTAT(Lep @ Apr 27 2009, 15:08 PM) W tym roku już zginęło około 30 motocyklistów a najlepsze że sezon się jeszcze nie rozpoczął .Co do tematu też chętnie pośmigał bym na jakimś ścigaczu ale na razie robię Kat B i zobaczymy jak to będzie ; )Ja przez kategorię B musiałem sobie zrobić pauzę w zdawaniu na A, ale od października samochodem już śmigam - po sesji zapisuje się na egzamin na A. Tylko jakieś dodatkowe jazdy jeszcze trzeba wykupić, zobaczymy jak będzie - podobno na kat. A łatwiej się zdaje. Osobiście preferuję Chopperki, podoba mi się ich wygląd.
    szwircu, 2009-04-27 20:26:06
    zgłoś
    Ciekawostki ze świata
    sentyment pozostanie, trzeba iść do przodu kiedyś luddyści maszyny niszczyli ;-)
    szwircu, 2009-04-27 21:47:50
    zgłoś
    Grill
    osobiście polecam pstrąga z grila - pstrąga filetujemy, tak zeby wybrac srodek ale zeby tworzył on taką "kieszonkę" (coś jak makrela wędzona ze sklepu), w środek troszke masełka, posiekany czosnek, koperek, sól i pieprz wedle gustu - polecam jeszcze do tego cytrynke - grilujemy w folii aż zrobi się miękki polecam!:D
    szwircu, 2009-04-28 20:35:04
    zgłoś
    Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    raz na jakiś czas trzeba się napić mocniej z kumplami,na meczu albo na plaży letnim popołudniem, natomiast tak na codzień to mały drink wieczorem albo piwko/lampka wina - jak najbardziej )
    szwircu, 2009-04-29 07:44:41
    zgłoś
    Formuła 1 - Do boju, Kubica!
    no raczej że jest coś nie tak, kierowcy mimo wszystko mają bardzo podobny poziom - to nie są raczej wyścigi kierowców obecnie, tylko wyścigi bolidów:) bmw może zawalczyć o coś wyżej jeśli przy starcie ktoś się rozbije ;-)
    szwircu, 2009-04-29 07:47:04
1 2 3 ... 110
STRONA 1 z 110
REKLAMA