[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Zestresowani Polacy

Często słyszysz, że żyjemy w ciężkich czasach, że kiedyś było lepiej, jakoś spokojniej. Ale jak wyglądają liczby? Czy rzeczywiście stres jest w Polsce tak powszechny? A jeśli tak, to co najbardziej stresuje Polaków?

Przejdź do artykułu
    przez ~Karolina,
    2019-09-25 20:11:51

Nie dziwię się, że tak wielu Polaków ma problem ze spaniem. Sama przez to przechodziłam, ale koleżanka poleciła mi kupno materaca od ViscoTherapy (https://materace-viscotherapy.pl/) i nie dość, że śpię jak dziecko to jeszcze przestały boleć mnie mięśnie i kręgosłup, co pewnie wynikało ze spania na złym materacu. Serio, polecam każdemu kto ma problem z zasypianiem bo wymiana materaca naprawdę bardzo pomaga.

przez ~Justyna,
    2019-10-03 23:13:57

Problem w tym, ze zazwyczaj godzimy sie na taka sytuacje. A przeciez nie ma sytuacji bez wyjscia i jak Ci cos nie pasuje to po prostu zmień prace. Wszystko zalezy od nas. Czujesz ze sie dusisz - zwiewaj. Praca jest w tej chwili. Mnie w medicover przyjeli z otwartymi rekoma - ekipa petarda! W zespole jest nawet kilka osób ktore graja koncerty, nie jest to tylko praca, ale sa tez fajne relacje

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij