REKLAMA

Profil antylilpeneros

zgłoś
    Miejsce na spotkanie w deszczowe dni
    Do LilPeneros: Randka w galerii handlowej/centrum handlowego i do tego stykające się uda. Ile Ty masz lat i gdzie są twoi rodzice?...Już wiem, są zbyt bardzo zajęci pracowaniem na twoje leniwe dupsko bo przecierz to jest ich obowiązek według Ciebie. Z całym szacunkiem dla nich (bo im współczuje syna) ale czy zdają sobie sprawę jaką krzywde temu forum wyrządzili? Peweni im wstyd.Opamiętaj się pókiś młody.Do Reszty Forumowiczów:Jak Wy z nim wytrzymujecie?
    antylilpeneros, 2012-07-27 21:08:29
    zgłoś
    Offtop
    Witam Wszystkich. Widzę że to tutaj można pisać co ślina na język przyniesie. Bardzo milo mi sie czytywalo to forum dopuki nie pojawiał sie fachowie LilPeneros i nie zaczal doradzac żerowania na rodzicach, randek w galeriach, rozwodów i skoków w bok bo się nie układa. Nie będę już mówił o działach fitenss i dieta w których jest tona jego bezsensownego powielania tekstów, wlejania po raz enty linków i głoszenia teori że "białe jest białe" jakby inni tego nie dostrzegali. Powiedzcie mi proszę czy podzielacie moje zdanie?
    antylilpeneros, 2012-07-27 21:21:02
    zgłoś
    Offtop
    tWin prawo pisać moża ma, ale ile można znosić jego głupotę? A poza tym gówniany temat na książkę. Co do mojego zachowania jak dziecko to sądze, że czas ogień, ogniem zwalczać bo widziałem starania innych forumowiczow by uspokoić czy naprostować LilPeneros ale to jak widzę skutków nie przyniosło dalej pisze głupoty zanim przemyśli. Nie chcąc więc brudzić na forum tutaj poruszam temat.Hejter nie tylko wkurzony czytelnik forum. Psy wieszam bo jak już mówiłem uprzejmość (w działaniu innychy) nic nie zdziałała więc postanowiłem w otwartej wymianie zdań naprostować LilPeneros. Drapieżca a coś dokładnie masz na mysli mówiąć zajmi się sobą?Zengam nie trzeba ale można uprzejmie odpowiedzieć.
    antylilpeneros, 2012-07-27 21:50:23
    zgłoś
    Offtop
    tWin czyli należy zezwalać na wszystko, wszystkim bo to internet? Sądze, że tak to forum nie działa bo widze jak szykanuje się tu ludzi za nie wiedze, czy szerzenie propagandy, reklam i za bezsensowne pytania/posty. Czym mój post różni się od innych które mają na celu zmniejszenie bałaganu na forum? Tym, że kieruje go w konkretną osobę! Jak będziemy pozwalać na wszystkie posty to nie bedę się obużać. Tylko powiedzmy to jasno.
    antylilpeneros, 2012-07-27 22:16:12
    zgłoś
    Offtop
    silver z tego co widzę na forum to LilPeneros swoja osoba budzi kontrowersje, a swoimi wypowiedziami szerzy herezje. A ja poruszajac ten temat chce zrobic pewnego rodzaju interwencje by ów forumowicz przejrzał na oczy i zaprzestał robić bałagan. Ale wszystko drogą demokracji na forum. Jeżeli większość nie widzi problemu w jego zachowaniu to niech forum żyje swoją sielanką, a ja będe mieć czyste sumienie, że spróbowałem.Drapieżca nowe, bo nie miałem dotychczas konta. Pisząc bzdury powinien się spodziewać, że oburzy tym wiele osób. Licze na to, ze kolega LilPeneros zacznie mysleć zanim coś opublikuje na forum. Poklask? Na forum? Nie licze na to. Jak widzisz udzielam się dopiero teraz gdy czytanie forum zostału mi zniesmaczone przez kilka zachowań i postanowiłem coś z tym zrobić, bo siedząc cicho nic nie zmieniłbym.
    antylilpeneros, 2012-07-28 00:47:41
    zgłoś
    Offtop
    Przesłanie trafiło, skoro zachowanie LilPenerosa ma aprobatę to demokratycznie mniejszość się dostosowywuje.
    antylilpeneros, 2012-07-29 08:42:27
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    LilPeneros powiedz mi proszę jak ułożyć dietę "low carb" jako dietę węglowodanową. Z mojej wiedzy wynika, że dieta "low carb" to tak z obniżoną podażą węglowodanów (czyli <1g/kg masy ciała). Jak Aaron ma ułożyć dietę "low carb" na węglowodanowej? To bedzie tłuszczowa, albo białkowa (w czym ta druga nie jest zbyt zdrowa). Mieszaj dalej.Aaron jeżeli moje zdanie się dla Ciebie liczy to w kwesti suplementacj z tych dwuch odżywke białkowych lepsza jest Optimum 100% Whey Gold Protein ponieważ posiada w sobie enzymy trawienne laktozy, BCCA i przewyższa składem mineralnym UNS WPC Econo.
    antylilpeneros, 2012-08-01 16:25:53
    zgłoś
    Tania i zdrowa dieta
    LilPeneros takie małe ale 30zł/kg za ser żółty to nie taniocha. A temat jest o tanich produktach. Jeżeli już to cena tego produktu w innych sklepach jest niższa np. 3.75 zł /150g Lecrec 3.59zł/150g Alma.
    antylilpeneros, 2012-08-01 16:40:30
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    LilPeneros ale ja nie pytałem ile gramów węglowodanów jest w diecie redukcyjnej węglowodanowej, tylko jak może być dieta "low carb" dietą węglowodanową? Na redukcyjnej diecie węglowodanowej zejście do 1g/kg masy ciała to już raczej nie zbyt zdrowę bo za mało ma się wtedy kalori na przyswojenie białka czy na podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne i zamiast diety redukcyjnej mamy dietę palącą tkanke mięśniową. Skąd Ty bierzesz taką wiedze fachowcu?
    antylilpeneros, 2012-08-01 16:45:05
    zgłoś
    Doswiadczona dziewczyna
    LilPeneros jaki test? Ty myślisz, że skoro panuje opinia iż kobiety sprwdzaja swoich mezczyzn to wszystko co sie powie to test? Weź zamilcz.tomasz225 słuchaj Borysa, a jeżeli interesuje Cie co ja o tym myślę to prosta sprawa, ona dzieli się z Tobą informacjami o sobie byś miał jasność. Jeżeli to Cie męczy to prześpij się z tą myślą, ochłoń i przyjżyj się temu "związkowi" czy chcesz, czy coś czujesz, czy masz obawy. Słuchaj siebie i myśl za siebie!Libra test? Tak jasne, bo już prawdy komuś powiedzieć nie można, a każde słowo kobiety to test?
    antylilpeneros, 2012-08-03 17:28:51
1 2 3 ... 37
STRONA 1 z 37
REKLAMA