[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Zatykanie żył - poznaj mechanizm

Jak to się dzieje, że Twoje naczynia krwionośne ulegają zatkaniu? Jeśli zrozumiesz ten proces, łatwiej Ci będzie uniknąć konsekwencji – zawału serca.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Kapein,
  2019-01-15 18:20:50

  Satyny nie są idealnym rozwiązaniem, mają wiele skutków ubocznych, a jak zaczniesz je brać jesteś na nie skazany do końca życia.

 • avatar zgłoś
  przez ~Olek,
  2019-06-27 11:08:47

  Niestety żyły to nie kanalizacja i nie worek że co zjesz to dostaniesz. Ile cholesterolu trafi do żył jest też regulowane a nie ładuje tam człowiek wszystkiego co zje. (tak samo jest z wapniem - witamina K2 decyduje czy wapń trafi do kości czy osadzi się gdzieś indziej w postaci złogów. Na koniec niezbyt popularna koncepcja ale wklejam dla zainteresowanych. http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C394893%2Cczerwone-mieso-szkodliwe-dla-serca-winne-bakterie.html "cytuję: Bakterie żyjące w przewodzie pokarmow...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA