REKLAMA

Profil detoks

zgłoś
    Dziewczyna nie puszcza mnie do kolegi ? ...
    No proszę Anak dał upust swoim emocjom wyszczekał się jak przystało na rozchwianego emocjonalnie chimeryka :D słabiutki charakterek, sory a właściwie to jego brakJesteś sfrustrowany i cóż prawda w oczy koleKochany, o czym Ty bredzisz? Nie nawyklem do wstawiania glupawych usmieszkow, a Ty sobie roisz w glowce, ze wywolales u mnie jakies inne emocje niz rozbawienie?Doobrze znawco, ale nie chodzi o to z kim powinien spędzić czas a o to żeby nie dał sobie wejść na głowę lasce która go testuje.Naprawde przykro Cie czytac, Misiu. Jakas dziewczynka musiala chyba bardzo zmielic Twoje biedne serduszko. Naczytales sie moze i dobrych rad, lecz niestety ciagle nie ogarniasz, ze na wszystko jest wlasciwa pora i miejsce. Dorosnij, dzieciaku, zacznij rozrozniac rzeczy wazne od tych bez znaczenia. Nie licz, ze u jakiejkolwiek rozgarnietej dziewczyny zyskasz szacunek za boj o spedzenie urodzin z 4 chlopcami w zamknietym pokoju. Pomieszalo Ci sie wszystko w makowce, przeczytaj poradniki z cyklu \"od misiaczka do Indiany Jonesa\" raz jeszcze. I nastepnym razem tocz boj o przeplyniecie wplaw morza w urodziny, a nie o byle imprezke. Litosci.
    detoks, 2016-03-02 00:55:06
    zgłoś
    Dziewczyna nie puszcza mnie do kolegi ? ...
    To ty siedzisz po nocach i odszczekujesz się, rzucając na dodatek wyzwiskami, co bardziej pasuje do rozhisteryzowanego pizdusia a nie rozbawionego człowiekaKochasiu, gdy teraz zaczynam pisac ten post na moim zegarze jest 9:08 PM. I nie badz smieszny z tymi wymyslami. Akurat ja od dawna nikomu tu nie naublizalem w przeciwienstwie do Ciebie chlopczyku. Za jeden mocno obelzywy post do mnie to Ci wp*****l powinienem spuscic. Dobrze, ze przynajmniej mod go zdjal. zważywszy na tym że nic mądrego do powiedzenia nie maszIdioto drogi, nie badz smieszny, prosze. Ja tu przez tych kilka lat swoje juz napisalem, nie w jednym temacie. I juz nic nie musze, edukowanie polglowkow juz mnie nie rozpala. Ty tu swiezutki jestes, a do tego plodzisz glupawe rady w dziale opuszczonym przez samcow alfa ze 2 lata temu, bo ilez mozna w kolko o tym samym pisac? Obecnie traktowanym jako kacik humorystyczny forum. I gotow bylbym pomyslec, ze w tym watku zarty sobie stroisz wespol z innymi, gdybym nie wiedzial zes zwyczajnie glupi i dajesz rady smiertelnie powazne. Niestety ale to ty nadal nie ogarniasz co ja oraz inni ludzie w tym temacie chcieliśmy przekazaćZrobie ten jeden wyjatek i potraktuje forumowy kacik humoru na powaznie, choc nie powinienem, bo to dzialanie na szkode doboru naturalnego. Glupi nie powinni zyskiwac partnerow do rozmnazania sie. Ale niech bedzie, wyloze Ci to, co dla mnie jest oczywistoscia, a dla Ciebie wiedza chyba tajemna: kobiete najbardziej odrzuca impotencja faceta, szczegolnie zyciowa.Czytam post otwierajacy watek i bije mnie po oczach wyznanie autora, iz:No i nie zaprosił mojej dziewczyny, bo to jest u niego w pokoju i zmieści się max 5 osób. Jak wezmę moją Anie, to inni też wezmą swoje, więc no nie da rady. Kumpel się nie zgodził...Takiego szczerego wyznania zadna rozsadna kobieta nie chce slyszec. O kobiecie swiadczy to, jakiego mezczyzne wybrala. Kobieta nie chce wiedziec, ze facet czegos nie mogl zalatwic. To malo meskie... aseksualne. Kobiecie juz lepiej powiedziec: \"Nie zabiore Cie, bo taka podjalem decyzje, Kochanie.\" To ja wk***i, moze zrani, ale nic poza tym.Nizej, pod postem autora, czytam zabawne rady pozostalych, jak to koles ma grac \"samca alfa\" i niby zyskac respekt, gdy juz na to za pozno, bo wyszla impotencja (niemoc) w dzialaniu, bo to ow kumpel rozdaje karty, mowi jak ma byc. No psiamac, jego urodziny, a on nie zdolal powiedziec: \"Sluchajcie, moje urodziny i moje prawo zabrac dziewczyne, albo to zrozumiecie, albo sie walcie. Chce w prezencie na urodziny miec tu swoja dziewczyne.\" Zeby nawet takie prostej rzeczy nie umiec zalatwic? Dojrzalej i zdrowo myslacej babce zapala sie czerwona lampka, a wagina sie zaciska.Bez obaw, smucic sie bynajmniej nie bede, jesli i po tym nie pojmiesz, co sie naprawde liczy dla kobiet, maly macho-misiu-pysiu.A gdy wysylam ten post jest juz 9:54 PM na moim zegarze. A o Twym ogarnianiu kobiet swiadczy wlasnie fakt niedostrzegania takich wlasnie subtelnosci w czyichs poczynaniach. Dobranoc.-----Jeszcze jedno. Misiaczkom czesto sie wydaje, ze to co sie stalo, to dlatego, bo za rzadko stawiali na swoim, za czesto ulegali, a prawda jest taka, ze misiaczki czesto nie ogarniaja kiedy pomijac pewne fakty. Kiedy zawrzec gebe i nie wyjsc na macho-impotenta.
