REKLAMA

Profil detoks

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'KaczoreQ\' napisał(-a):Od marca planuję się wybrać na siłownię i skorzystać z programu, który zamieszczono w MH 02/2012. Dodam, że nie miałem zbyt dużej styczności z siłownią poza zimowymi przygotowaniami do gry w piłkę nożna jakies 3-4 latka temu. Myślę, że z programem treningowym sobie poradzę tylko zastanawia mnie czy jest sens inwestowac w suplementy. Typu białko, kreatyna. Czytałem troszkę na ten temat i widziałęm opinie typu "jeżeli nie trenujesz już jakiś czas nie powinieneś inwestować w suple bo to szkoda kasy", więc jak to jest. Powiem szczerze, że najbardziej zastanawiałem się nad białkiem tyle, że zażywać je tylko na noc przed snem. Ogólnie jestem dość sprawny bo raczej prowadzę aktywny tryb życia piłka nożna i te sprawy. Dodatkowo trenuję sobie rpzed telewizorkiem wraz z EA Active 2 jest tam trening obwodowy skupiający sie fakt faktem głównie nad mięsniami nóg i kardio, ale ręce z hantelkami również pracują, bo nie raz już tricepsy mnie bolały po takich treningach.Dlatego chciałem zapytać i się poradzić jak to jest z tymi suplementami czy warto w nie inwestować w moim wypadku. Moim celem nie jest zrobienie z siebie pakera, a raczej interesuje mnie bardziej atletyczna sylwetka z fajnym brzuchem.Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.W dobry izolat białka serwatkowego (psss Isolate 100 Treca) zawsze warto zainwestować, jeśli kulejesz z codzienną dietą (5-6 posiłków dziennie i w każdym jakaś ilość białka). Co do kreatyny to... osobiście nie zgadzam się z poglądem, że kreatyna koniecznie wyłącznie po iluś tam miesiącach. Z tym, że należy ją zażywać tylko przez pewien okres czasu - też się nie zgadzam. Polecam raczej tę w kapsułkach (jabłczan), to tak na przyszłość. A ilość kapsułek w porcji możesz śmiało zredukować.
    detoks, 2012-02-03 19:39:38
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    \'Dilu\' napisał(-a):Zadzwoń, przejdź się, sprawdź!Zgodnie z prawem, jeśli na ubraniu są metki itp, to masz 2 tygodnie na oddanie (musisz mieć paragon).No i, zdaje się, że przysługuje Ci takie prawo nawet wtedy, gdy oni tam sobie wywiesili karteczkę o treści: "Zwrotów towaru nie przyjmujemy, prosimy o przemyślane zakupy". Tylko, że wtedy będziesz musiał nieco powalczyć i pochodzić... rzecznik praw konsumenta czy jak go zwał.
    detoks, 2012-02-03 20:04:42
    zgłoś
    Nie, tego nie powiedziałem. Daleki jestem od stwierdzenia, że miałaby być wskazana. Napisałem tylko, że nie zaszkodzi i przeżyjesz. Tylko ogranicz ilość kapsułek w porcji o połowę.
    detoks, 2012-02-03 20:48:27
    zgłoś
    Abstrahując od efektywności brania... to myślę, że w niczym to nie zaszkodzi, a efekt placebo jak wiadomo bardzo pomaga. Jeśli się wierzy, że coś nam pomaga, coś nas wzmacnia, to jest to magiczne zaklęcie dla umysłu. Białko i kreatyna nie szkodzą za to siła umysłu jest bezcenna.PS Porcję białka też bym wówczas spokojnie ograniczył o połowę w porcji (15g).
    detoks, 2012-02-03 21:12:47
    zgłoś
    Czego mi brakuje na forum...
    Oczywiście to tylko subiektywne spostrzeżenia, ale...[list=1][*]Brakuje mi możliwości usunięcia własnego posta, gdy przykładowo mi się zdublował. (mozliwość usunięcia posta przez określoną ilość czasu, np. w czasie 60 min od publikacji)[*]Brakuje mi wątku/-ów pt. "Pytania do redakcji" lub "Pytania do [tu konkretny redaktor]". (tak jak na forum magazynu CD-A, .[*]Brakuje mi samych redaktorów magazynu na forum. (żadnej interakcji i integracji redaktorów z czytelnikami pisma)[/list]
    detoks, 2012-02-03 21:27:32
    zgłoś
    \'silver\' napisał(-a):Wiadomo ze nie szkodzą, ale lepiej zaczynać bez suplementów, nie dla zdrowia czy formy. Poprostu zeby zrozumieć że dieta to podstawa.I zgadzam się co do tego. Dieta to absolutna podstawa, a już szczególnie wtedy, gdy zależy nam na 6 czy 8 paku. Sam wydaję niemałą fortunę na jedzenie.
    detoks, 2012-02-03 21:39:05
    zgłoś
    \'silver\' napisał(-a):Redaktorzy mają pełne rece roboty, a nie jest ich wybitne grono, a jeszcz emieli by tu siedzieć?A redaktorzy magazynu CD-Action nie mają? Byłoby miło, gdyby można było zapytać o coś redaktora lub z czymś się nie zgodzić na Forum Dyskusyjnym magazynu Men's Health. 
    detoks, 2012-02-03 21:45:25
    zgłoś
    \'ToY napisał(-a):Możesz pytać Nas, moderatorów od tego jesteśmy Ech, chyba nie czujecie klimatu... Chciałbym móc tu popisać z moim ulubionym redaktorem (tajemnica który to), wyrazić uznanie za jakiś jego materiał czy dowiedzieć się czegoś o nim samym, i w końcu zwyczajnie zapoznać się.
    detoks, 2012-02-03 21:58:23
    zgłoś
    \'ToY napisał(-a):Znasz ich imiona i nazwiska żyją i istnieją na FB więc szukaj, pisz, pytaj  Wtedy byłoby to już nękanie, myślę. Ale redaktorzy mogą spać spokojnie - nie zamierzam tego robić.
    detoks, 2012-02-03 22:47:50
    zgłoś
    \'Detoks\' napisał(-a):[list][*]Brakuje mi możliwości usunięcia własnego posta, gdy przykładowo mi się zdublował. (mozliwość usunięcia posta przez określoną ilość czasu, np. w czasie 60 min od publikacji)[/list]Jako alternatywę można też włączyć łączenie kolejnych postów (jeden pod drugim) napisanych przez tego samego użytkownika, np. przez okres 15 minut. Dzięki temu każdy użytkownik mógłby po prostu wyedytować swój post - skutek taki sam.
    detoks, 2012-02-04 19:56:44
1 ... 3 4 5 ... 300
STRONA 4 z 300
REKLAMA