REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Niebezpieczne związki
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-06-04 16:30:19

Samo mleko Ci nie zaszkodzi. Kiełbasa też nie. Ale popij kiełbasę mlekiem, a efekty mogą być bardzo nieprzyjemne. Z lekami bywa podobnie. Zobacz, których lepiej nie łączyć, jeśli nie chcesz wpędzić się w poważne kłopoty ze zdrowiem.

przez ~dugi21,
    2012-06-04 22:39:57

Bardzo przydatny artykuł.Dobrze wiedzieć taki rzeczy.Zdziwiłem się trochę z tym popijaniem leków wodą mineralną ze zwiększoną obecnośćią minerałów.Starałem się zawsze popijac wodą i nie zauwazyłem u siebie jakiś skutków ubocznych ale napewno postaram się z tym tematem bardziej zapoznać aby na przyszłość bardziej uważać.

przez ~LilPeneros,
    2012-06-05 11:42:41

Ja również uważam, że ten artykuł jest przydatny, ciekawe jest to, że leki należy popijać czystą wodą i to nawet nie mineralną.Dobrze, że zostały podane połączenia leków, których lepiej nie robić.

przez ~tytus,
    2012-06-12 15:38:40

Fajne rady, godne uwagi na pewno.

przez ~treee,
    2012-06-22 14:23:54

Ciekawe właściwości musi mieć sam w sobie sok grapefuitowe, że nie można go łączyć z lekami. Nasila w większości ich działanie. Co do alko, to jasna sprawa.

przez ~zengam,
    2012-06-22 15:33:09

\'treee\' napisał(-a):Ciekawe właściwości musi mieć sam w sobie sok grapefuitowe, że nie można go łączyć z lekami. Nasila w większości ich działanie. Co do alko, to jasna sprawa.Chociażby to, że zawiera dużo kwasu, który wchodzi w interakcje z lekami. Witaminy to samo. Tylko to przyszło mi do głowy.Zawsze wydawało mi się to oczywiste, że nie popijamy leków colą, tylko wodą (szklanka najlepiej, letnia). W końcu mają nam pomóc a nie zaszkodzić.Dodam jeszcze, że łączenie leków z niektórymi związkami może powodować, że nie tylko nie będą pomagać, a będą szkodzić. Przykład: lek+ wódka.

przez ~WW,
    2016-10-12 12:08:28

Bzdura! Odsyłam do: http://www.medonet.pl/magazyny/kompendium-wiedzy-o-bolu,czy-mozna-laczyc-leki-przeciwbolowe-i-leki-na-przeziebienie-,porada,1684402.html

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA