REKLAMA

Profil detoks

zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    \'Sprive\' napisał(-a):Wszystko zależy od tego jak masz zbilansowaną diete,a o reszcie niech się wypowiedzą bardziej zorientowani w temacieOczywiście, że można. Jeśli płatki owsiane to najlepiej górskie, błyskawicznych unikaj. Jeśli mleko to najwyżej o zawartości 1,5% tłuszczu.
    detoks, 2012-01-29 13:40:20
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    To i ja się o coś spytam, bo zaciekawił mnie ten wszędobylski trening brzucha abs2...[img]http://www.abs-ii.pl/abs-ii%20(13).jpg[/img]O co im chodzi na powyższych zdjęciach? Bo tak to ja się właśnie wyginam, niestety... Dlatego, że mam słabe mięśnie brzucha. Czemu niby, podług nich, tak jest poprawnie, hę?
    detoks, 2012-01-29 15:25:47
    zgłoś
    Opinie ogólnie ;) sylwetka/plan/dieta
    \'jelcz19\' napisał(-a):Hej może zacznę od tego,że powiem jakie są moje cele:) Zależy mi na umięśnionej ale w miarę szczupłej sylwetce.Dużo treningów opiera się u mnie na bieganiu ponieważ gram w piłkę nożną ale robię do tego trening ogólnorozwojowy używając głownie własne ciało jako ciężar.Jeśli ktoś by mógł rzucić okiem i ocenić będę wdzięczny:) Tak przy okazji mam 187 cm wzrostu,waga 82 kg(...)Ale Ty wcale nie ważysz za dużo... 82 kg przy 187 cm wzrostu to... mała waga.Druga część do trening interwałowy zaczynam 7:30 min na rowerze stacjonarnym robiąc 30 sekundowy sprint(ile fabryka dała) i następnie 30 sekund luzu,i tak aż do końca serii następnie mam to szczęście,że mieszkam w bloku na 4 piętrze i następna runda interwału odbywa się biegiem po schodach 10x puls wchodzi na poziom 180 uderzeń na min. :) po wbieganiu znów powtarzam sesje na rowerze 7:30 min i tutaj koniec części interwałowej po czym nadchodzi czas na ćwiczenia siłowe,i tutaj sobie wymyśliłem coś takiego:-Podciąganie na drążku-następnie przysiad z wyskokiem z piłką lekarską 5 kg(tutaj staram się poprawiać dynamikę nóg)-pompki w różnych formach(głownie pompka z wybiciem czyli marynarska co daje też dynamikę w klatce piersiowej)-Przysiady sumo z talerzem 15 kg przy prostowaniu nóg wyskakuję też do góry -uginanie ramion i prostowanie(biceps,triceps)-Wykroki z wyskokiem i zmiana nóg w powietrzuHola!, jak sam napisałeś:Zależy mi na umięśnionej ale w miarę szczupłej sylwetce.I łączysz ćwiczenia siłowe z interwałami? Na dodatek najpierw robisz interwały, a po nich trening siłowy? Myślę, że w ten sposób co najwyżej zjadasz swoje mięśnie, po takiej katordze na pewno większe nie będą. Krótki trening interwały rób 3x w tygodniu, ale w dni nietreningowe.Co do Twoich ćwiczeń...Podciąganie - plecy i łapy.Przysiad z piłką lekarską, z talerzem i wykroki - 3 ćwiczenia na nogiPompki - klata i łapy.uginanie ramion i prostowanie - po co znów łapy?Jedno mogę powiedzieć - nogi musisz mieć już teraz niczego sobie. Dajesz im ostro w kość. Pozazdrościć.I tutaj mam zapytanie wymyśliłem sobie coś takiego jeśli chodzi o trening siłowe,żę będę robić na początek każde ćwiczenie po 15x w 3 obwodachPsiamać, to co to ma być za trening? Na pewno nie na masę, na pewno nie na siłę. Aha! Na rzeźbę! A jest już z czego rzeźbić?Ma to na celu poprawe wydolności po taki obwód zalicza się do treningu HIT czyli maskara,serce wali jak głupieTo zacznij chodzić na basen i kolejne 25 czy 50 metrów przepływaj coraz szybciej...Co Wy na to?Boję się o Ciebie. Zamęczysz się i umrzesz. :P
    detoks, 2012-01-31 12:35:35
    zgłoś
    Trening siłowy w domowych warunkach - film
    \'mocni\' napisał(-a):Pamiętajcie, aby zawsze poprzedzić trening odpowiednią rozgrzewką i rozciąganiem mięśni.Taa...
    detoks, 2012-01-31 12:58:36
    zgłoś
    Kto mi powie, jaką nazwę nosi 3 ćwiczenie z poniższego filmiku?Nie wiem jak je nazwać... Wiosłowanie ciałem w leżeniu? :P
    detoks, 2012-01-31 13:34:31
    zgłoś
    100 pompek
    \'napompowany\' napisał(-a):Uchwyty do pompek stworzono po to, aby twoje pompki były głębsze i pełniejsze, abyś mógł wykonywać je bardziej stabilnie a co za tym idzie poprawnie. Dzięki uchwytom zwiększą się efekty twoich treningów. Używając uchwytów ćwiczenie są urozmaicane, zwiększa sie zakres ruchu ramion podczas pompek, mięśnie zostaną zmuszone do pełniejszego i głębszego ruchu.Uchwyty redukują obciążenie stawów, jak i stabilizują twoje podparcie uniemożliwiając w dużym stopniu kontuzje.A, bodajże, w najnowszym numerze MH wyczytałem, że badania dowiodły, że te wszelakie uchwyty nic, absolutnie nic nie dają i jest to obojętne czy się ich używa czy nie.PS mocni, napompowani... i kto będzie dziś następny? Kto jeszcze wykorzysta forum MH w celu promowania własnej strony internetowej? Ech, słabe to i nie podoba mi się.
    detoks, 2012-01-31 13:42:04
    zgłoś
    \'marjanusz\' napisał(-a):Menu na przykładowy dzień treningowy.A dni nietreningowe to co? Pies? To co jesz w każdym dniu w tygodniu jest tak samo ważne.Śniadanie: około 9:30(...)Późno jesz śniadanie. Ile Ty przesypiasz?Polub owsiankę ileż można tych jaj pochłaniać...Sałatka: w pracy około 12 i 15(...)Zrezygnowałem z oliwy bo jest zbyt tłusteZrezygnować z oliwy z oliwek... toż to zbrodnia.na trening śmigam na 19 lub 20 wbezpośrednio po treningu olimp x5To smacznego, życzę. kolacja: około 22:30Trening zaczynasz najpóźniej o 20:00... to ile Ty tam siedzisz, że kolacje jesz dopiero o 22:30?Dieta redukcyjna, powiadasz. Chcesz spalać szybciej tłuszcz? Polub ostre jedzenie. Gdzie w Twojej diecie ostre papryczki, gdzie cynamon, gdzie curry, gdzie imbir, gdzie pieprz? I gdzie 2 szklanki zimnej wody mineralnej z rana? Przyszpiesz metabolizm!
    detoks, 2012-01-31 14:09:26
    zgłoś
    Trening aerobowy - wszystko co powinieneś wiedzieć
    \'mocni\' napisał(-a):(...)Zapraszam do oglądania i czekam na ewentualne pytania.(...)Zawsze tak przynudzasz czy to tak niechcący? A wystarczy wklepać w G "trening aerobowy"...
    detoks, 2012-01-31 14:22:56
    zgłoś
    Jak wyrobić kaloryfer?
    \'kelo91\' napisał(-a):Oczywiście że się da. Jestem tego namacalnym dowodem A w którym miejscu, bo nie widzę? Gdzie masz ten kaloryfer?A do rzeczy... przecież korpus jest zaangażowany w większości ćwiczeń... a jak się go chce bardziej zaangażować to wystarczy stanąć na jednej nodze lub przełożyć taśmę oporową przez ciało, wtedy korpus będzie mocno pracował, np. przy nudnym ćwiczeniu na biceps z hantelką, żeby utrzymać nas w pionie i żebyśmy nie polecieli do tyłu.A na deser...
    detoks, 2012-01-31 14:29:37
    zgłoś
    \'marjanusz\' napisał(-a):-Oliwę ubóstwiam, ale ile można. Żarcie doprawiam wyłącznie na ostro, bardzo ostro. Nie lubię chilli, wolę piri piri i pimentę są mocniejsze, carry odpada(rzygam od zapachu). Imbir mi szkodzi, a pieprz jest OK. Mineralną piję całymi dniami.A najlepszy na spalanie jest cynamon, który w oógle pominąłeś, tak przy okazji. (...)około 45 minut trening, 40 minut biegania(...)Kardio zaraz po treningu? Masz jeszcze siłę na bieg przez 40 minut po treningu? To co to za trening? Porzuć to bieganie... Trenuj ostrzej, zwiększ ciężar maksymalny.A co do fajek - wsuwaj marchewki albo pij sok z marchwii.I pamiętaj, najszybciej tłuszczu wcale nie spali nudne 40 minutowe kardio. To nie trening aerobowy jest najlepszy na spalanie tłuszczu a trening interwałowy, czyli w przypadku biegania sprinty przez 20 minut. Nie dłużej.
    detoks, 2012-01-31 22:50:42
1 2 3 ... 300
STRONA 2 z 300
REKLAMA