REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Dlaczego faceci boją się lekarza?

Faceci nie chodzą do lekarza i znajdują dziesiątki wymówek, żeby się usprawiedliwić. A jak już nie mają wyjścia, to zwykle jest za późno. Zobacz, jak poprawić swoje kontakty z medycyną, żeby cieszyć się zdrowiem do późnej starości.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-08-08 16:14:56

Faceci nie chodzą do lekarza i znajdują dziesiątki wymówek, żeby się usprawiedliwić. A jak już nie mają wyjścia, to zwykle jest za późno. Zobacz, jak poprawić swoje kontakty z medycyną, żeby cieszyć się zdrowiem do późnej starości.

przez ~dragonz,
    2013-02-07 07:48:23

Ale jak dla mnie to dotyczy facetów starej daty. Nie rozumiem np. jak można nie chodzić do dentysty systematycznie skoro wiadomo, że brak kontroli to z czasem pewne problemy, a im dłużej tej kontroli nie będzie tym większy problem i wyższe koszty jego załatania. Nie lepiej iść co pół roku i w większości przypadków wszystko załatwiać na NFZ?

przez ~Leif,
    2013-02-09 02:07:25

NFZ? Narodowy Fundusz Zmarłych? Państwowa opieka dentystyczna do jakaś kpina.

przez ~kornelia,
    2013-09-03 18:05:42

No profilaktyka u naszych Panów kuleje, ale ja myślę, że oni po prostu wstydzą się normalnie w świecie. Bo zaraz ktoś powie, że co to z iego za facet, że do lekarza chodzi itp. A wg mnie takie gadanie ludzi jest bez sensu i nie trzeba tego słuchać. Zdrowie jest tylko jedno i trzeba je szanować.

przez ~detoks,
    2013-09-03 22:17:20

\"Dlaczego faceci boją się lekarza?\" Bo są mądrzejsi od kobiet.

przez ~Leif,
    2013-09-04 07:39:13

\"Dlaczego faceci boją się lekarza?\" Bo są mądrzejsi od kobiet.http://www.youtube.com/playlist?list=PLb6S-JbDo2qKeLD27bK2HB6CDBDhSUcdh

przez ~MaciekF,
    2014-08-25 20:22:12

Boimy sie lekarzy, ale tez tak mało facetów odwiedza salony kosmetyczne - dlaczego?

przez ~malva,
    2014-11-26 17:45:23

no ale to jest trochę głupie, żeby się nie badać lepiej jest wiedzieć wcześniej czy wszystko z nami jest ok. Mnie moja pani zapisała na badania, dzięki tej akcji http://www.kobieta.diagnostyka.pl/ bardzo fajny pomysł myślę, żeby promować badania profilaktyczne. 

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA