[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Tuning penisa, czyli większy rozmiar i mocniejsze orgazmy

Chciałem mieć silniejsze erekcje i orgazmy, więc poddałem swój najbardziej osobisty sprzęt dziwnym zabiegom z pogranicza medycyny. Dlaczego? Dobrze, że pytasz. Już wyjaśniam.

Przejdź do artykułu
    przez ~Artur,
    2018-11-15 07:48:35

U nas rozwiązanie tego problemy okazało się bardzo proste. 3 miesiace stosowałem IQman i obecnie bez problemy wytrzymuję 45 minut

przez ~Waldek,
    2018-11-21 21:30:13

Z tego co masz obecnie dostępne na rynku to zdecydowanie IQman uważam, za najlepsze rozwiązanie problemów z potencją.W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony z efektów

przez ~Romek,
    2018-11-24 21:49:59

Moim zdaniem, patrząc na to jakie miałem pod tym względem problemy, a jak dobrze jest teraz, to nie ma obecnie na rynku lepszego środka jak IQman

przez ~Radek,
    2018-11-25 19:03:37

Jak dla mnie IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkem wspomagającym potencję, jaki obecnie mozna kupić, U mnie reakcja organizmu, że tak napisze rewelacyjne

przez ~Beniamin,
    2018-11-28 21:38:27

Dla mnie najskuteczniejszy jest IQman. Erekcja po niej jest bardzo silna i długotrwała.Poprawa nastepuje już po kilkunastu dniach więc nie trzeba rezygnować ze spontanicznego seksu

przez ~Tomasz,
    2019-01-11 20:53:28

Ja też stosowałem IQman i nie ma co pisać i zbytnio sie wywodzić, jak dla mnie nie ma obecnie lepszego i bardziej skutecznego środka pod tym względem

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA