[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Męskie łysienie - jak je zatrzymać?

Chociaż wciąż słabo nam idzie odtwarzanie gęstej fryzury, całkiem nieźle potrafimy już zadbać o te włosy, które ciągle jeszcze są na miejscu.

Przejdź do artykułu
    przez ~mariusz,
    2019-01-30 20:49:58

Sporo mi ostatnio włosów wypada, więc kupiłem w aptece szampon biotebal men ze specjalną formułą przeciw wypadaniu i teraz reguarnie używam, żeby zahamować wypadanie

przez ~kacper,
    2019-02-18 20:00:34

mariusz, po jakim czasie stosowania tego szamponu zauważyłeś pierwsze efekty? Próbowałem już tylu różnych sposobów, a włosy ciągle wypadają

przez ~opas,
    2019-02-27 18:24:12

ja mogę powiedzieć, że u mnie zaczął działać po jakimś miesiącu stosowania tego szamponu. Nie tylko o wiele mniej włosów mi wypada, ale też zdrowsze się zrobiły

przez ~karol,
    2019-03-29 21:30:26

właśnie kupiłem sobie ten szampon, bo nie mogę sobie poradzić z wypadanie włosów. Wiele pozytywnych opinii czytalem na jego temat i mam nadzieję, że u mnie też zadziała

przez ~Antek42,
    2020-05-20 17:45:24

Ja stosowałem wiele domowych sposobów na łysienie i zero skutków. Dopiero stan moich wlosow poprawił sie po suplemencie locerin. Nie wiem czy na mnie tak tylko działa ale naprawdę warto.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij