REKLAMA

Profil detoks

zgłoś
    Skuteczny sposób na spalanie tłuszczu!
    Jak ma to być trening interwałowy inny niż pływanie czy bieganie, tedy proszę bardzo:Cała seria "Beat Me Down" - odcinków jest 6 (sic!). Wyżej prezentuję [u]tylko pierwszy[/u] z nich. Resztę sobie sami znajdziecie, jak będziecie chcieć.Inny taki trening z serii "Be a 10 in 2010":To treningi od Scotta.Ale kocham metody treningowe Jeffa, od niego: (zabójczy trening, polecam! ]:->) (przyjemny trening, polecam!)Zatem, jak widzicie, jest z czego wybierać.Podpatrujcie najlepszych a nie bóg wie kogo. Kanały Jeffa i Scotta na YT to kopalnia wiedzy. Tak jak i sam magazyn MH. ;-)
    detoks, 2012-02-01 20:17:45
    zgłoś
    Skuteczny sposób na spalanie tłuszczu!
    \'mocni\' napisał(-a):Kolego przykro mi z powodu Twojej frustracji i kompleksów.Trzymam za Ciebie kciuki!Dasz radę!A reklamuj sobie swoją stronę, jedną z tysięcy takich... Ja tylko pokazuję, że są znacznie lepsze źródła.
    detoks, 2012-02-01 20:48:39
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    Mój treningowy niezbędnik przyrządowy do ćwiczeń w domu wygląda tak:[list][*]Sztangielki (4x 20Kg) - [*]Drążek rozporowy -
    detoks, 2012-02-01 21:34:09
    zgłoś
    Trening siłowy w domowych warunkach - film
    Aż żem się pokusił i obejrzał pierwszy film zatytułowany "Trening siłowy w domowych warunkach". Po tym co zobaczyłem drugiego wolę nie oglądać.\'sjk\' napisał(-a):Dzięki za Twój wpis oraz filmy, super ciekawy materiał, szczególnie dla osób takich jak ja tzn. nowicjuszy. Widzę, że masz dużą wiedzę w tym temacie(...)Zatem pytam się, czy to ma być ponury żart? Czy to forum czytelników magazynu Men's Health czy Shrek Health?Nie chcę być okrutny, ale ten teatrzyk aż się prosi o skomentowanie, bo mam nieodparte wrażenie, że wszyscy trzej koledzy są kolegami, bo innego wytłumaczenia tu nie znajduję.Otóż chyba każdy facet, który miał przed nosem choć raz w życiu MH'a, na pierwszy rzut oka widzi, że na wspomnianym filmiku widzimy typowego Ogra prezentującego w sumie, bodaj, 10 (sic!) ćwiczeń angażujących klatkę piersiową i niby 4 (sic!) angażujące plecy. Niby, bo filmowy model nie ma bladego pojęcia o podciąganiu się. Nie wiem czy w ogóle pamięta, że ma owe plecy. Tak maltretował same łapy i klatę, że jego sylwetka wygląda karykaturalnie a podciąganie komicznie - huśtanie nogami i bujanie ciałem. Tedy nawołuje: Przestań znęcać się nad swoim ciałem, nie pogłębiaj dysproporcji między klatką piersiową a plecami.Podsumowując, niech sylwetka świadczy o jakiejkolwiek wiedzy. Ja tam widzę osiłka, wybaczcie.
    detoks, 2012-02-02 19:37:22
    zgłoś
    Ja rozumiem, że szukasz akceptacji, ale... nadal widzę napompowanego Ogra. Co Ci po tych mięśniach jak nie masz sił podciągnąć na drążku rzyci przynajmniej 20 razy.I naprawdę nie ma czego podziwiać, to nie jest ładne... Jak napisałem wcześniej - karykaturalne.Niemniej jednak rozumiem, że Ty możesz tego nie widzieć. Dwa różne światy.
    detoks, 2012-02-02 20:17:36
    zgłoś
    Czy jestem w stanie w pół roku nauczyć się bardzo dobrze pływać?
    Jak pływać kraulem to tylko jak Michael Phelps. Pamiętaj, że Twoje ciało w wodzie musi być proste jak strzała. Od głowy po stopy. Ćwicz pracę nóg - nożyce pionowe. Wyobrazaj sobie, że masz pod sobą piłkę gimnastyczną, którą musisz przeciągnąć pod sobą. Wyciągaj prosto rękę jak najdalej, żeby przedłużyć fazę ślizgu.
    detoks, 2012-02-02 20:41:15
    zgłoś
    Dałem i koniec dyskusji.
    detoks, 2012-02-02 21:40:25
    zgłoś
    \'mocni\' napisał(-a):No to sprawa jasna.Trzymasz formę!Nie kpij z grubasa, bo koniec końców i tak wróci do perfekcyjnej sylwetki. A Ty nie, bo siebie nie widzisz. Nie umiesz spojrzeć na siebie z boku i obiektywnie.
    detoks, 2012-02-03 08:25:26
    zgłoś
    \'Brylant\' napisał(-a):Detoksszkoda, że to nie Ty na tych zdjęciach- więc może, że tak powiem idź sobiez tego forum na jakieś inne- np. Bravo?tutaj poziom jest za wysoki jednak , w dalszej perspektywie źle byś się tutaj czuł Brylant, a Ty kto? Adwokat diabła?... Że tak powiem: idź sobie pooglądać książki, np. do biblioteki.Ja tu się nijak nie muszę czuć, a Ty mi oszczędź, proszę, takich infantylnych aluzji.Co do zdjęcia... Dać się wciągnąć do zawodów na "zdjęcia posągowe" nie zamierzam. Tym bardziej, że nie wyznaję kultu ciała nieruchomego i przerysowanego, czyli kupa mięśni a, de facto, zero mocy (a nick 'mocni'). Jak rzecze maksyma kulturysty:"Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie idź jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".To nie jest coś, co promuje Men's Health. Zatem, nie ja powinienem czuć się tu źle, ale wszyscy posągowi "sportowcy" bez realnej kondycji, dla których liczy się wielkość mięśni i sama celebracja ciała.
    detoks, 2012-02-03 18:56:42
    zgłoś
    \'Brylant\' napisał(-a):(...)czytać także nie lubię To się akurat rzuca w oczy.spójrz na sprinterów jak wyglądają a jaką mają sprawność! ok?Ja jestem sprinterem dla Twojej wiadomości - urodzonym. I nie wiem, co ma mieć jedno wspólne z drugim. Sprinterzy nie mają nadmuchanych mięśni.Ultimo -moja jak to napisałeś infantylna aluzja trafiła do Ciebie gdyż wyznaję zasadę, iż jak z kimś rozmawiam staram się wyrażać na jego poziome tak aby zrozumiał- oszczędzam czas obu stronom  To uważaj, bo i ja pójdę za Twym przykładem i dopasuje swój idiolekt to Twego. a na koniec dodam, że oboje bezsensownie spamujecie i nic nie wnosicie na forum-radze przestać bo juz rano zasugerowałem adminowi o Wasze usunięcie z forumwięc przemyślcie to Może i ja zasugeruję adminowi, że winien dobierać stranniej moderatorów.
    detoks, 2012-02-03 19:28:47
1 ... 2 3 4 ... 300
STRONA 3 z 300
REKLAMA