REKLAMA

Profil detoks

zgłoś
    Dieta tłuszczowa - PYTANIA
    Po jakim czasie stosowania poprawnie ŻO uzyskuje się ponadprzeciętną sprawność umysłu?Choc podejrzewam, ze bawisz sie w trolling (nie mam nic przeciw, sam to robie czesto i gesto), to mimo to wyjasnie co nieco, bo nie brakuje ludzi wyznajacych religie \"optymala\" z powodu niezrozumienia. Ludzie ci naplodzili w Internecie mase urojen, niby w zgodzie z tym, co napisal Jan Kwasniewski. Naczytalem sie takich rewelacji sporo.Po pierwsze, nalezy pamietac, ze Doktor propagowal ZO juz przeszlo 30 lat temu, gdy w polskich domach nie bylo Internetu, a Polacy byli nawet wiekszymi cwokami niz dzis. Doktor tez zapewne wykalkulowal, ze najwlasciwsza grupa docelowa diety beda osoby schorowane.I teraz do sedna, przywolana \"ponadprzecietna sprawnosc umyslu\", jak to ujales, to niezupelnie sprawa diety, bo Doktor przede wszystkim podaje proporcje GSO, a wybor czy to bedzie \"dieta tluszczowa\" czy \"dieta weglowodanowa\" pozostawia Tobie. Owszem, bardziej namawiajac do modelu tluszczowego, bo grupa docelowa sa raczej osoby chorujace, nierzadko przewlekle.Tak wiec Doktor piszac o \"poprawie patologicznej czynnosci umyslu\" mial na mysli takich schorowanych ludzi. Ale wazna uwaga. Mozg, jako narzad najwazniejszy ze wszystkich, jest organem uprzywilejowanym i najlepiej odzywianym. Musi byc naprawde bardzo tragicznie z dieta przez dluzszy czas (pobyt w hitlerowkim lagrze, stalinowskim łagrze, slowem - dlugi okres glodu), azeby w koncu i mozg nie mogl sie \"wyzywic\".Gdy sie nie choruje, a pozywienia (zwlaszcza produktow odzwierzecych) nie brakuje w diecie, wowczas nie ma znaczenia dla czynnosci mozgu jak sie zywisz - on zawsze \"zasiada do stolu\" pierwszy i wybiera \"najsmaczniejsze kąski\" dla siebie.
    detoks, 2016-02-24 05:59:00
    zgłoś
    Trądzik,pryszcze,wypryski
    Zaraza, a ja myslalem, ze naczelna przyczyna \"tradzikowych genow\" jest \"balagan metaboliczny\" wynikly z siusiakowej diety. I ze trzeba po prostu skorygowac owy sposob odzywiania sie.
    detoks, 2016-02-24 06:05:23
    zgłoś
    ja bym się tak z tej patologicznej czynności umysłu nie śmiałNikt tu sie nie smieje. ubogie pastwisko robi z ludzi niewolników swojego ciała i umysłuTam powyzej skupilem sie tylko na tym, jakim mozg jest bogato ukrwionym narzadem. Choroby natomiast sa spowodowane miejscowymi zaburzeniami w polu elektromagnetycznym organizmu. Te zas wynikaja z takiego, a nie innego dostosowania metabolicznego, ktore z kolei wynika z indywidulanej diety czlowieka.Ubogie pastwisko to znaczny nadmiar weglowodanow w stosunku do bialka. Czlowiek lubi pojesc sobie slodycze i inne produkty roslinne, w ktorych bialka jest niewiele. Natomiast brak w jego diecie dostatecznej ilosci bialka. Tu nierzadko pojawiaja sie problemy psychiczne.
    detoks, 2016-02-24 18:06:49
    zgłoś
    ŻO eliminuje niedoboryJakie, czego niedobory? Mowisz o witaminach i mineralach? W tym wypadku ZO (dieta tluszczowa) niczego nie eliminuje, po prostu zmniejsza zapotrzebowanie organizmu na owe.
    detoks, 2016-02-24 18:30:21
    zgłoś
    Dziewczyna nie puszcza mnie do kolegi ? ...
    WitamJestem z dziewczyną od roku. W ten weekend mam urodziny. Początkowo chciałem zrobić urodziny u siebie, ale rodzice się nie zgodzili, wiec kolega zaproponował, że możemy zrobić długo wyczekiwaną imprezę u niego. No i nie zaprosił mojej dziewczyny, bo to jest u niego w pokoju i zmieści się max 5 osób. Jak wezmę moją Anie, to inni też wezmą swoje, więc no nie da rady. Kumpel się nie zgodził...Problem jest w tym, że mojej dziewczynie nadal wydaje się, że to moje urodziny i obwinia mnie, że jej nie biorę. W piątek się nie chce spotkać, bo ma coś do roboty ( może przełożyć, nic ważnego, ale. ... ) w sobotę nie, bo będę miał kaca i ona nie chce się ze mną użerać, a w niedziele jedzie na zakupy. Obraziła się i grozi, że jak pójdę to ze mną zerwie. Mówi, że dla mnie koledzy są ważniejsi od niej, a tak przecież nie jest ....Niby nic takiego, ale jednak...Co mam robić ?Wspomnę tylko, że obaj jesteśmy pełnoletni.Ale ja tez postaraj sie zrozumiec. Nie byloby lepiej impreze urodzinowa u kumpla zrobic innego dnia, a urodziny spedzic z dziewczyna? Zarazem przekonalbys sie czy chodzi jej o ten jeden dzien Twoich urodzin czy ma obiekcje co do imprezy u kumpla.Z radami anonimow na forach uwazaj... Nigdy nie wiesz kto Ci radzi. Mozesz miec cos czego \"wujek dobra rada\" juz nie ma. Mowa o dziewczynie. Potem sam bedziesz doradzal na forach trzepiac w samotnosci.
    detoks, 2016-03-01 16:32:12
    zgłoś
    jak na diecie japońskiej tolerowany jest cukier słodycze chleb? co można zaproponować osobie która się bez nich nie obejdzie ( nie wchodzmy w gadke dlaczego tak po prostu) ŻO jest nie możiwe dlatego myślałem że japońska bedzie najlepsza Chleb z pelnego przemialu/razowiec/pelnoziarnisty jest okay. Niewskazany jest chleb z maki \"oczyszczonej\", bo bialka w nim niewiele. Na ilosc cukru i slodyczy trzeba uwazac, by w diecie nie bylo zbyt wiele \"cukru\" w stosunku do bialka. Trzeba pilnowac sugerowanej proporcji b:w:t dla modelu weglowodanowego, po prostu.
    detoks, 2016-03-01 20:33:26
    zgłoś
    Biała wydzielina z pochwy, czy mogła to być sperma?
    Akurat moja czarodziejska krysztalowa kula jest w serwisie, wiec nie pomoge... Ale ja bym sie nie przejmowal, to raczej jej \"soczek\".
    detoks, 2016-03-01 20:40:15
    zgłoś
    To się nazywa powrót Anaka - naczelnego trolla tego forum, który kiedy ma \"gorsze dni\" wyrzuca swoje frustracje i żale do świata tutaj, pisząc od czasu do czasu w tym dziale takie bzdury jak wyżej. Być może w dziale treningowym zabrakło weny do pisania, być może został obrzucony błotem przez innych, co nie jest dziwne skoro za bardzo nie zna się na niczym a kiedy nie ma racji i nikt mu nie przyklaskuje to wtedy obraża innych.  Mlodziutki polglowku, co tak Cie zbulwersowalo, he? Przeciez mamy prawo sie roznic. Ja, na ten przyklad, wolalbym spedzic urodziny ze swoja dziewczyna i dostac prezent od niej. Ty, rozumiem, wolalbys zamknac sie z czteroma chlopcami w ciasnym pokoju i... nie wnikam co bys tam z nimi robil. =] I oczywiscie nazwalbys to \"impreza\". bo to jest u niego w pokoju i zmieści się max 5 osób. -------- Jakie to przykre że musisz walić w samotności konia, biedaku. Jak nie będziesz tak \"radził\" jak wyżej to może nie będziesz już musiał Chyba uderzylem w stol i...  No sorry, skad moglem wiedziec? Ogolnie sugerowalem, bez nickow.PS Ja po prostu widze, ze od pewnego czasu forum to zalala plaga takich szczylow jak Ty bez zyciowego doswiadczenia, za to z glupawymi radami.
    detoks, 2016-03-01 20:48:59
    zgłoś
    No... I nikt tu nikomu nie broni realizowac swoich fantazji w dniu urodzin. Wolisz zabawe z 4 kolegami w jednym pokoju zamiast swojej dziewczyny? Okay... Co kto lubi. Chcecie to tam w piatke w tym jednym pokoju bawcie sie chocby i w pociag. Nie mnie oceniac. Tylko dziewczyna biedna, szkoda jej.
    detoks, 2016-03-01 21:24:32
    zgłoś
    A czemu ma odpuścić imprezke ? Bo jego Pani tak powiedziała ? Facet chce się z nią spotkać na weekend, ale ta wymyśla.1. To sa jego urodziny. Wyjatkowy dzien w roku i doskonale rozumiem niezadowolenie dziewczyny.2. Jest wielka roznica miedzy wypadem z kumplami do Las Vegas z okazji urodzin, a \"imprezka\" w pokoju. I naprawde nie rozumiem o co tu walczyc. Dziewczyna jest szpetna czy co?3. Po \"rozterce\" autora domyslam sie, ze dziewczyna jest don podobna skoro sa razem. Jestem pewnie o dobre 10 lat starszy i pewnie ciagnie mnie do twardszych babek... W kazdym razie u mojej za zrobienie kwasu z powodu takiej watpliwej atrakcji (mowa o tej kameralnej pokojowej imprezce) mialbym przewalone i vice versa, gdyby ona odstawila taki numer.4. Nauczcie sie lepiej kalkulowac, bo robienie kwasu z powodu przecietnej \"impezki\", ktora rownie dobrze moglaby sie odbyc dzien przed lub po, to przejaw pierdolatosci i braku pomyslunku. Nie rozumiem jak mozna olac partnera w dzien urodzin... Mozna tak mmilo spedzic dzien we dwoje...
    detoks, 2016-03-02 00:30:58
1 ... 297 298 299 ... 300
STRONA 298 z 300
REKLAMA