    detoks, 2016-03-03 03:54:46
    zgłoś
    Biała wydzielina z pochwy, czy mogła to być sperma?
    Dodatkowo moja dziewczyna ma podwyższoną temp. 37,2 (chociaż ja tym samym termometrem zmierzyłem to miałem 36,9 ale jestem całkowicie zdrowy) i wahania nastroju.Dodam jeszcze, że trochę pieką ją sutki, chociaż jej się to wcześniej zdarzało.Jedna z moich bylych jak sobie wmowila \"wpadke\", to jej mozg tak sie wkrecil, ze symptomy miala iscie ciazowe. Niech zrobi za 2 tygodnie test ciazowy (nawet i 2 razy) i sie okaze. No chyba, ze juz oboje przezywacie mozliwa ciaze urojona. Mozg czyni cuda.
    detoks, 2016-03-04 02:27:18
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    @[member=imbir], tej calej czarnej magii z dawkowaniem g/kg wagi ciala nie da sie wyjasnic. Tu trzeba wierzyc, mocno wierzyc, ze te wytyczne maja wiekszy sens.
    detoks, 2016-03-06 00:38:28
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa - PYTANIA
    @[member=Goon], przyznam, ze nie bardzo Cie rozumiem, tzn domyslam sie do czego nawiazujesz, ale nie wiem jak to sie ma laczyc z tamtym. Poza tym nie bierz na serio wszystkiego, co pisze, bo ja czesciej robie trolling niz pisze na serio.To co mi cytujesz to elementarz DO. Ja nie jestem ani chorowity, ani stary, wiec dieta optymalna nie dla mnie. =p-----A tak przy okazji, z jakiej ksiazki pochodza te cytaty? Od razu moze rozjasnie, ze w pierwszym cytacie mowa jest o tym, ile gram tluszczu moze przypadac na 1 g bialka w diecie czlowieka szczupleg i, zdaje sie, posunietego w wieku. Czyli w posilku zawierajacym 20 g bialka, moze byc nawet 3,5 razy wiecej tluszczu - 70 g tluszczu. A to jest w teorii 710 kcal z bialka i tluszczu, jeszcze tylko dorzucic weglowodanow i mamy naprawde syty posilek, acz niekoniecznie suty. ;-]
    detoks, 2016-03-10 22:59:26
    zgłoś
    Przypuszczam, ze dla \"posunietego w wieku\", bo stosunek B:T jak 1:3,5 w diecie, ogranicza ilosc bialka. 1 g tluszczu to teoretycznie 9 kcal i zastrzyk energii i sytosci.Nie tyle, co pytalem o cukry proste, co o fakt, ze jedyne warzywo jakie jem na co dzien to kawalek czerwonej papryki, a jedyne owoce to niewielka porcja malin. Opinia na brak warzyw i owocow mnie interesowala tak naprawde. :->
    detoks, 2016-03-11 20:00:33
    zgłoś
    Dieta na Masę mięśniową
    Dobry wieczór, czy byłaby taka możliwość aby ktoś mi opracował dietę?Moglbym Ci rozpisac. Za tysiaczka (1,000 PLN), bo troche robotki z tym bedzie.
    detoks, 2016-03-12 00:52:42
    zgłoś
    Dieta na Masę mięśniową
    Haha, dobre. Dietetyczka w moim mieście może zrobić diętę, wraz z ważeniem za 150 zł.I to jest piekno wolnego rynku, kazdy moze przebierac. ;] Ja tylko przedlozylem swoja propozycje. ;]
    detoks, 2016-03-12 22:58:07
    zgłoś
    ogranicza ilość białka ze względu na to że człowiek się po prostu nasyci T tak?Tak.
    detoks, 2016-03-14 10:59:44
    zgłoś
    Ogólnie kaszanka i salceson głównie ze względu na zawarte w nich żelazo. Po kilku tygodniach już wprowadziłbym rotację.Szyny kolejowe bylyby lepsze, jesli idzie o zawartosc zelaza.
    detoks, 2016-03-14 11:08:17
1 ... 298 299 300
STRONA 299 z 300
REKLAMA