REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Marihuana - lek na wszystko?

W miarę jak coraz więcej krajów legalizuje marihuanę, z diabelskiego ziela przeistacza się ona w mediach w lek na wszelkie zło tego świata. Czy na pewno konopie są tak skuteczne i tak bezpieczne, jak próbują nas przekonać ich zwolennicy? Sprawdzamy, czy rzeczywiście czas zapalić trawce zielone światło.

Przejdź do artykułu
    przez ~Gość,
    2021-01-02 23:51:18

Po pierwsze jeśli marihuana jest nielegalna to tym bardziej powinien być alkohol. Po drugie jak każda substancja, lekarstwo spożywana zbyt często w za dużych ilościach będzie szkodliwa.

przez ~Tytus,
    2021-01-03 14:11:22

Jest sporo opracowań na temat wykorzystania THC w sporcie siłowym. W sporcie zawodniczym w latach 70 tych w USA. Arnold podobno przed treningiem spalał grubego jointa by przesunąć progi bólowe w czasie treningu . A drugiego zaraz po by gastro faze uruchomić i móc przyswoić odpowiednio duży posiłek. W sporcie kulturystycznym obniżenie dynamiki i szybkości rakcji nie ma takiego dużego znaczenia . bhttps://biohaker.pl/2018/10/25/marihuana-a-poziom-testosteronu/ Ps. testowałem ( oczywiście nielegalnie na sobie i ma to sens )

przez ~Tara,
    2021-01-05 07:46:50

Kiepski artykuł. Polska zaściankowość wychodzi.

przez ~CBD,
    2021-02-06 21:27:51

To zależy jakie schorzenia. I trzeba pamiętać, że zawarte w marihuanie THC działa psychoaktywnie, co nie dla każdego jest porządanym aspektem. Zwłaszcza w kwestiach np depresyjnych czy lękowych. Zdecydowanie lepiej w takich przypadkach stosować CBD, które ma właściwości terapeutyczne, ale nie ma po nim tzw 'haju'. Można palić, wapować albo przyjmować w postaci olejków. Ja od dłuższego czasu stosuje olejki z tego sklepu https://cbdgreen.pl i mega widzę pozytywny wpływ na mój organizm. Naprawdę warto spróbować.

przez ~Ktos,
    2021-02-07 15:01:58

Schizofrenie powodują zakazy palenia i ukrywanie się latami z leczeniem przed wladza, boli ich ze się człowiek leczy natura. I sam sobie poradzi bez chemi.

przez ~Artek,
    2021-02-09 02:15:55

Niestety artykuł pisany przez typowego Polaka... Marihuana to narkotyk a alkohol jest git ....

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA