REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Kiedy ona ma dziecko...

Ona jest super. Mądra, seksowna, wyrozumiała, dowcipna. Tylko... ma dziecko. Jeśli mimo to chcesz nadal z nią być, nie masz innego wyjścia - musisz się z nim zaprzyjaźnić. Jak to zrobić? Oto instrukcja napisana przez psychologa.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-05-28 16:41:23

Ona jest super. Mądra, seksowna, wyrozumiała, dowcipna. Tylko... ma dziecko. Jeśli mimo to chcesz nadal z nią być, nie masz innego wyjścia - musisz się z nim zaprzyjaźnić. Jak to zrobić? Oto instrukcja napisana przez psychologa.

przez ~nest69,
    2012-01-21 18:25:30

taaa... ja nigdy nie zaakceptuje jej bylego. psychicznie to moj najwiekszy wrog i nigdy mu nie podam reki

przez ~venso,
    2012-01-21 18:50:01

Ciekawe.. z jednej strony magazyn stawia na to by być niezależnym samcem alfa.. a z drugiej strony samcem beta, który utrzymuje wybranke i dziecko innego samca. Tyle samotnych kobiet, po co pakować się w życie z kobietą z dzieckiem innego faceta, z wieloma wyrzeczeniami, nigdy tego nie zrozumiem.

przez ~irwin,
    2012-01-28 15:35:42

czyli nigdy milosci nie zrozumiesz?

przez ~venso,
    2012-01-28 19:28:46

\'irwin\' napisał(-a):czyli nigdy milosci nie zrozumiesz?

przez ~onaano,
    2012-02-28 20:52:26

\'Venso\' napisał(-a):Hmm...

przez ~minty82,
    2012-02-28 21:44:59

Ja mialem tez problem z tym jesli to mozna tak nazwac.Lubie dzieci bardzo.Maly ze mna mial doskonaly kontakt ale niestety wszystko zaczelo sie psuc miedzy nami ale to rozmowa nie na teraz....Mial 6 lat.Chodzilem z nim na pilke ,puszczac latawiec itp .Bardzo sie przywiazal do mnie i ja do niego.Takze uwazaj z tym wtedy.Maly jak nie mial ojca i sie nagle pojawisz w ich zyciu prawdopodobnie zostaniesz jego autorytetem jak bylo u mnie.Nie raz slyszalem ze jestem jego najlepszym kumplem.Slowa bezcenne uwierz mi .Zyc...więcej

przez ~arienka,
    2012-08-16 13:04:35

U mnie jest ciut inny problem. Moj chlopak wcale sie nie zrazil, ze sie rozwodze i mam synka. Wiedzial o tym, zanim bylismy razem i nadal chcial tego zwiazku. Jestesmy razem prawie pol roku. On bal sie , ze maly go nie zaakceptuje. Maly szybko go polubil, ale on sam trzyma do dziecka dystans. Sam to przyznal. Jest z tego powodu troche nieszczesliwy, bo chcialby mojego synka pokochac, ale niewiadomo czemu nie umie. Powiedzialam mu, ze pewnie potrzeba na to czasu,bo dla niego to jednak obce dziecko, ale teraz chyb...więcej

przez ~LilPeneros,
    2012-08-16 14:25:51

arienka - spróbuj dać czas swojemu facetowi

przez ~Hrabia Monte Christo,
    2012-08-16 14:27:11

arienka - zróbcie sobie drugie dziecko, tym razem będzie Wasze wspólne.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA