Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: E-papierosy: prawdy i mity

Z gazet, radia, TV, ale i z trybun sejmowych raz po raz docierają do nas przestrogi przed "paleniem" e-papierosów. Padają przy tym argumenty często mające niewiele wspólnego z prawdą. My oddzielamy prawdy od mitów, zaczynając od tego, że e-papierosów się nie pali. 

Przejdź do artykułu
    przez ~mixal,
    2015-02-27 09:59:19

Bardzo fajnie wypunktowane. Nie widziałem jeszcze w internecie tak bezstronnego artykułu. Prawda jest nikotyna, więc uzależnić można się równie dobrze od e-papierosów, a nie analogów, ale są zdecydowanie mniej szkodliwe i z całego serca polecam je tym, którzy chcą co najmniej ograniczyć palenie i trucie się. Ja mojego Foofa wapuję już kilkanaście miesięcy - może niezbyt długo, ale wiele się u mnie poprawiło :)

przez ~Szpady,
    2015-02-27 13:46:13

Bardzo fajnie wypunktowane. Nie widziałem jeszcze w internecie tak bezstronnego artykułu. Prawda jest nikotyna, więc uzależnić można się równie dobrze od e-papierosów, a nie analogów, ale są zdecydowanie mniej szkodliwe i z całego serca polecam je tym, którzy chcą co najmniej ograniczyć palenie i trucie się. Ja mojego Foofa wapuję już kilkanaście miesięcy - może niezbyt długo, ale wiele się u mnie poprawiło :) Też używam Foof\'a ;) Co do artykułu to też mi się podobał. Rzetelny, bez przeinaczeń. Za dużo ostatnio znajduje się śmieci w internecie. 

przez ~Vlogi,
    2017-02-15 22:12:34

Artykul sponsorowany

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA