[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Ile wody pić? Cała prawda o nawadnianiu

Człowiek składa się w około 70% z wody. Nic więc dziwnego, że gdy jej poziom w organizmie spadnie, odczuwasz to tak, jakby spadło zasilanie. Bez jedzenia da się wytrzymać nawet miesiąc. Bez wody – w sprzyjających warunkach – maksymalnie 7 dni.

Przejdź do artykułu
    przez ~Arek,
    2018-04-23 21:24:58

Ciężko wypić 4,5 litra ja to max 3 litry cisowianki wypije nie więcej. Człowiek to czasem na siłę już piję. Jak się jest na siłowni to w sumie co innego a tak w domu to jeszcze mniej

przez ~gozdek,
    2018-05-11 11:27:20

Ja piję w ciągu dnia ok. 2 litrów wody i do tego jeszcze soki z wyciskarki (mam wolnoobrotową philipiaka). Łącznie ok 2,5-3,0l na dzień ogółem woda+soki.

przez ~kulson88,
    2018-05-13 13:00:59

To bardzo dobry wynik gozdek. Woda ważna rzecz, zwłaszcza przy treningu. Taką wyciskarkę to gdzie kupiłeś?

przez ~Marta Kowalewska,
    2018-05-15 21:00:47

Witam! Kulson88, wyciskarkę Slow Juicer PH 1007 marki Philipiak możesz kupić w naszych salonach stacjonarnych lub online w sklepie internetowym. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~Morgan,
    2018-10-15 13:55:55

Minimum 2 litry płynów to podstawa. Wliczam w to też np. herbatę, soki typu przecierowe kubusia, zupy i inne napoje bez alkoholu. Ale polecam bazować tylko na wodzie i sokach.

przez ~Kuba,
    2019-06-11 15:53:53

fajna ta wasza wyciskarka moze zaiwestuje bo jak kupuje te jednodniowe to podliczajac mi sie opłaci kupic cos takiego :D a i ja to wode zawsze mieszam z czysc cytrya czy mieta bo samej wody pic nie lubie :D

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij