REKLAMA

Profil 24highflyer24

zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Ja tam w kosza ide se popykać, albo słuchaweczki na uszy i bieganie, z kumplami sie poszlajać, na rower, na siłkę, MH poczytam albo inne gazety sportowe, meczyki koszykówki w HD też mam... już nie wiem co dalej pisać
    24highflyer24, 2009-05-13 19:21:31
    zgłoś
    Programy niezbedne, przydatne, fajne...
    Ja do usuwania trojanów z kompa używam TROJAN REMOVER chyba 30 dni trial ale póżniej normalnie robi szybkie skanowanie i usuwa wirusyhttp://www.simplysup.com/tremover/download.htmlMi się ściągnęło z dowload site 1, nie wiem jak będzie na innych systemach i przeglądrakach
    24highflyer24, 2009-05-13 19:29:56
    zgłoś
    Siłownia czy bieganie?
    Albo Wikipedia albo coś innego albo na serio mamy geniusza bo skoro tak to tez podziwiam Tak poza tym to świetny artykuł o tym czy siłownia czy bieganie zawsze się kłóciliśmy z kumplami kto w czym jest lepszy a tu odpowiedź
    24highflyer24, 2009-05-13 19:49:00
    zgłoś
    brzuszki z obciążeniem
    Trochę o tym czytałem i wiem, że właśnie duże obciążenie, mało powtórzeń w serii zwiększa masę mięśniową a ćwiczenia z własnym ciężarem ciała i dużo powtórzeń wyrabiają rzeźbę. Ale klucz w tym, że aby wyrobić sobie rzeźbę trzeba mieć jednak jakieś tam przyzwoite mięśnie. Także obie te rzeczy się, że tak powiem dopełniają. Pamiętaj również o systematyczności treningów, przynajmniej 2 dniowej przerwie między treningami, odpowiedniej diecie (dostarczanie białek, ograniczenie słodyczy itd.) i różnorodności treningów, a by mięśnie się nie przyzwyczaiły do treningu (robią to średnio po 8 tyg.). Chyba o to ci chodziło, ale jeszcze raz powiem, że to co powiedziałeś pomoże ci zbudować masę mięśniową, zresztą prawie jak każdy trening.
    24highflyer24, 2009-05-14 20:42:54
    zgłoś
    Men's Health: Trener
    Przy okazji tego tematu, mam do was takie pytanie. Mój ociec już 20 lat ćwiczy na pakerni, więc ma doświadczenie, ja już też mam jakąś wiedzę, ale ogromu nie ma. Czy warto kupić "MH Trener" żeby osiągnąć te cele (ćwiczę od roku i na razie własne programy treningowe oraz przygotowane przez ojca mają efekty, lepsza rzeźba, więcej siły, dynamika i masa mięśniowa):-masa mięśniowa-rzeźba
    24highflyer24, 2009-05-14 20:49:00
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Kiedyś to ja NBA żyłem i se meczyki z torrentów ściągałem przez BitCometa i jakoś się coś znajdywało w HD. Ale nie miałem telewizora ani monitora HD. Wszystko pozgrywałem i jak rodzice kupili nowy sprzęt to się nadrabia... nie?? No to tak, ale już nie mam chęci siedzieć na kompie 2 godziny w poszukiwaniu filmów z czego większość jest zawirusowane . Jeden meczyk średnio 1.5 GB.Czasami pójdę też do kumpla on również coś ma i jakoś to jest ale teraz czasu mi brak
    24highflyer24, 2009-05-14 20:59:00
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Aha a w avatarze mam Ripa Hamiltona i Tracyiego McGradyiego z serii filmików "THERE CAN ONLY BE ONE"
    24highflyer24, 2009-05-14 21:00:28
    zgłoś
    Siłownia czy bieganie?
    No tak ale mówią kto TEORETYCZNIE w czym jest lepszy i dosyć ciekawie napisaneA szczerze powiem to myślałem, że w seksie wygrywają biegacze... no pomyłka
    24highflyer24, 2009-05-14 21:03:13
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    Ja to najbardziej lubię luźne T-Shirty, luźne spodnie, do tego lekkie klapki, zegarek sportowy zawsze mam na lewym nadgarstku, bez czapek i jakieś okularki fajne (i tu też preferuję styl sportowy). Bez naszyjników, coś z firm surfingowych (quicksilver, byle tani, o-neill itd.), ostatnio byłem w Egipcie na wakacjach to znalazłem sklep z podróbkami (zresztą tak jak wszędzie u arabów) prawie nie widać że są nieoryginalne a za 3 dolary każda. No chyba 5 kupiłem. Lubię koszulki pamiątkowe z klubów, szkółek, mam taką jedna z Wysp Kanaryjskich ze szkółki windsurfingowej no a spodenki koszykarskie i to tyle...
    24highflyer24, 2009-05-14 21:13:56
    zgłoś
    NBA, PLK, Eurobasket i tak dalej
    Ostatnio jestem zacofany w NBA, czas mi na to nie pozwala, ale w skrócie ktoś mógłby mi przedstawić co i jak w playoffach i ogólnie w NBA
    24highflyer24, 2009-05-14 21:18:47
STRONA 1 z 2
REKLAMA