[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Najlepsze sposoby na bezsenność

Nie możesz zasnąć do późna i budzisz się niewyspany? Oprócz prostych patentów kluczem do rozwiązania tego męczącego problemu może być zrozumienie jego przyczyn. Oto artykuł, który Ci w tym pomoże i przy którym wręcz powinieneś zacząć ziewać.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-08-10 17:08:28

Nie możesz zasnąć do późna i budzisz się niewyspany? Oprócz prostych patentów kluczem do rozwiązania tego męczącego problemu może być zrozumienie jego przyczyn. Oto artykuł, który Ci w tym pomoże i przy którym wręcz powinieneś zacząć ziewać.

przez ~sven,
    2009-08-10 19:54:17

Zamiast melatoniny poleciłbym melisę.Lub piwko.A sok pomarańczowy w drinku... To moim zdaniem rozważanie czysto teoretyczne, bez podstaw praktycznych.

przez ~magdamalami,
    2009-11-23 17:04:00

Mojemu Bartkowi pomaga wysiłek fizyczny. Trening boksu tajskiego dwa razy w tygodniu, nauka tańca raz w tygodniu i oczywiście zmywanie potem wskakujemy razem pod pościel wełnianą i śpimy jak zabici... oczywiście po wspólnych ćwiczeniach izometrycznych

przez ~marcinle,
    2011-06-27 15:22:46

Teraz jest czas sesji a więc coś o nauce w nocy ."Harvard Medical School na łamach najnowszego "Nature Neuroscience".Uczeni ci doszli do takiego wniosku po przebadaniu trzech grup ochotników. Jedni skończyli naukę przed 23.00 i przespali całą noc. Drugim pozwolono spać tylko do 1.30. Ochotnicy z trzeciej grupy uczyli się całą noc. Następnego dnia okazało się, że szybciej wykonały zadanie i mniej błędów popełniły osoby, które przespały całą noc. Ich wyniki były dwa razy lepsze niż ochotników z drug...więcej

przez ~szwircu,
    2011-06-27 15:29:13

Mi zawsze coś podpowiadało ten fakt wewnętrznie, przez całe studia ani jednej nocy na nauke nie zarwałem.

przez ~silver,
    2011-06-28 10:28:52

Mi na sen pomogło 2mg melatoniny, moze totylko taka bariera psychiczna ale pomogło.Do tego nie mozna myslec o niczym waznym specjalnym, przebytym dniu, problemach w łóżku, ja zawsze mysle o kobietach i zasypiam szybko

przez ~zbaszek,
    2011-07-06 15:00:22

Zamiast się truć chemią to lepiej iść pobiegać, zmęczyć się i od razu lepiej się śpi

przez ~raul,
    2011-07-06 15:11:10

mleko - jeśli z lodówki to podgrzej delikatnie do letniej temp. obniżysz sobie ciśnienie i lulajże jezuuuuniuuu...

przez ~diablo78,
    2011-10-28 16:17:49

Jeżeli już koniecznie musicie łykać jakieś leki na bezsenność to polecam neospazminę. Nie pamiętam już jak to się pisało, ale generalnie ten syrop ma działanie uspokajające i lekko usypia. Taka błogość po nim dopada i od razu zaczyna chcieć się spać.

przez ~sakii,
    2011-10-28 19:13:26

seks - to jest najlepszy sposób na bezsenność

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA