Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: E-papierosy: prawdy i mity

Z gazet, radia, TV, ale i z trybun sejmowych raz po raz docierają do nas przestrogi przed "paleniem" e-papierosów. Padają przy tym argumenty często mające niewiele wspólnego z prawdą. My oddzielamy prawdy od mitów, zaczynając od tego, że e-papierosów się nie pali. 

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~mixal,
  2015-02-27 09:59:19

  Bardzo fajnie wypunktowane. Nie widziałem jeszcze w internecie tak bezstronnego artykułu. Prawda jest nikotyna, więc uzależnić można się równie dobrze od e-papierosów, a nie analogów, ale są zdecydowanie mniej szkodliwe i z całego serca polecam je tym, którzy chcą co najmniej ograniczyć palenie i trucie się. Ja mojego Foofa wapuję już kilkanaście miesięcy - może niezbyt długo, ale wiele się u mnie poprawiło :)

 • avatar zgłoś
  przez ~Szpady,
  2015-02-27 13:46:13

  Bardzo fajnie wypunktowane. Nie widziałem jeszcze w internecie tak bezstronnego artykułu. Prawda jest nikotyna, więc uzależnić można się równie dobrze od e-papierosów, a nie analogów, ale są zdecydowanie mniej szkodliwe i z całego serca polecam je tym, którzy chcą co najmniej ograniczyć palenie i trucie się. Ja mojego Foofa wapuję już kilkanaście miesięcy - może niezbyt długo, ale wiele się u mnie poprawiło :) Też używam Foof\'a ;) Co do artykułu to też mi się podobał. Rzetelny, bez przeinaczeń. Za dużo ostatnio znajduje się śmieci w internecie. 

 • avatar zgłoś
  przez ~Vlogi,
  2017-02-15 22:12:34

  Artykul sponsorowany

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA