REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Ogień w kroku, czyli zapalenie prostaty

Zapomnij o jeździe na rowerze, siedzeniu na barowym stołku i solidnej erekcji. Zapalenie prostaty odcina faceta od połowy życiowych przyjemności. Lekarze wciąż mają problemy z jego leczeniem, więc lepiej dowiedz się zawczasu, jak uniknąć tej bolesnej choroby.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-11-12 15:06:41

Zapomnij o jeździe na rowerze, siedzeniu na barowym stołku i solidnej erekcji. Zapalenie prostaty odcina faceta od połowy życiowych przyjemności. Lekarze wciąż mają problemy z jego leczeniem, więc lepiej dowiedz się zawczasu, jak uniknąć tej bolesnej choroby.http://www.menshealth.pl/zdrowie/Ogien-w-k...staty-4090.html

przez ~dugi21,
    2010-11-12 20:30:01

Artykuł troszke straszy ale warto to wiedzieć.Także podziekowanie do autora.Jestem hmm młody (26 lat) ale kto wiec co mnie czeka.A dzięki temu artykułowi znam już jakieś podstawy tej choroby,objawy i czego mogę sie spodziewać i jak ewentualnie "leczyć" .A tak na marginesie to pozdrawiam całą redakcje.Kupiłem waszą gazetę jakiś rok temu.Kupiłem ją hmm jak by to powiedzieć,byłem po prostu znudzony życiem.W kółko to samo się je,gada,mysli itp.I tak po przyczytaniu waszej gazety dostałem olśnienia ( xD ),...więcej

przez ~mario1307,
    2010-11-23 22:40:43

polecam raz na jaki czas zjedzenie suszonej zurawiny jest u nas w sklepach ladna z usa -polecam ,czysci caly uklad moczowy,wystarczy nie duza garsc raz dziennie !!!!! zdrowia zycze

przez ~tomson,
    2017-07-31 17:53:53

Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego ja zacząłem brać suplement diety herbaya z wyciągiem z palmy sabalowej. W aptece mi ten suplement polecili, że po pierwsze to wyciąg, więc skuteczniejszy, a po drugie podobno jakieś rygorystyczne testy te ich suplementy przechodzą, jak mówiła farmaceutka, więc nie ma mowy o żadnej ściemie

przez ~Paweł80,
    2017-09-26 23:55:01

Wierzbownica drobnokwiatowa do zaparzenia dwa razy dziennie- dostępna w sklepie zielarskim , ewentualnie herbatki dla seniora w aptekach ( tam jest około 50 % wierzbownicy). Do tego żurawina w tabletkach raz dziennie. Spróbujcie. Ja miałem objawy co kilka miesięcy. Brałem antybiotyki, pomagały tylko wtedy gdy brałem. Dwa dni później nawrót. Jeśli nie możecie znaleźć przyczyny zapalenia to ratujcie się wierzbownicą.

przez ~nadiagor,
    2017-10-08 18:22:29

boze

przez ~bator,
    2017-12-31 20:43:06

c

przez ~igor,
    2018-05-23 13:02:18

Ja jestem już w takim wieku, że zacząłem brać regularnie suplement herbaya z wyciągiem z palmy sabalowej, bo ma dobroczynny wpływ na prostatę

przez ~tobiasz,
    2018-06-18 21:00:32

Też się zaopatrzyłem w ten suplement herbaya. Lekarz mi polecił, bo coś ostatnio kiepskie wyniki miałem. I mam nadzieję, że zadziała

przez ~Kuba,
    2018-06-20 18:55:10

Chłopaki, a jak długo go bierzecie ten ekstrakt? Starcza opakowanie, czy trzeba dłużej ? Przyznam, że choroba sąsiada skłoniła mnie do dużych refleksji.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA