[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Marihuana: naga prawda o maryśce

Wokół marihuany przez tysiące lat narosło wiele mitów. Pora je obalić i swoją wiedzę na temat "zioła" oprzeć wyłącznie na naukowych faktach. Poznaj prawdę i zdecyduj sam, co o tym sądzić, nim zapalisz jointa albo powiesz stanowcze "nie" temu narkotykowi.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-09-24 13:26:47

Wokół marihuany przez tysiące lat narosło wiele mitów. Pora je obalić i swoją wiedzę na temat "zioła" oprzeć wyłącznie na naukowych faktach. Poznaj prawdę i zdecyduj sam, co o tym sądzić, nim zapalisz jointa albo powiesz stanowcze "nie" temu narkotykowi.http://www.menshealth.pl/zdrowie/Marihuana...rysce-3639.html

przez ~Rxx,
    2014-01-08 16:48:14

A co jeśli ja uważam że branie heroiny jest czymś dobrym? Przecież przy odpowiednich dawkach, przy odpowiedniej diecie, w odpowiedniej sytuacji w odpowiednim celu może człowiekowi służyć pozytywnie, czy wtedy nadal jest zła? Przestańcie narzucać innym swoją moralność. Przestańcie tworzyć mity próbując obalić inne. W dymie jest więcej substancji rakotwórczych niż w dymie od papierosa, ale po pierwsze są też substancje które działają antyrakowo, których w papierosie nie ma, a po drugie marihuany nie trze...więcej

przez ~Smusoff,
    2014-07-30 10:55:50

Aleś się oburzył. Wrzuć na luz, złap dystans, pooddychaj głęboko i powoli przez chwilę. Zapal jointa i zrelaksuj się. To tylko artykuł, który jak mniemam w zamierzeniu autorów miał być adresowany do dorosłych, inteligentnych ludzi. Staraj się nie wykraczać poza te ramy.

przez ~Strach2014,
    2014-08-23 23:28:46

Niby wszystko jest dla ludzi, ale ja jakoś do narkotyków, nawet tych miękkich, nie mogę się przekonać.

przez ~prospect,
    2015-09-10 10:41:29

Nie wiem czy to takie obalanie...Największe doświadczenie z marihuaną/haszyszem mają chyba Hindusi dla których to zioło jest od tysiącleci palone w celach religijnych. Intensywne palenie może faktycznie prowadzić po 10 i więcej latach do choroby obturacyjnej płuc jak to stwierdzono u niektórych \"siddhis\" czyli czczonych mężów drałujących od wioski do wioski żeby trafić na święto i się napalić za darmo. Uzależnienie ma charakter psychiczny nie fizyczny (brak zespołu odstawienia). Osobiście jednak stwierdzałem u...więcej

przez ~kamik,
    2016-11-14 17:35:52

Ten artykul urąga waszej untwligencji i jestznacznie ponizej poziomu jaki czesto udaje mi sie tu zaobserwowac.

przez ~kamik,
    2016-11-14 17:35:53

Ten artykul urąga waszej untwligencji i jestznacznie ponizej poziomu jaki czesto udaje mi sie tu zaobserwowac.

przez ~kamik,
    2016-11-14 17:35:56

przez ~kamik,
    2016-11-14 17:35:56

przez ~kamik,
    2016-11-14 17:35:57

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij