[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk niekoniecznie musi oznaczać przedwczesny koniec Twojego życia seksualnego. Oto historia faceta, który ze sprintera przeistoczył się w długodystansowca oraz sprawdzone patenty, dzięki którym nauczył się, jak zwolnić tempo.

Przejdź do artykułu
    przez ~Wacek,
    2018-09-14 11:02:21

U mnie jak na razie IQman daje pozytywny efekt, już jest znacznie lepiej jak było a jeszcze ponad miesiąc do zakończenia ostatniego zakupionego opakowania

przez ~Janusz,
    2018-09-15 20:06:50

Ja też stosowałem Iqman i jak najbardziej jestem zadowolony z efektu, takich erekcji jak teraz i możliwości zadowolenia żony jak teraz to nie miałem nigdy...

przez ~oziemby,
    2018-09-18 12:39:17

ufam tylko stud pills bo ma w składzie lidokaine. jestem wtedy pewny że mi znieczuli penisa na silne bodźce seksualne.

przez ~Cezary,
    2018-09-26 11:17:31

Zgodzę się co do IQman, moim zdaniem to faktycznie najlepszy obecnie środek bazujący na naturalnych składnikach, jeżeli chodzi o poprawę erekcji

przez ~Adam,
    2018-10-07 21:00:31

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego potencję, jak IQman. W moim przypadku zadziałał rewelacyjnie

przez ~Marek,
    2018-10-31 17:09:13

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

przez ~Emil,
    2018-11-03 20:10:21

Wiadomo ze mężczyźni właśnie przyjmują różne suplementy, jednak z doświadczenia i obserwacji męża wiem ze na pewno warto sięgać po te najlepsze jak IQman.

przez ~Tobiasz,
    2018-11-12 12:29:56

Też stosowałem iqman i uważam, ze jest to jeden z lepszych środków jakie można brać przy tego rodzaju problemach. Mi w każdym razie pomógł i to bardzo, obecnie nie mam już żadnych problemów pod tym względem

przez ~Karol,
    2018-11-15 07:29:46

Ja tez stosowałem iqman i jak dla mnie okaząło się to, że go kupiłem i brałem idealnym rozwiązaniem, erekcja znów jest pełna,

przez ~Marcel,
    2018-11-21 21:36:11

Moim zdaniem nie ma skutecxzniejszego sposobu na poprawienie erekcji jak zastosowanie IQmanSam stosowałem te tabletki i róznica jest potężna

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA