REKLAMA

Profil detoks

zgłoś
    Prostata - najbardziej męski gruczoł
    sok z granata ma wiele właściwości m.in: działa  przeciwko wolnym rodnikom, procesom zapalnym, a także chorobom serca i układu krążenia o podłożu miażdżycowym i zakupiła mi 100% sok z granta grante, fajny delikatnie cierpki  słodko kwaśny sok ;)Sratatata. Ot, caly moj komentarz.
    detoks, 2016-03-17 02:35:40
    zgłoś
    NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY-jak schudnąć?
    Od kiedy ostatniemu pro pisowskiemu moderatorowi podziekowano za dlugoletnia wspolprace autoreklamy staja sie tu powszednie.
    detoks, 2016-03-18 17:17:34
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa - PYTANIA
    Przyznać się, kto będąc na ŻO zasówa z wagą gdzie się da, czy lecicie na oko.Ja na oczko i lustro, ale przeciez nikt nie broni wazyc, to nic zlego. Na tym modelu zywienia trzeba uwazac na ilosc zjadanego \"budulca\", czyli bialka i weglowodanow. Ja z wrodzonego lenistwa czesto nie mam ochoty na dzwiganie zelastwa, za to jesc lubie i nierzadko przesadzam z iloscia bialka i cukru. Potem robie post, zeby brzuch sie z powrotem schowal. Radze tez znac umiar z iloscia tluszczu w posilku, bo nadmiar bywa bolesny. Gdy sie przedobrzy z tluszczem w posilku, tedy lepiej wyjsc sie przebiec czy cos...
    detoks, 2016-03-18 21:36:08
    zgłoś
    Ale Judasze,ante:\"The Abductee\" nie chcemy WAS!!!Ale nic nie zrobisz. Poza tym sprawiles mi przykrosc tym wyznaniem. Mnie Cie zal bylo, gdy najpierw wykopano Cie z forum dobradieta, a pozniej z forum dr-kwasniewski. :<Uwazam, ze mimo Choroby Downa masz prawo do pisania belkotu przynajmniej na jednym forum i ciesze sie, ze wciaz tu jestes. ;]
    detoks, 2016-03-18 22:36:07
    zgłoś
    Satyra polityczna
    Co ty chłopie wciskasz? Przecież ISIS rośnie na plecach USA, Izraela i Arabii Saudyjskiej!A Ty swa \"wiedze\" to skad czerpiesz? Z Russia Today? Czy z polskich serwisow pseudo informacyjnych przesiaknietych nacjonalizmem oraz uniofobia? I urojeniami o Polsce przewodzacej grupie biednych, zacofanych panstw wyszehradzkich, naturalnie. (:W interesie Putina, tak samo jak tzw. \"eurosceptykow\", eufemistycznie ich okreslajac, jest gra na rozbicie UE, wiec ta jego ledwie zakonczona walka z terrorystami dotykala najbardziej innych, a nie samego IS. \"Jego\" naloty bombowe zwiekszyly tylko liczbe \"azylantow\" uciekajacych do Europy. I w tym sensie mem [member=Asteroid] jest trafny.Wrogiem Europy nie jest Ameryka, tylko Rosja. Ameryka i UE na wzajemnym handlu robi dobry biznes. Nie po to Amerykanie wykoncypowali UE, by teraz dazyc do jej upadku.PS Brakuje mi \"Wiadomosci\", ktore zastapione zostaly perelowskim Dziennikiem Telewizyjnym na Jedynce o 19:30, gdzie od stopnia rzadowej propagandy az na wymioty czlowieka zbiera.
    detoks, 2016-03-20 15:29:08
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Witam.Mam pytanko. Czy przy tych wszystkich założeniach diety mogę stosować przedtreningówkę i kreatynę?Bez znaczenia, bo caly watek to ogolnie farsa. Poplatanie z pomieszaniem. Placebo.Jeden z drugim naczytali sie o tym, jak to \"tluszcze spalaja sie w ogniu weglowodanow\" i wykoncypowali okresowe napychanie wora weglowodanami, aby cos tam, cos tam. Szkopul w tym, ze tak jest tylko przy metabolizmie/syndromie \"korytowym\", o ktorym tu mowy nie ma. Jest czysta wysokoweglowodanowka z okresowym szokowaniem organizmu wysokoweglowodanowka.zrób tygodniowy bilans - 2 dni w tygodniu ładowanie węglowodanami na full + 5 dni po 30g i podziel to przez 7. Wyjdzie Ci całkiem przyzwoita ilosć węgli na dzień xD Tylko że wiesz, tu chodzi o podkręcenie hormonalne, efektywne \"zarządzanie\" glikogenem, cała istota diety anabolicznej...Od dawna sie smieje, ze na mase najlepsza jest dieta miazdzycowa/cukrzycowa, jesli przyjac to ich \"podstawowe prawo biochemiczne\". A oni probuja i probuja, i skonczyc nie moga glosno obwieszczonego nowego watku o \"diecie anabolicznej\" ze 3 lata temu.Wkrótce kontynuacja wątku tłuszczowego, o diecie anabolicznej, mam nadzieję że się cieszysz, kolejny kontrowersyjny (dla was) temat, dzięki któremu będziecie się mogli wykazać (poza forum KFD, dr-kwasniewski, DobraDieta...etc) i nałapać kilka punkcików ^^A temat diety anabolicznej, jego robocza wersja jest omawiana w kuluarach MH, więc badź spokojny, pojawi się. Nauczymy Cię poważnie mięśnie robić.Najlepiej zredagowana \"diete anaboliczna\" (nazwijmy ja tak) masz w tym i w tym poscie.A dla tego tutaj przyklejonego \"czegos\" najlepszym miejscem bylby dzial \"Smieci\".
    detoks, 2016-03-23 00:20:48
    zgłoś
    Czy ta dieta jest dobrze ułożona?Jak na watek, w ktorym ja zamieszczasz, i na jej zadanie, to jest fatalna. Nieporozumienie jakies.
    detoks, 2016-04-01 03:16:52
    zgłoś
    \"Salata\" napisał(-a):Gdyż, ponieważ. Nie każdemu psu Buzek i nie wszystkie diety LC to diety Kwaśniewskiego. To jest forum, gdzie każdy może żądać pytanie i oczekiwać merytorycznej odpowiedzi, a nie trolowania.Odpowiedz na kazde pytanie nt \"diety tluszczowej\", i ogolnie tego z czym co sie je, znajdziesz wsrod moich 3145 postow. Nie ma potrzeby bym wiecznie udzielal tych samych odpowiedzi. I tu nie chodzi o \" diete Kwasniewskiego\" czy jakies \"lol karbowe\" (choc myslales pewnie o HFLC) wymysly tylko o procesy biochemiczne.Gdybym nadal bawil sie w zywieniowego zbawiciela, tedy musialbym nierzadko komentowac Twoje posty, bowiem czesto przyprawiasz je solidna dawka mitologii zywieniowej, jak tu przykladowo:\"Redukcja wymaga deficytu(...)\". A wiec patrzac po Twojemu od drugiej strony: \"masz brzuch, bo za duzo kalorii jadles\".Zeby nie bylo, ze jestem niewiadomo jak nieczuly i okrutny, to podpowiem, ze w podanym jadlospisie jakosc i ilosc substratow jest niewlasciwa, a wysilek fizyczny wcale nie musi pomagac w redukcji. ;-]
    detoks, 2016-04-01 10:34:05
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Dzięki za wcześniejszą odpowiedź.Spoczko, po paru dniach widac ktoras z ciot majacych dostep do konta moderatora z sylwetka z fotoszopa sie zreflektowala, ze obsmialem caly ten watek i usunela moj post. Dlatego nie warto tu nic pisac. A ciotowi eksperci od usuwania niewygodnych postow i od okresowego napychania wora weglowodanami na diecie tluszczowej - bo z wyjatku na korycie uroili sobie \"podstawowe prawo biochemiczne\" - niechaj dalej probuja splodzic zapowiedziany watek o \"diecie anabolicznej\".
    detoks, 2016-04-11 04:11:23
1 ... 298 299 300
STRONA 300 z 300
REKLAMA